Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kixi4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kixi4

  1. kixi4 odpowiedział(a) na Norbiak temat w 2.0TFSI
    oj przeskakuje i to czesto, naprawialem juz kilkanascie sztuk w ktorych przeskoczyl lancuch, zawsze na walku ssacym, zawsze 8 zaworow ssacych pogietych i brak kompresji. przebiegi bardzo roznie, najmniejszy 76tys km! wiekszosc po miescie. W 90% przypadkow przeskakuje przy odpalaniu, winny jest albo uszkodzony napinacz, albo lancuch juz tak wyciagniety ze napinacz jest juz na koncu i go nie napina....
  2. Tak to ta membranka. Tamte bledy to jakies sporadyczne, sprawdz w wszystkich sterownikach bledy, ale usun najlepiej wszystko jak zmienisz membrane i wtedy po jakims czasie sprawdz czy cos sie pojawilo.
  3. Albo nowa membrane, albo nowa odme, uzywana nie warto bo trafisz to samo, bo bardzo czesto membranki sie przedzieraja.. widac ze odme masz z 2014 roku to juz ktos zmienial kiedys..
  4. Dokladnie tak, kup nowa wzmocniona membranke na allegro sa po 120-130zl, lub cala nowa odme, najlepiej dobrac po vinie bo zalezy czy byl po stage 1 czy nie..
  5. kixi4 odpowiedział(a) na MACKOAUDI temat w 2.0TFSI
    sprawdz czy dziala czujnik otwarcia maski.. czy jak otworzysz maske jest to pokazywane na wyswietlaczu pomiedzy zegarami, jesli nie dziala to nie skasuje sie informacja zeby dolac olej.
  6. wykrec swiece i sprawdz czy w ktoryms cylindrze jak np otworzysz drzwi kierowcy i zalacza sie pompa paliwa elektryczna nie pojawaia sie paliwo w duzej ilosci. objaw twój wyglada na padniety wtrysk (czesto sie zdarza, wtrysk sie zawiesza i leje paliwo bezposrednio do cylindra)
  7. kixi4 odpowiedział(a) na Kuki2017 temat w 1.8TFSI
    błąd klap kolektora ssacego. przy tym przebiegu nie obejdzie sie raczej bez wymiany kolektora na nowy, niestety tylko w aso i kosztuje ponad 1500zł Spróbuj sprawdzic wtyczke czujnika polozenia klap za filtrem oleju i sprawdzic wezyki podcisnieniowe z tylu silnika czy nie sa dziurawe lub czy sie nie zsuneły z króćców.. No i usuń błędy i sprawdź czy pojawią się znowu.
  8. Przerabialem, ale pewnosci nigdy w tych "wynalazkach" nie ma.. zdarzaja sie padajace wtryski, ale wtedy zalewaja silnik kompletnie paliwem w danym cylindrze i silnik przestaje pracowac. Najlepiej podmienic "na probe" pompe wysosokiego cisnienie z innego 1.8.. nowa w aso ponad 1600zl..
  9. najprawdopodobniej bedzie to pompa wysokiego cisnienia
  10. kixi4 odpowiedział(a) na Na starcie temat w 1.8TFSI
    sprawdz sprezanie na zimnym
  11. Nie ma problemu! Pozdrawiam
  12. odma/separator oleju, dziurawa membranka...
  13. Na luzie te silniki wchodza tylko do 4tys obr/min, takie ograniczenie fabryczne..
  14. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Faktycznie mi sie pomylilo ;-)
  15. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    O to nie masz czym sie martwic.. w tych silnikach minimalnie zawsze ubywa
  16. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Nie powinien, a co sie dzieje? To u ciebie zmienili silnik na inny?
  17. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Kilku moich klientow zrobilo juz po 70-90tys km i narazie wszystko jest ok..
  18. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    na szczescie te silniki daje rade naprawic i jest ok, ale co bedzie w przyszlosci? chyba takie cos...
  19. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Brak synchronizacji wyrzuca jak lancuch juz przeskoczy na walku.. na lancuch i napinacz nie ma recepty. Mialem kilka ponizej 100tys km ktore przeskoczyly, ale i takie powyzej 200tys km ktore chodzily bez problemu.. najbardziej narazone wg mnie sa te ktore wiekszosc przebiegu robia na krotkich odcinkach, a to ze wzgledu na czeste odpalanie silnika, a co za tym idzie szybsze wyrabianie sie zapadki w starym modelu napinacza zapobiegajacej rozluznieniu sie lancucha po spadku cisnienia oleju.
  20. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Rowniez! Daj znac jakbys sprawdzal czy jest taka informacja w serwisie.
  21. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Nie mam pojecia tak szczerze, podjedz do serwisu to ci powiedza..
  22. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    W usa byl pozew zbiorowy i audi robilo naprawe na wlasny koszt. Masz pobor jak silnik po remoncie i najprawdopodobniej twoj silnik poprawili.
  23. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Nie wiem czy powinien, poprostu pisze jak jest.. norma audi 0.5l/1000km jest oczywiscie sporo zawyzona, a jesli spalanie oleju jest na jej granicy to poprostu musisz wiedziec ze za chwile to spalanie w dosc szybkim tempie pojdzie w gore.. przewaznie silniki, ktore robie biora w granicach 1-3litrow na 1000km, ale zdazaly sie takie ktore braly dwa razy wiecej do nawet 5-6litrow na 1000km.
  24. kixi4 odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Kilka stron wczesniej jest wszystko opisane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.