Treść opublikowana przez bartez80
-
Zlecę montaż DP wroclaw
Jak sie nie da odkręcić to jasna sprawa , mi sie akurat w poprzednim aucie udało.
-
Gwint Ta-technix czy koni
Koni używany , o ile nie wylany .
-
Zlecę montaż DP wroclaw
Z kanału bedzie łatwiej , ale bez kanału tez da radę , ja tak wymieniałem. Zdemontuj , cała obudowę filtra powietrza i będziesz widział i miał dojście do wszystkich nakrętek , wtedy tylko dobre klucze w dłoń i do roboty .
-
DP Olsztyn
Bierz taki http://allegro.pl/emulator-katowy-regulacja-przeplywu-spalin-i6513264974.html PS . To nie ty przypadkiem dzisiaj do mnie dzwoniłeś w sprawie DP ?
-
DP Olsztyn
Moge tobie dac namiar na goscia ,który tobie wytnie z softa sonde ,ale nie jest z Olsztyna i musial bys fizycznie wyjac sterownik i do niego go wyslac.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
ja mam tylko dwa pytania ,odnosnie tego uszkodzenia . Jak była dokręcana nakrętka na tym sworzniu ? Czy swożeń był przytrzymany ,za gniazdo imbusowe ,podczas dokrecania nakrętki? I kolejne ,czy przypadkiem ta gumka nie byla zachlapana ,naprzykład smarami ,z przegubu ,albo innego miejsca ? Pytam poniewaz ,w pracy na codzien mam doczynienia ,z uszkodzeniami ,maszyn przemysłowych i zajmuje sie diagnozowaniem takich sytuacji i poprostu chciał bym tyko znac te odpowiedzi.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale zaciski zupełnie inne i tarcze .
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zaadaptować to sie da , ale jak zamierzasz rozwiązać sprawę ręcznego ? I tak jak przypuszczasz siła bedzie za mocna.
-
Wymiana układu wydechowego 3.2 V6
Tak jak napisał kolega lunatic trzeba trochę zdławić ten układ , żeby nie było pełnego przelotu,a i z sama średnica układu tez nie ma co szaleć za bardzo . Ja taki zdławiony układ 2'5" zrobiłem do wolnossącego silnika 2,9 vr6 w CORRADO i efekt był fajny , bo spalanie noe wzrosło, dynamika nie spadła , a dźwięk był fajny , tyle tylko ze robiłem go na podstawie starego układu bastucka , zwiększajac delikatnie średnicez 57 na 63,5( tłumiki tez robiłem własnoręcznie na taka średnice)
-
Wymiana układu wydechowego 3.2 V6
Tak ja info posiadam ,może sie tutaj nie będę rozpisywal ,ale jak chcesz co kolwiek wiedzieć na ten temat ,to tu masz powierzchowne info.
-
Wymiana układu wydechowego 3.2 V6
Ja uważam ,że ta cena jest jak najbardziej adekwatna ,o ile oni to wszystko zrobia zgodnie z technologia spawania stali kwasoodpornych i zastosuja naprawde dobre tłumiki . I jeszcze jedno ,wydech przelotowy w silniku wolnossącym ,nie jest takim swietnym rozwiazaniem ,jak w przypadku silnikow doładowanych.
-
[1.9TDI AWX] Katalizator won, downpipe z aluminium?
Jak panowie, nikt nie podrzuci takiego kata , na wzór ? Potrzeba mi go dosłownie na jeden dzień i odsyłam spowrotem w nienaruszonym stanie.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
czekam cierpliwie........
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ja po 4 miesiącach urzytkowania ,nie narzekam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
nie ma problemu ,poniedzialek mam wolny.
-
Passat 2.3VR5
te wypowiedzi sa troche wyrwane z kontekstu . ale w drugim linku pisal ze do vr5 to trzeba kupic taka rure w calosci ,a on dopasowal sama membrane od audi i passat ,tam chyba nawet numery sa . troche rezania i miał po sprawie.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
wejdzie ,pod 16 " ja ci pisałem o swoich letnich kołach ,a zimówki mam 16" jak chcesz to podjedz dzisiaj do mnie to sobie na zywo oblukasz ,jak to wszystko siedzi.
-
Passat 2.3VR5
w pierwszym linku jest opisane ,jak kupil trujnik w sklepie z czesciami do spawania gazowego ,oraz wezyk o przekroju 5mm ,oraz pokazał na fotkach jak to połączyl. w linku nr2 opisuje jak wyczyscil rure i zamienil membrane w zaworze zwrotnym ,w rurze łączącej przepustnice i filtr powietrza . membrane kupil od audi ,passat ,zamiast kupowac caly element ,za 160 $ po 3 miesiacach eksploatacji ,zawor(membrana) nadal dziala i jest czysty trzeciebo linka juz mi sie nie chcialo czytac ,moze wieczorem poczytam.
-
Passat 2.3VR5
ja znam rosyjski.
-
[1.9TDI AWX] Katalizator won, downpipe z aluminium?
zadzik podeślij mi na wzór to zrobię
-
[1.9TDI AWX] Katalizator won, downpipe z aluminium?
podrzuc mi na wzór swojego kata ,z Elblaga do Olsztyna daleko nie jest ,to ci z kwasowki takiego DP na podobie takiego jakiego mam w ofercie zrobie.
-
[1.9TDI AWX] Katalizator won, downpipe z aluminium?
Wkładaj downpipe i po kłopocie , a czy kwasowka , czy ze stali aluminiowanej , to juz zależy od twojego fetyszu
-
AFN słaby. Problem z porannym odpalaniem
Dziura w odlocie bedzie powodowała , ze auto bedzie mułowate i bedzie mocno korciło na czarno. Co do przepływki a odpalania , to kiedyś w swoim AFN miałem podobny problem z odpalaniem jak postal nawet z godzinkę po ostatniej jeździe i było to po wymianie rozrządu , myślałem ze cos spieprzyłem z ustawieniem , ale nie wszystko było ok , okazało sie ze ktoś kiedyś uszkodził w środku kostkę od przepływki i jak ja ja odłączyłem podczas roboty i podpiąłem ponownie , to juz nie było dobrego styku . Wymiana kostki ( koszt części w ASO 10 pln) załatwiła sprawę.
-
AFN słaby. Problem z porannym odpalaniem
uszczelka na filtrze ,nie uszkodzona ? wyglada tak jak by sie zapowietrzal układ paliwowy .
-
[BLB, BRE, BKD] Demontaż wymiana montaż pompowtryskiwaczy 2.0 tdi 16V
jak montowalem wtryski u siebie to po docisnieciu wtrysku ,odpowiednim przyrządem ,sruby wkrecałem palcami ,a potem zgodnie z instrukcją i takich odczuć jak ty nie miałem.