Treść opublikowana przez rolon
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
w concert III wypięcie jednej wtyczki nie pomaga.. co za patologia z tą anteną
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
A ktoś próbował rozgałęzić kabel antenowy? tzn. wykorzystać jedną antene ale podłączyć ją do dwóch wejść w radiu.
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Jutro zrobię zdjęcie jak to wygląda u mnie bo ja mam 3 okrągłe i jedną (mase) płaską. szukam wzmacniacza z końcówka af do sedana ale nie mogę takiej znaleźć
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
'ja mam sedana więc z końcówką AF nie podejdzie u siebie mam taki wzmacniacz włożony http://3.allegroimg.pl/s400/17/63/58/44/87/6358448739 (8e5 035 225 d) do niego mam wpięte trzy wtyczki. Żeby radio concert 3 mogło poprostu odbierać stacje radiowe muszę ciągnąć jeszcze kolejny przewód i wymienić ten wzmacniacz na 4 wtyczki??
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
ok, a możecie pokazać jakiego wzmacniacza potrzebuje, albo o jakim oznaczeniu ?
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
z instalacji w samochodzie do radia wychodzi mi jedna wtyczka antenowa i jedna taka pomarańczowa, możliwe że nie będę musiał ciągnąć dodatkowych kabli?
-
Pomysł na DRL - Opinie
rzeczywiście efekt nie jest porywający ale na tym filmie https://youtu.be/AGKo-2Im_iI facio testuje w garażu te światła więc może i te zamówione przez Ciebie w garażu będą wyglądały spoko.
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Czyli przechodząc z Concerta 2 Na Concerta 3 trzeba wymieniać wzmacniacz antenowy ?? Jeśli tak to właśnie zrobiłem interes życia bo owszem wymieniłem wzmacniacz ale na ten sam co miałem w concert 2 z końcówką D
-
Pomysł na DRL - Opinie
z tego co mi wiadomo to angielskie lampy są identyczne jak nasze, tylko jakiś dzyndzelek się przestawia przez to świeci albo tak: ____/ albo tak \____ przydałoby się, żeby tu w temacie wypowiedział się jakiś elektronik ogarniający instalacje naszych A4 i rozrysował to czarno na białym przynajmniej dla tych którzy nie mają błędów spalonej żarówki.
-
Pomysł na DRL - Opinie
Powiem szczerze że chyba ten moduł który zamówiłem 30% to pójdzie do drugiego auta w domu, a audi dostanie te LEDy w kierunki wczoraj byłem w sklepie elektronicznym i powiedzieli mi że przychodzi do nich taki gostek, który właśnie zakłada takie rzeczy (koszt około 200 zł) a to oznacza że się da
-
Jakie głośniki do mojego AUDI ?
A co z tymi głośnikami Hertza ? nie wiem ale dam taki przykład, miałem kiedyś vectre b z głośnikami oryginalnymi, chciałem wymienić głośniki żeby lepiej grało to wszystko, kupiłem komplet na przód 16cm + syczki i zwrotnice, wszystko Blaupunkt, zapłaciłem 200 zł i tak naprawdę kasa wyrzucona w błoto bo w cale lepiej to nie grało niż seryjny zestaw. Może gdybym wymienił też radio pod te nowe głośniki, to by było lepiej ale na tym samym radiu to był ten sam dzwięk.
-
Montaż podświetlenia uchwytu na kubek w Audi A4 B7
fajnie to podświetlenie wygląda, ja dzisiaj też wziąłem się za to ale z marnym skutkiem, niby diode umieściłem tak samo jak na zdjęciach pokazane ale efekt był taki że kubek świecił tylko lekko a cały strumień światła szedł w szpare pod kubkiem
-
Pomysł na DRL - Opinie
no tak ale w jaki sposób? jeśli zastosujesz tradycyjne żarówki to oznacza mocno niebieską bańkę tylko jak to będzie świecić przy 30% ? W razie W i tak możesz mieć kibel bo bańka ma być przezroczysta... inna sprawa to czy żółtawe DRL z długich są tak dobrze widoczne jak śnieżnobiałe LEDy? Wydaje mi się że nie i to z przewagą dla tych 2gich [emoji16] Myślę że dobre LEDy będą lepiej widoczne niż te 30% ale dobre ledy to 10% tych które jeżdżą po naszych dogach Jak uda mi się wszystko zamontować to pochwalę się tutaj efektem
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
w tym zamku robią się zimne luty ?
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Ja również zamawiałem te pierścienie z Łodzi, wystarczyło hasło "2.0 pierścienie" i wszystko było wiadomo, na drugi dzień był kurier
-
Fotele, plamy
Dokładnie jak kolega pisze, u mnie też miałem problem, po kupieniu auta tylna kanapa tak była zawalona jak by nie wiem co ktoś tam robił. odkurzacz piorący nic nie pomagał. W końcu wyjąłem ten fotel na pieniłem vanishem i spłukałem karcherem. Efekt - nówka z salonu!
-
Trzaski podczas podnoszenia szyby, zacinanie się mechanizmu
kiedyś mechanik mi doradził żeby uniknąć zużywania silników, prowadnic i innych elementów elektrycznych szyb to trzeba smarować te prowadnice (te po bokach) po których przesuwa się szyba, staram się raz na jakiś czas to przesmarować i rzeczywiście szyba chodzi idealnie.
-
przyciski el.szyb z alliexpress
spokojnie się da przełożyć sam ten "kapturek" który jest pomalowany na czarno, a przycisk jako przycisk zostawić swój oryginalny.
-
Centralny zamek
ja bym zaczął od przewodów w gumie idących do drzwi ale dziwne że prawe i lewe nie działają na raz, więc może to być też związane z jakimś modułem.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Panowie a co jeśli po otwarciu drzwi tylnych lewych nie działają ani lampki w drzwiach ani oświetlenie w podsufitce. Mikrokrańcówkę wymieniłem na nową, kable w drzwiach i w gumie łączącej drzwi i kabinę też sprawdzone
-
Podłokietnik
Powiem szczerze że bieda w tym temacie jeśli chodzi o Audi.. żeby podłokietnik to był jakiś rarytas, który musimy sobie dokładać bo w 30% B6 go nie ma
-
Pomysł na DRL - Opinie
zdecydowałem jednak na właśnie ten moduł 30%, problem żółtych żarówek mam nadzieję że rozwiążę żarówkami 6000K.
-
Pełen Fis, a chwilowe spalanie przy instalacji LPG
po odblokowaniu fisu możesz mieć przekłamanie mniej więcej 0,5 litra w górę względem benzyny, więc myślę że przy lpg powinno wskazywać dobrze.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Gdybym widział tą aukcje 3 miesiące temu, jak szukałem filtrów to bym brał
-
Polecane opony zimowe
Tak 15, nie doprecyzowałem