Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez80

  1. bartez80 odpowiedział(a) na quqasz temat w 2.4
    nie wprowadzaj kolego zamętu ,bo jesteś w błędzie ,bo coraz ciężej o przegląd ,bez katów ,a w połowie tego roku zmieni się to całkiem …
  2. Można powiedzieć ,że tamat umarł ,ale nie do końca ,mianowicie umarł tutaj na forum ,z tym zakupem grupowym ,natomiast ma się świetnie na moim fanpage i tam co jakiś czas sprzedaje ,te katy. Nie chce mi się tutaj teraz pisać wypracowań ,ale już kilku osobom ,pomogły one ,w uzyskaniu ,pieczątki w dowodzie rejestracyjnym (bo były problemy na stacjach diagnostycznych) około 3 sztuki wysłałem do Holandi (bo zbliżał się tam termin przeglądu) ze 2 sztuki ,poszły do Niemcowni ,3 sztuki do Irlandi ,2 sztuki do Szwecji …. wszędzie przeszły ,przeglądy ,tak więc wnioski wyciągnąć należy sobie samemu .. Zresztą potwierdzeniem jest kolega Patryk94 ,który dwa posty wyżej się wypowiedział . Kolejna sprawa jest taka ,że jak tuner który będzie pisał softa ,zrobi go mocno podlanym ,to nawet katalizator ze złota ,nie będzie w stanie utrzymać odpowiedniej emisji .. Tak więc z mojej strony to tyle ,bo nie bardzo mam czas na prowadzenie ,badań laboratoryjnych ,żeby udowodnić to ,czy ,info jakie daje producent i dystrybutor ,na temat swojego produktu ,jest prawdziwy ,czy też nie ..
  3. BOV jest bez sensu w przypadku 1,8 t zostaw ori Dv , downpipe możesz wstawić sobie choć by teraz ,bądź w trakcie robienia wydechu ,turbo i tak pewnie będziesz dawał hybrydę ,tak więc nie masz co się przejmować ,że coś potem nie będzie pasowało ,a temat układu wydechowego już będziesz miał zamknięty w 100% następnie zaja bym się wykonaniem FMIC .Opisane wyżej mody ,nie wiązą się z koniecznoscia ,korekcji softa . potem jak dozbierasz kase na turbo i wtryski ,zamieniasz to wszystko jednego dnia i jedziesz na softa ,bądź zamieniasz tylko turbo ,a wtryski u tunera i robisz softa . Widze ze jesteś z Gizycka to do olsztyna daleko nie masz ,zarówno downpipe ,jaki i spotrowy kat do tego silnika możesz zakupić u mnie , podsyłam link do swojego fanpage ,zerknij sobie ,może się na coś skusisz . https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/
  4. Sonda przed katem musi zostać, ta za katem ,może być wyłączona...
  5. Ile decybeli masz teraz ? Sportowym katem ,nie wytlumisz ,praktycznie nic układu... będzie to różnica na poziomie mąż 1 Db.
  6. Panowie , tutaj nie ma co dyskutować ,przecież każdy ma inne odczucia ,tak to nazwijmy akustyczne i coś dla jednego może być głośne ,a dla drugiego ciche .
  7. bartez80 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jak koledzy wyżej napisali ,kupujesz downpipe i montujesz w miejsce ori katalizatora ,robisz porządek z druga sonda i po temacie.
  8. bartez80 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Klapa sterująca, na wydechu ,fajna sprawa ,robiłem Jakiś czas temu kompletny wydech do DODGE RAM 5,7 HEMI i zrobiłem ta klapę tak ,że omijała tłumik srodkowy, różnica w głośności była na poziomie 10 decybeli ,jak była zamknięta i środkowy tłumik tłumił ,to było 88,a jak była otwarta i tłumik był omijany i tłumiły tylko końcowe, to było 98 ,co juz przekraczało normę głośności o 4 decybele:) .Tak więc na codzień klient sobie jeździ na zamkniętej, a jak chce powarczec ,to otwiera ja z pilota ..
  9. Ori,nie są przelotowe.
  10. bartez80 odpowiedział(a) na peyter temat w Audi A4 B6/B7
    no to Pomoge wam koledzy ,bo już to przerabiałem jak uszkodzony zostaje włącznik stop ,przy pedale ,to swiatla stop będę się cały czas palily ,nawet po jego odpięciu ,jest to swego typu zabezpieczenie ,żeby inni kierowcy widzieli że coś jest nie tak ,pomoże tylko wymiana ,czujnika na nowy ,koszt w aso ,bodajże około 50 pln i maja to zazwyczaj na miejscu . Co ważne instrukcja mowi ,że można teki czujnik zamontować tylko raz (tak jak już kolega napisał ,bez dotykania pedału hamulca) czujnik ustawi się sam ,a jego ponowne wykręcenie z gniazda w pedale ,może i raczej będzie skutkowało jego uszkodzeniem
  11. bartez80 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Przemo ,musze się z tobą nie zgodzić koncówka wydechu ,można jak najbardziej zmienić jego dźwięk … na dowód daje link do youtyba :))))
  12. Nie będzie, pasował, niestety.... Jak potrzebujesz to mam na stanie 5aki co będzie pasował. Jak coś to pisz ... pozdrawiam.
  13. bartez80 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    ok stary to wpadaj do mnie na warsztat ,ja robie remonty silników to pykne tobie taki za darmo ,bo masz kredyt itp. a forum jest po to ,żeby sobie pomagać !!!!
  14. bartez80 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    Wiesz co ,ogolnie zawsze się staram ,jakoś pomagać ludziom ,o ile mogę ,niestaty ,forum nie do końca jest do tego ,żeby sobie pomagać za darmochę …
  15. bartez80 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego ,jak widać nie wszystko jesteś jednak w stanie naprawić sam ,a ten kolega wyżej to się akurat zna …i to ty jesteś w błędzie …...
  16. bartez80 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego ja to wszystko rozumiem i tak jak pisałem wyżej ,może warto sprzedać AUDi ,kupic Passat b4 za 3000 pln ,włożyć trochę na początek w jego stan techniczny ,typu zawieszenie hamulcee (a wszystko to nowe w sklepach kosztuje grosze w porównaniu do cen części z audi ,oraz możesz to sobie wymienić samemy ,przy pomocy "młotka i przecinaka" ) i cieszyć się autem na dojazdy do pracy ,tanim w użytkowaniu .A lepsze auto kupić sobie jak się "odkujesz" …
  17. bartez80 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego ,ogólnie to ja nikomu w portfel nie zaglądam ,ale czy stać cie na poruszanie się autem (takim z rozbudowaną elektroniką ) ,może lepiej sprzedać i kupić coś pokroju passat B4 ,tam kata możesz wywalać i nić z sondami i innymi pierdołami nie trzeba robić . Nie odbierz mojej wypowiedzi jako złośliwa ,sam płace kredyt ,za mieszkanie i to spory ,do pracy smigam tramwajem ,żona smiga naszym autem do pracy ,tak więc znam ból .. ale niestety za darmo nic nie ma:(
  18. bartez80 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    to wymien sonde , na szrocie pewnie taka kupisz za grosze .
  19. bartez80 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    Przecież dali tobie kolego namiar ,na człowieka, który się tym zajmuje na odległość! Niestety każdy tutaj, który umie to zrobić, nie robi tego za Free,tylko po prostu, zarabia na tym kasę i jest to normalne .
  20. Słowo klucz " v6" trotrochę to poprawia charakterystykę, natomiast znowu jeżeli porównywać benzynę v6 i diesla v6 ,to znowu jest ta sama różnica.
  21. Zostawiając dpf i tak nie zrobisz takiego programu, któremu by te końcowe tłumiki przeszkadzały.
  22. tłumią ….
  23. według mnie to
  24. ja dla klienta zrobiłem w B7 2,0 TDI taki układ jak na foto w linku ,DPF off i końcowe przelotowe , i już jest osobiście dla mnie za głośno ,natomiast rozpiecie wydechu pod autem nie da tobie efektu ,finalnego ,bo będzie się dźwięk odbija od podloza i karoserii i jest mega duży rezonans . No i pamiętaj ,że z diesla ,nie uzyskasz ,nigdy jakiegoś mega fajnego dźwięku ..
  25. miałem okazje rozcinać milteka:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.