Treść opublikowana przez bartez80
-
Osłona termiczna DP
zamiast bandaża z włokien szklanych ,polecam ,bandaż bazaltowy .
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
no coż w takim wypadku nie pomogę …..
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
raz już moja odpowiedz olałeś ,jak widisz ,nikt ,tu nie poda takiego linka ,bo nie ma czegoś takiego …. tak więc ponawiam swoja wypowiez do twojego wsześniejszego posta w tym temacie … ale nie kosztuje to niestety 200 pln za tłumik
-
BRD poszukiwany specjalista od 2.0 TDi Siemens
miałem problem z pompka ,też padła jedna ,dałem do regeneracji wymieniłem ,sam (mam swój warsztat) od 2 lat dział bez problemu . jak coś to najpeliej dzwon ,bo pisać nie bardzo mam czas . 518 293 006 pozdrawiam.
-
sportowe katalizatory magnaflow .
Panowie ,jak tam się sprawują katy???? pisać smialo spostrzeżenia ! pozdrawiam.
-
Nie moge odkrecic jarzma POMOCY ;(
wydaje się tobie ,sa zapewne ori i maja na kołnierzach takie radełkowanie które zapobiega odkręcaniu się śruby i z czasem ,oraz pod wpływem korozji ,robią się takie cyrki....
-
Nie moge odkrecic jarzma POMOCY ;(
właśnie dlatego ja nie zaczynam roboty ,bez wyżej wymienionych czynności ,bo się kiedyś też tak wkopałem..... masakra ...
-
Nie moge odkrecic jarzma POMOCY ;(
ja osobiście robię to tak: (a już kilka razy to robiłem) najpierw niestety obijam to młotkiem ,potem grzeje palnikiem miejsce w które jest wkręcona śruba (i to jest problem ,że nie każdy ma palnik) ,czekam aż deko ostygnie i odkręcam ,100% sukcesu ,nie zaczynam tego robić bez tych czynności ,bo może się okazać że będzie problem..
-
sportowe katalizatory magnaflow .
zgadzam się z toba ,można wszystko zrobić lepiej ,po zamontowaniu takiej rury ,przydał by się wydech i tak dalej i tak dalej... downpipy wykonuje i sprzedaje (tak samo katy ) dla tego forum w naprawdę dobrych pieniądzach ,natomiast wykonanie takiego szablonu ,pod kolejny produkt ,to dla mnie koszta zedu 2000 pln ,dlatego musial bym mieć od razu pewnośc ,ze takie rury mi się zwrócą w przeciągu miesiąca ,a nie roku ,bo ja niestety po prostu z tego utrzymuje rodzine i nie robie tego w piwnicy ,po pracy.... tylko robie jeszcze inne projekty ,swapy itp.
-
sportowe katalizatory magnaflow .
wysyłkowo takiej rury niestety nie ogarne ,nie ty pierwsy mnie o to pytasz ,może gdyby zebrala się pokazna ilość osob ,to wtedy bym zainwestowal kase i czas na wykonanie odpowiedniego szablonu ,żeby ,wlasnie takie cos wykonywać ,ale na obecna chwile niestety ,wysyłkowo tego nie robie.
-
sportowe katalizatory magnaflow .
niestety co do uszczelek ,to nie mam na to wpływu ,czasami przychodzą z normalnymi otworami ,a czasami z deko mniejszymi ( zawsze zamawiam ten sam numer) co do otworów we flanszy ,to w jakim sensie sa przekoszone,jestes piwrwsza osoba na ponad 100 wykonanych downpipe i w tym samym katów (bo flansze ida z jednego projektu w auto cad) która ma z tym problem. srednica rury to 70x2 mm
-
Wydmuszka z kata zamiast dp
u mnie zrobil najpierw tak ,e jak tylko wjechałem ,na sciezke to wsiadł sam do auta i dodał mocno gazu ,i zerkna do tylu ,pod nosem sobie powiedział "oo nie jest źle" i wtedy wsadzil sonde w koncowke i już badal ten stopień zadymienia ,przy pomocy odpowiedniego urządzenia i na jego ekranie pojawil się wynik ,który spokojnie mieścił się w normie .
-
Wydmuszka z kata zamiast dp
Skoro już temat zszedł na przeglądy techniczne ,to ostatnio robiłem PT w swoim aucie i pierwszy raz w życiu tak mi przetrzepali auto ,a zawsze robie, od wielu lat przeglądy na jednej stacji diagnostycznej i niestety na dzień dobry idzie sonda w wydech ,w przypadku diesla badaja tylko stopień zadymienia (pogadałem sobie z diagnostą na ten temat) natomiast benzyna, skład ,sam byłem świadkiem ,jak auto które wjechało zaraz po mnie na scieżkę diagnostyczną nie przeszło przeglądu właśnie ze względu ,emisje spalin . Do tej pory na tej stacji ani razu w zadnym aucie ,nigdy mi nie badali emisji ,tak więc widać ,że naprawdę się za to zabrali …..
-
[BRD] GDZIE- Regeneracja/czyszczenie pompowtryskiwaczy siemens ?
Robiłem jedna sztukę.
-
sportowe katalizatory magnaflow .
Raczej korekta wskazana ...
-
sportowe katalizatory magnaflow .
katy do 2,0 tfsi gotowe .
-
[BRD] GDZIE- Regeneracja/czyszczenie pompowtryskiwaczy siemens ?
tak.
-
[BRD] GDZIE- Regeneracja/czyszczenie pompowtryskiwaczy siemens ?
na razie się sprawuje bardzo dobrze ,objay uszkodzonego pompowtryska Siemens ,sa wlasnie takie ze jak uszkodzi się chociaż jeden ,to silkin już nie odpali ,jak chcesz zobaczyć który padl ,to zdejmij pokrywe zaworow i zdejmuj wtyczke od pompo wtrysku ,jak trafisz na ten uszkodzony to po odpięciu wtyczki silnik odpali na 3 cylindrach .
-
Downpipe questions... ?
https://www.facebook.com/commerce/products/1133706156726761/
-
sportowe katalizatory magnaflow .
A więc tak koledzy ,sportowe katy do silników 1,8 t już gotowe ,w poniedziałek możliwa wysylka ,wszyscy co wpłacili zaliczki ,proszeni sa o podesłanie danych do wysylki wraz z numerem tel ,oraz o sposobie wysylki ,czy ma być to pobranie ,czy przedpłata na moje konto . całkowity koszt takiego kata dla forum wuniosl dokładnie 770 pln silnik 1,8 t i 870 pln silnik 2,0 tfsi , udało się uzyskać rabat na poziomoe 80 pln na jednej sztuce katalizatora ,niestety nie było ich 10 sztuk ,bo niektóre osoby się wykruszyły ,ale i tak wyszło nieźle … tutaj fotka na moim fanpage po weekendzie zabieram się za katy ,do 2,0 tfsi ...
-
sportowe katalizatory magnaflow .
no raczej tak.
-
sportowe katalizatory magnaflow .
A więc w piśmie od dystrybutora mam takie info ,że katalizatory spełniają norme euro 4 silnikach do pojemności 2,5 L mocy 200 koni ,przy prawidłowym użytkowaniu całego układu wydechowego. natomiast podczas pierwszej rozmowy telefonicznej ,uzyskałem taka samą informację ,otaz ,dodatkową ,w której zapewniali ,ze jeżeli pojemność silnika mniejsza ,to większą moc ogarnie w tej normie euro 4 ten katalizator ,jeżeli te parametry ,pojemności ,czy mocy zostaną przekroczone ,to wtedy już tylko norma euro 3 . Norma EURO 3 obowiązuje we wszystkich autach od roku 2000 do 2006 Norma EURO 4 obowiązuje we wszystkich autach od toku 2006 do 2009 Tak więc jak widać wszystkie B6 tki smiało można kręcić wyżej niż podaje to dystrybutor ,natomiast B7 tki trzeba już robić ostrożnie . Ale teraz inne fakty na świeżo , kolega posiadający a6 c6 z silnikiem 2,0 TFSI po programie ,o mocy jak twierdzi ponad 250 HP ,nie przeszedł przeglądu ostatnio ,bo miał już wcześniej przez poprzednika wstawiony Downpipe ,szybko mu wstawiłem kata i bez problemu przeszedł przegląd . Kolejną sprawą jest to jak ktoś zrobi mapę mapę ,bo jak będzie mocno podlane ,albo będzie inna usterka w silniku ,to nawet katalizator ,ze "złota" nie pomoże .
-
sportowe katalizatory magnaflow .
Jutro zerknę w to pismo jakie od niego otrzymałem....
-
BRD dziwny błąd w sterowniku P 0000
No i Kamil rozwiałeś moje watpliwosci. Dzieki wielkie za pomoc , bo ja juz na wakacjach tutaj polowe auta rozebrałem , sprawdzałem czy gdzies wiązki sie nie przetarły , albo czy do sterownika woda sie nie dostała
-
BRD dziwny błąd w sterowniku P 0000
auto mam już 3 lata i dopiero pierwszy raz cos takiego się wydarzyło ,wielokrotnie w tym czasie robiłem jakieś odczyty błędów i nic takiego nie było ,czy to możliwe ,żeby po takim czasie się to ujawniło ? logi zrobię te co piszesz Kamilu i wkleje do oceny .