Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Nie ma co się bać Łukasz, te springi to nie żadem beton naprawdę, cała zimę przelatałem tez na 18 calach i oponie 225/40/18 i grało a w śniegi tez jeździłem i długie trasy, wcale się nie ziwie -30mm to mało i nie widać tak tej różnicy przynajmniej dla mnie
  2. Rozkodowałeś mnie, dobra przyznam się, Audi też nie Moje tylko kuzyna
  3. Tez mi mignął komplet gdzieś za 8 tyś, nawet skłaniałbym się żeby kupić taniej, nie koniecznie w dobrym stanie i dać do obszycia według własnych widzimisie....ale akurat z tym modem nie pali się, także luzzzzzz Chipsy przyszły
  4. Kurcze ale dziwne, naprawdę, ja po dwa trzy strzały na każde siedzisko z tyłu i przodu, i zapach utrzymuje mi się do trzech tygodni nawet.....możne jakiś wywietrzały albo felerny trafiłeś, albo może inne zapachy miałeś mocne i miesza się to wszystko....
  5. Jak masz chęci, czas się znajdzie
  6. -30mm to tyle co nic obniżaj
  7. Ale musi być mocno gwint skręcony przy takim kole.....-45mm to za mało i będą wystawały takie felgi 19x9j et 29
  8. Mylisz pojęcia, profil nie ma tu nic do naciągnięcia kolego , naciąg robisz szerokością opony a nie jej profilem, i tak ja Dev pisze powinieneś mieć 225/40/18
  9. nie ma za co ale ja na następny sezon kupuje hankooki Dlaczego ? jakie ?
  10. Tak to jest każdy chce mieć super furę ale nie każdy nawet jak kupi gotowca potrafi o takie auto zmodyfikowane dbać.....
  11. Bardzo dobrze, jestem mega zadowolony, ale chce niżej wiec na przyszły sezon zakładam gwint
  12. Bartek jak Ci się sprawują te Twoje Falkeny ?
  13. Jak chcesz żeby wosk trzymał długo to musisz zrobić od A do Z, czyli komplet: mycie, dekontaminacja, deiornizacja, mycie, glinka, cleaner i wtedy wosk.....Soft 99 Fusso - dobry wybór, do +10 stopni będzie grało
  14. Od siebie polecę: Poorboy's Professional Polish + Soft 99 Fusso Coat
  15. FroS-t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    zapraszamy na spoty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.