Treść opublikowana przez Jacek92
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 -125KM- [Moja pierwsza bestia] :)
gratulacje zakupu i niech służy bez awaryjnie. Gaz dobra rzecz jeśli nie chcesz płacić za paliwo razy 3 lub 4 heh. szerokości
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Avusy się sprzedały może? pomyłka
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
na prawde robi już wrażenie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
autko jak dla mnie petarda widać bardzo duży nakład prac. jest kozacko. Lubię to
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ładny ten avancik mody na plus powodzenia i szerokości
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Jest dość syto. Również czekam na efekt końcowy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Ładnie ładnie ta biała strzała wygląda.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Ładnie się prezentuje furka szerokości
-
2.7 BiT BRILLIANT RED SLINE AVANT TAXI
Ooo coś innego i 2.7biturbo dobry wybór nic tylko koksowac. Gratki zakupu i oby służył jak najlepiej i bez awaryjnie.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Bardzo ładnie to wszystko wygląda i gratki za wkład jaki włożyłes w auto na prawdę jest tego dużo tych zmian. Mi się podoba szerokości
-
B6 monia12
Ładnie ładnie. Gratki zakupu , powodzenia w modach i bez awaryjnej jazdy szerokości
-
[B6] Silver BEX w Avancie
Ładna ta b6-tka i wyposażenie tez ma niezłe gratki zakupu niech służy jak najlepiej i bez awaryjnie. Szerokości
-
A4 B5 By Piotrek
Ładnie to wygląda nawet nawet plusik
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Jest na prawdę dobrze. Gratki
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Bardzo ładnie się wszystko komponuje. Gratki za włożoną prace w auto i nic tylko się cieszyć jazda szerokości
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Ładnie ładnie działasz z tematem i kolejna b5-tka z okolic łodzi heh szerokości i powodzenia w modach
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Ładnie się prezentuje. Ale w łodzi jeszcze audiolki nie widziałem heh ukrywasz się. Ładnie ładnie jest. Bixy będę musiał do swojej włożyć b5-tki bardzo fajna sprawa. Szerokości i może się kiedyś z łapiemy na złocie w łodzi
-
A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
Ta końcówkę to wywal na zbity pysk co do audiolki bardzo ładna dbaj modź i ciesz się bez awaryjnej jazdy i szerokości
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
No ta b5-tka na prawdę robi wrażenie pogratulować dobra robota. Milordzie Lubie to
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Furka się ładnie prezentuje. Szerokości i bez awaryjnej jazdy
- Moja a4b6
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
jest tłusto na tych 19 ładnie się prezentuje oby tak dalej. Szerokości i bez awaryjnej jazdy
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
bardzo ładnie wszystko wygląda schludnie bez żadnych ekscesów szerokości