Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez80

  1. Taka nowość u mnie dostępna . Tu akurat na katalizatorze od 1,8t .
  2. bartez80 odpowiedział(a) na Michałwr temat w Audi A4 B6/B7
    440 plus wysyłka ,w komplecie uszczelki i śruby . Downpipe Audi A4 B6-B7 1,9 TDI | Facebook M.FACEBOOK.COM Na sprzedaż downpipe,własnej produkcji, wykonany w 100% ze stali kwasoodpornej o symbolu...
  3. bartez80 odpowiedział(a) na Michałwr temat w Audi A4 B6/B7
    No ja robię ,tylko,podaj rok ,model i symbol silnika
  4. bartez80 odpowiedział(a) na Michałwr temat w Audi A4 B6/B7
    Nie podejdzie.
  5. Cena za taki lat ,w okolicy 1000 PLN ,atakuj jak coś na priv.
  6. bartez80 odpowiedział(a) na BeTheDifference temat w Audi A4 B6/B7
    dzieki za reklame .. obecnie na stanie brak (wszystko sie sprzedało) kolejne sztuki będa w polowie przyszlego tyg.
  7. Robiłem dla znajomego ,w 2,0tdi ,ale zamiast DPF ,wstawiony został DP . Robiłem to ze 3 lata temu , jeździi do dzisiaj ,pytaj ,co dokładnie ciebie interesuje ?
  8. Zleć wyspawanie ,całego układu i będziesz miał problem z głowy.
  9. Co by nie było ,to dzisiaj takie "customowe graty " wykonałem
  10. Z tymi nie miałem ,przyjemności ( bo poprostu nie robię wydechów z czarnej stali) więc na temat ich głośności się nie wypowiem . Wszystko zależy od ilości i jakości uzytego materiału wygłuszającego w tłumiku ,więc za taki porządny z kwasowki ,z dużą ilością i dobra jakością wygłuszenia ,niestety trzeba zapłacić ..... Ja wykonuje na zamówienie takie ,cena 1200 PLN
  11. Mocno głośne są turboworksy
  12. bartez80 odpowiedział(a) na Krystek13 temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko po obu stronach .
  13. Akurat dźwięk układu wydechowego ,to odczucie subiektywne ,dla każdego z osobna. Ja ,gdy robię układ dla klienta ,to są podstawowe ,wytyczne : -czy ma przechodzić emisję spalin ,czy też nie - czy ma mieścić się w normach ,głośności ,zgodnych z przepisami ,czy też nie . to są wartości ,które jestem w stanie zmierzyć ,a one są też de facto , powiązane ,z dźwiękiem układu ( w zaleznosci od silnika) bo z 4 cylindrowca dźwięku V8 nie zrobisz .
  14. Robiłem już wysyłkowo takie tłumiki środkowe pod quattro ,z kwasowki do samodzielnego wspawania w układ .w cenie 1300 PLN ,gdzieś na forum nawet fotki wklejalem.
  15. Pospawać się da te zaczepy ,ale będzie to tak delikatne ,że wszystko musi siąść tak ,żeby nic nie było naprężone ,czyli wszystkie rury od Fmic nie mogą w żadnym stopniu ,przeszkadzać w dopchnieciu zderzaka.
  16. Tu na forum nie ,ale ,patrzę ,że nawet dystrybutor magnaflow nie ma obecnie na stanie tych katalizatora zatorów ( ostatnia cena to 630 PLN) znając życie to z kolejną dostawa będzie drożej ,na allegro jeszcze są te katy w kwocie 690 PLN Ja natomiast ,obecnoe prowadzę rozmowy z AWG i zaproponowali mi ,że wykonają taki wkład katalizatora 200 cpsi w normie euro3 do mocy w okolicach 270 koni w kwocie 500 PLN ,ale przy zamówieniu minimum 10 sztuk ( obecna cena detalicna takiego katalizatora ,to też okolica 700 PLN) Tak więc widać ,że zaczyna się to robić już coraz droższe .
  17. Standardowe uszkodzenie zderzaka ,wyrwane ,zaczepy ,boczne ...
  18. Niestety nie ... Ale widziałem ,że ostatnio ktoś na Fejsie sprzedawał dwa nowe katalizatory ,uniwersalne ,właśnie pod 3,0 za 600 PLN za obydwa ,takie do samodzielnego wspawania ....
  19. Jako ,że coraz częściej ,dostaje zapytania o sportowy katalizator ,postanowiłem ,reaktywować temat ,zamówienia grupowego . Obecnie wkład katalizatora to koszt 620 PLN w detalu ,czyli na gotowo ,taki już wyspawane detal ,gotowy do montażu w aucie ,wyszedł by około 1000 PLN . Myślę ,że jak by zebrało się ponownie z 10 chętnych ,to będę w stanie wynegocjować ,lepszą cenę za wkłady magnaflow u dystrybutora i o tyle taniej wyszedł by koszt już gotowego ,katalizatora . Jeżeli ktoś jest chętny ,to wpisywać się tu na listę ,podając odrazu kod silnika ,zobaczymy ilu będzie chętnych i będziemy działać.
  20. Panowie zawsze można ,ponownie ogarnąć ,temat grupowego zamówienia na sportowe katalizatory ,jakie robiłem już jakiś czas temu ,dla ludzi z forum . Jak by ponownie zebrało się kilku chętnych ,to może udało by się ,wynegocjować u dystrybutora magnaflow lepszą cenę za wkład katalizatora ,który w obecnej chwili kosztuje w detalu 620 PLN ( a jeszcze rok temu cena była 500 PLN) .
  21. Jezu panowie ,wyważanie ,tutaj normalnie już otwarte drzwi????
  22. bartez80 odpowiedział(a) na darayus temat w Audi A4 B6/B7
    Ka wykonałem już kilka takich układów w 1,8t na ocku 550x230 i rury zawsze dawałem 63 ,auta mają moce w okolicach 250 koni i żadnego laga nie ma . Tak więc miłej zabawy .
  23. Usuwając katalizator i zastępując go tak zwanym DP ,możesz mieć problemy ,z uzyskaniem przegladu technicznego ,jeżeli to ciebie nie martwi to montuj Downpipe ,kupisz taki ,pod swój silnik u mnie ,w dużo lepszej cenie niż z linka wyżej . Podaje link do swojego fanpage . Downpipe Audi A6,A4 B5-B6,Passat B5 ,Superb | Facebook M.FACEBOOK.COM Na sprzedaż downpipe 2,75" ,własnej produkcji, wraz z...
  24. Gniazda pod sondy są w odpowiednich miejscach ,oczywiście druga sondę ,trzeba wyłączyć w sofcie .
  25. Kup DP i po problemie ,do tego usuń druga sondę w sofcie i bledow nie będzie . Downpipe Audi A6,A4 B5-B6,Passat B5 ,Superb | Facebook M.FACEBOOK.COM Na sprzedaż downpipe 2,75" ,własnej produkcji, wraz z...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.