Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez80

  1. Proszę bardzo Downpipe audi A4,A6 2,0 TFSI | Facebook M.FACEBOOK.COM Na sprzedaż downpipe 2,75" ,własnej produkcji, wraz z...
  2. bartez80 odpowiedział(a) na siemka_pl temat w Audi A4 B6/B7
    Taki Downpipe Audi A6,A4 B5-B6,Passat B5 ,Superb | Facebook M.FACEBOOK.COM Na sprzedaż downpipe 2,75" ,własnej produkcji, wraz z...
  3. bartez80 odpowiedział(a) na Tomek1793 temat w Audi A4 B6/B7
    Gotowe zestawy ,średnio pasują ,a i silikonów w nich ,od groma,a to są potencjalne miejsca , na nieszczelnosci . Kupuj odrazu ,230x 550x 65 ,bo zrobisz moc ,a zaraz będziesz chciał więcej ,rury zleć komuś na miejscu , niech ,ładnie na aucie wyspawa.
  4. bartez80 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Tutaj masz taki 200 cpsi na normę euro4 Katalizator sportowy AWG Polonez MO-S20 200/EURO4 7413208259 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 965 zł - Katalizator sportowy AWG Polonez...
  5. bartez80 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Już jednego od AWG ,też testuje u znajomego i narazie efekt jest zadowalający .
  6. A4 b6 cabrio turbo hybryda ,wtryski 630 CCM,sportowy kat ,wydech 2,5" ( spełniający normy głośności) frontalny intercooler . (Wszystko to moja robota ) auto śmiga już ponad rok czasu ,przechodzi przeglądy a taki jest wykres .
  7. bartez80 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Seryjny ma 400 cpsi ,tak pokrywają się korozją ,powierzchowna ,wykonałem już ponad nad 30 takich sportowych ,katow ,na przestrzeni 2 lat ,narazie ,zero odzewu od kogo kolwiek ,że się rozsypał.
  8. Mam na stanie ,na sprzedaż DP własnej produkcji ,sporo ludzi tutaj już je kupiło ,jak coś to zapraszam Downpipe Audi A6,A4 B5-B6,Passat B5 ,Superb | Facebook M.FACEBOOK.COM Na sprzedaż downpipe 2,75" ,własnej produkcji, wraz z...
  9. 1200 pln już z wysylka .
  10. wszystkie rury były bodajże 63 mm ,jedyne miejsca redukcji ,to wylot z turbo , oraz przy przepustnicy ,reszta ,to wszystko jedna srednica.
  11. bartez80 odpowiedział(a) na marcin120383 temat w Audi A4 B6/B7
    zestaw ,zestawem ,na temat jego dopasowania wypowiadal się nie będę ,bo nie miałem okazji montować ,jedynie co mogę podpowiedzieć ,to to,że zestawy z rurami aluminiowymi sa znacznie lepsze (dużo lepiej odprowadzają ciepło ) ja miałem okazje pracować ze stala kwasoodporna przez 17 lat swojej ,kariery zawodowej ,i wiem jedno ,bardzo długo ,trzyma ,skumulowane w sobie ciepło ,aluminium oddaje to ciepło błyskawicznie …..
  12. Nie.
  13. Aito chyba jeszcze nie bylo na hamowni ,ale wtryski 630 ,sportowy kat ,wydech 2,5" ,ten fmic i hybryda i naprawde fajnie to jechalo ,ale jak mowie ,nie mam jeszcze informacji jaka moc wyszla .
  14. Ja dalem 230x550x65 i rury 63 mm klient juz jest po programie u DIGITUN i pisał ,ze nie ma absolutnie problemu, z temperaturami w dolocie .
  15. odgrzebałem temat panowie ,został zmieniony panel klimatronica (auto znajomego) ,po zakodowaniu (,gdzies tam) ,wyskakuje blad 03220 ,przy czym w tym silniku 2,0 tdi 177 koni ,nie ma tego zaworu ,jak wyżej u kolegi ,dodatkowo ,wenylatory chłodnicy dzialaja jakoś dziwnie ,oraz nie ma ogrzewania w lewej części deski rozdzielczej . jak prawidłowo wykonać kodowanie tego panelu ,żeby wszystko grało jak nalezy .
  16. Dospawalem mocowania do belki i tam przykrecilem fmic ,a rurki o ktore pytasz zmiescily sie po miedzy chlodnica a samym fmic .
  17. Potwierdzam ,z autopsji ,ciezko z moejscem w cabrio ,ale kak sie dobze ppsyarasz ,to da rade to upchnąć ,nawet tak ,ze kratki w zderzaku zostana . Kilka postów wyzej masz fotki, jak montowalem FMIC w aucie klienta ( wlasnie cabrio) .
  18. Ogolnoe ,to takoe wypalenia ,juz swiadcza o zlej skutecznosci kata ... a co pokazywal komp ?
  19. bartez80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Po pierwsze wysylkowo nie ma szans ,a po drugie staram się bardzo mocno nie robić roboty po kimś! Szukaj kogoś w okolicy ,kto ogarnie tobie temat ,wyjdzie taniej i szybciej ....
  20. bartez80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Nie wiem ,nie znam twoich preferencji!!! Ja raz zrobiłem taki układ ( tani) klient był zachwycony ,ja nie ,po miesiącu przyjechał, żeby odłożyć ,przed ta przepustnica jeszcze jeden tłumik ( właśnie środkowy, bo wcześniej go nie chciał:) ) A koniec końców za jakiś czas stwierdził , że jest to takie sobie rozwiązanie ( ja go namawialem odrazu na to najdroższe ,ale on "czytał na internecie" że będzie dobrze) no to nasz , klient , nasz pan i suma sumarum zostawil u mnie kwote znacznie większa, niż by odrazu było to zrobione jak należy.... Tak więc decyzja należy do Ciebie.
  21. bartez80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Proponuję budować sobie tylne tłumiki z przepistnicami ,a jak ma być tanio ,to montuj ja pomiędzy środkowym ,a końcowym i wyjście zrób w atmosferę, na początku będziesz, podjarany, ale potem zacznie Ciebie to denerwować .
  22. Ja nie czytam wypowiedzi ,bo wiem jaki jest tytół tematu !!!!!!..( po to taki temat zalożyłem ) jezeli czujesz sie obrażony ,to bardzo mi przykro nie miałem na celu ciebie urazic !!!
  23. Ten temat dotyczy katalizatorow !!!! Między innymi właśnie dlatego ,już nie prowadzę tak zwanych zamówień grupowych ,na downpipy ,bo raz ,że ludzie nie czytają, tylko zdają milion pytań ( na które nie bardzo mam czas odpowiadac) albo potem są problemy z odbieranie przesyłek itp. Downpipy mam cały czas w ofercie dostępne praktycznie od ręki w kwocie 370 PLN plus wysyłka .
  24. Panowie ,jak najbardziej możemy coś takiego zorganizować ,obecna cena za kat u mnie wynosi 900 PLN, w przypadku ,przy zakupie minimum 5 sztuk katalizatorow jestem w stanie wynegocjować znacznie lepsza cenę i wtedy ,cena tutaj dla was ,będzie się wjechała w okolicy 800 PLN plus wysyłka kurierem dpd . Niestety ,ale zanim rozpoczną ich produkcję,każdy z chętnych musi dokonać pełnej płatności na moje konto . Pozdrawiam.
  25. Bez sensu, to jest pół litra wódki na dwóch

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.