Treść opublikowana przez rolon
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja od siebie mogę polecić firmę Steinhof, kupiłem 2 lata temu klocki i tarcze tej firmy na przód i tył. Musze przyznać że jak za te pieniądze to działają bardzo dobrze.
-
Podłokietnik
Nie ma szans na znalezienie w miarę dobrego oryginalnego podłokietnika za mniej niż 150 zł
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
Pamiętajcie żeby radio 2din wkładać na sam koniec. Ja przez to że wkładałem szufladki na siłę już po włożeniu radia to prawie połamałem ramkę w radiu
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Polecam te bezpośrednio od chinczyka za 9,50 z przesyłką, mam odnowiony przełącznik. Przez 3 miesiące nic się nie zmienił, więc myślę ze się opłacało.
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
pisz do kolegi Radka (_radek_)
-
Polecane opony zimowe
Ja zamawiam Dębice frigo 2, będzie to już trzeci komplet, który kupuje do trzeciego samochodu. Nigdy nie jeździłem na żadnych innych, więc nie bardzo mam porównanie ale myślę że za cenę 150 zł sztuka nic innego się nie znajdzie.
-
Porada felgi 15"
ja bym mimo wszystko został przy oryginalnych alusach.
-
Jakie świece do 2.0 ALT LPG
Przeczytałem wszystkie tematy z forum i nie tylko forum odnośnie świec. wybrałem dwa modele pomiędzy którymi się waham, jest ktoś kto mógłbym jednoznacznie wybrać jedną z tych dwóch rodzajów świec? - DENCO IRYDIUM IK20TT http://allegro.pl/denso-swiece-zaplonowe-irydium-ik20tt-takze-lpg-i6312009746.html - NGK V-LINE BKUR5ET http://allegro.pl/swieca-zaplonowa-ngk-v-line-29-bkur5et-szczecin-i6290967939.html temat dla mnie zupełnie nie znany, wszystko czego się dowiedziałem na ten temat było na tym forum i powiem szczerze ale durnot też się pewnie sporo naczytałem przy tym, więc proszę kogoś kto ma pojęcie na ten temat o pomoc w wyborze.
-
Jakie głośniki do mojego AUDI ?
Ja bym raczej szukał oryginalnych głośników w dobrym stanie. Jeśli jednak chcesz inwestować w nówki to musisz głębiej sięgnąć do kieszeni bo kupując zestawy 4 głośników (2x16 cm + syczki) za 100 zł z alledrogo to będzie taka padaka że szybko wrócisz do serii
-
Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?
W życiu miałem dwa radyjka podświetlane na czerwono i były to pioneery. Moim zdaniem wszystkie blaupunkty czy kenwoody zjadało na śniadanie.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Ja też chciałem założyć sobie ładne duże radio z dużym wyświetlaczem i kupiłem takie radyjko: http://www.ertasvc.ru/upload/bd/ru/20080227092507_img.jpg oryginalne radio mam takie: http://www.caraudio-service.ru/Audi_Concert-2_US_8L0035186D_CQ-JA1063L_AUZ5Z6.jpg Okazało się że to nowe radio ma kostkę quadlock a z instalacji w samochodzie wychodzą zwykłe kostki iso i kostka do wzmacniacza, dlatego udałem się z podłączeniem tego wszystkiego do człowieka który zajmuje się takimi rzeczami zawodowo. Niestety po zakupieniu u niego jakiejś przejściówki, co prawda radio się włączyło i grało, ale działały tylko przednie głośniki i nie działało podświetlenie radia po włączeniu świateł, na fisie nie sprawdzałem czy coś pokazuje ale pewnie też nic. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc podłączyć to radio gdzieś w okolicy Lublina/Zamościa, ewentualnie jakoś przez forum. Oczywiście się odwdzięczę Ok, kostkę zrobiłem sobie samemu tzn kupiłem same kostki, wsuwki i powpinałem gdzie trzeba. Okazuje się że po schemacie można spokojnie dojść który przewód do którego pinu włożyć. Jedyna rzecz nad którą straciłem bardzo dużo czasu to pomyliłem styki telefoniczne ze stykami do wzmacniacza. Dla potomnych powiem że do wzmacniacza są piny z początkiem LN.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ja u siebie miałem concerta II, 10 głośników, niskotonowy z tyłu i powiem że grało naprawdę spoko. Teraz założyłem concerta III, nie wymieniając żadnego z głośników i różnica w dzwięku jest całkiem duża dlatego uważam że zanim zaczniemy wybebeszać auto z głośników, powinniśmy podpiąć lepsze radio i sprawdzić efekt czy nas zadowala.
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
powinien wychodzić z Twojej instalacji w samochodzie, jeżeli masz zwykłe kostki iso to w czarnej kostce powinien (jest tam 3 kabelki) jeden powinien być koloru zielonego i być troszkę cieńszy od pozostałych dwóch. Jednak jeśli masz kostke quadlock wychodzącą z instalacji to nie wiem która przewód jest odpowiedzialny za diagnostyke.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
moim zdaniem nie ma canbusa, przez to będzie wywalać błąd żarówki, ale niech to ktoś potwierdzi.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
jeżeli masz kontrolę żarówek to to cudo możesz wyrzucić Możesz ledy założyć jako dzienne tylko wówczas nie będziesz miał świateł drogowych Aby mieć taki sam efekt w B6 musisz mieć bixy+mce z b7 inaczej jest dużo modzenia nie mam kontroli żarówek, fisa dokładałem sam ale nie wywala błędów z żarówek. odpuszczam w takim razie temat instalowania tego u siebie
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
wezmę valvoline maxlife, jednak te 20 zł różnicy na 5 litrach robi różnice
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
spocik trwa? bo sie wybieram ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
pytanie do ludzi którzy maja porównanie między valvoline maxlife 10w40 a motulem 10w40. Jakieś różnice zauważyliście miedzy tymi dwoma olejami?
-
Pomysł na DRL - Opinie
najlepszy pomysł na dzienne jaki widziałem. Mam nadzieje że niedługo pojawi się jakiś tutek jak to zrobić. Sam bym się za to zabrał ale chyba za chudy w uszach jestem..
-
Rezanie drugiego światła przeciwmgielnego
w mnie miałem instalke przygotowaną pod to drugie światło, włożyłem żarówke i świeci
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
w B6 też można coś takiego zrobić ? Ekstra to wygląda ja u siebie na razie w postojówki zamówiłem takie cudo https://pl.aliexpress.com/item/4pcs-T10-3d-LED-W5W-2825-White-Lights-Car-Side-direction-indicator-License-plate-light-Door/32602836638.html?spm=2114.13010608.0.107.vZJej6 i teraz myśle co by tu zrobić z dziennymi.
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Ma ktoś może zdjęcia z pierwszego posta albo po prostu robiąc to u siebie zrobił kilka zdjęć. Chodzi mi tylko o to gdzie się trzeba wpiąć.
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
a w który pin trzeba wpić K-line?
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
styki CAN-L i CAN-H są odpowiedzialne za FIS.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Być może powtórzę już to pytanie ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Posiadam moduł komfortu 8E0 959 433 J i założyłem sobie lampki oświetlenia nóg (tylko z przodu), gdzie muszę wpiąć zasilanie tych lampek żeby zapalały się po otwarciu drzwi? Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc w tym temacie to z góry dziękuję