Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez80

  1. tak jak koledzy wyzej napisali .. ja oferuje dla ludzi z forum Downipe z kwasowki ,w komplecie z uszczelkami i srubami za 300 plus koszta wysylki tutaj masz temat
  2. tylko zwroc uwage zeby złącze elastyczne które kupisz ,było wzmacniane takim dodatkowym harmonijkowym peszlem w środku ,a nie było w środku pokryte taka sama plecionka jak na zewnątrz .
  3. Nie rób tego .... Lepiej wstaw downpipe .
  4. bartez80 odpowiedział(a) na PASSATB5 temat w Audi A4 B6/B7
    Kiedyś rozcinałem w celach badawczych ,taki icek od dostawczaka i w środku w kanałach był z bardzo rzadkim wkładem ,lamelek ,te chionole są teraz naprawdę spoko ,zarówno cenowo ,jak i jakościowo.
  5. Nie podejdą .
  6. jak zostawisz pustego kata w srodku to bedzie dzwonilo ,lepiej juz wstaw rurke przelotowa w puszke.
  7. Oczywiście ,że mam
  8. Objawy bedą takie same jak w przypadku zastosowania DP w 1,8t mozna wycinać sondę programowo , a mozna tez emulatorem . ja jeszcze nie słyszałem , zeby auto nie przeszło przeglądu , ale wiadomo jak trafisz na upierdliwego diagnostę , to może sie przyczepić . W Polsce jeszcze długo nie bedzie takich przepisów jak w zachodniej Europie , tak wiec śmiało możesz wkładać .
  9. Miałem okazje ,macać tłumiki ultera ,wykonanie spoko , tylko sa ze zwykłej stali i dosyć szybko rdzewieją . jak by co to jestem w stanie wykonać takie wydechy w 100. % z kwasowki , do Olsztyna daleko nie masz , jak cos to wał na PW .
  10. bartez80 odpowiedział(a) na TimonWro temat w Audi A4 B6/B7
    polecam firme "fischer automotiwe 1 " co do wspawania ,to mozna to wspawac migomatem ,ale spaw bedzie rdzewial ,TIG iem bylo by najlepiej.
  11. Zda egzamin .
  12. bartez80 odpowiedział(a) na sieemmkaa temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie , pewnie kat na złom sie nadaje i dlatego jest check , emulator nic tu nie pomoże .
  13. bartez80 odpowiedział(a) na sieemmkaa temat w Audi A4 B6/B7
    Przed i za katalizatorem.
  14. zapraszam do siebie ,na wyspawanie na miejscu daleko nie masz https://www.facebook.com/BM-Performance-677512665750591/
  15. bartez80 odpowiedział(a) na mebleusz temat w Audi A4 B5
    Ja uważam że bedzie głośno ,acz kolwiek ,każdy ma inne preferencje akustyczno -dzwiekowe naprzyklad jakiś czas temu wykonałem pełen wydech z kwasowki do znajomego do corrado ,wydech na 3 tlumikach ,przelotowy ,ale zdlawiany i wyciszany jak tylko sie da , niestety kolega ,juz po 40-stce ,stwierdzil ,ze sie tym nie da jezdzic (układ był deko głosniejszy od seryjnego i mierzony był decybelomierzem i miescił sie w normach chalasu ) Odsprzedał ten wydech dla innego klubowicza klubu corrado ,który to z koleji ,jest wniebowziety ,jak pracuje ten uklad,mało tego,powiedzial mi ,ze mogl by być jeszcze deczko głośniejszy ..... Tak wiec ,musisz sam eksperymentowac,bo co dla jednego jest glośne ,dla drugiego ,będzie ciche i na odwrót
  16. no to ,skoro i tak masz wymieniac wydech ,plus masz zamiar troche sie pobujac tym autem i masz troche wolnej gotowki ,to buduj uklad z kwasiaka.
  17. Jakiegos super dźwięku w dieslu nie uzyskasz ,tak wiec sam musisz zdecydowac ,czy wydac tyle kasy ,napewno ten wydech ,pzetrwa do konca żywota tego auta A co do ceny downpipe do twojego silnika ,to u mnie takowy kupisz za 350 pln tutaj masz odpowiedni temat
  18. polecam https://www.facebook.com/BM-Performance-677512665750591/
  19. emulatorem ,kata oszukuje się wtedy gdy jest już pusty w środku ,a nie zapchany !!
  20. Robiłem coś takiego w swoim ,projekcie ,nie dotyczącym kompletnie AUDI ,wysyłasz starą tarczę i odsyłają tobie obitą "kevlarem" a nie jest to taki prawdziwy kevlar,tylko okładziny z jego domieszkami ,jakie są stosowane w silnikach w samochodach dostawczych itp . zaleca siś do aut które naprzykład często ciągają przyczepę itp . Jak bedziesz robił ,to najlepiej wyślij do firmy całe sprzegło,wraz z dwumasą i dociskiem ,to wszystko ładnie wyrównaja i wyważą .a koszta nie są jakieś kosmiczne.
  21. A widzisz mówiłem tobie wtedy ,ze te ala strumienice sa g...no warte .
  22. czyli widzisz ,masz juz 50 % powodów na plus ,żeby zamontowac u siebie DP
  23. Jeden silnik więcej pali oleju drugi mniej ,a to głownie spalanie oleju przyspiesza agonie katalizatora .
  24. w obydwu przypadkach u wyskuna i Adriana siedzą moje DP A wracając do problemu Adriana,to ten zakres obrotów silnika jest akurat tym ,w którym zaczyna budzić się turbo i podejrzewam ,ze to ono zaczyna się kończyć ,to,że nie było to słyszalne przy kacie ,to raczej norma ,bo jak by nie było kat delikatnie tłumi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.