Treść opublikowana przez Arek8888
-
[A4 B5] Prośba o opinię na temat alufelg
Witam. Planuję zakup felg aluminiowych do swojej Audi aby poprawić jej wygląd. Mam pewną zagwozdkę, a mianowicie zastanawiam się, czy wypada zakładać ori fele, ale np. z Mercedesa. Czy logo innej marki nie będzie się gryzło z wizerunkiem Audi? czy lepiej szukać tylko i wyłącznie ori Audi?
-
Osuszanie auta
Więc taki właśnie kupię Dzięki za odpowiedź
-
Osuszanie auta
Witam. Wybaczcie za odgrzanie kotleta, ale czy ten ręcznik do osuszania karoserii to jest to co w linku? http://allegro.pl/shiny-garage-fluffy-dryer-do-osuszania-60x60-i5174184821.html
-
Czy to dobra temperatura? Jakie dalsze kroki?
Ja u siebie na kanale 49 mam temperaturę płynu chłodniczego. Na kanale 51 mam temperaturę bloku silnika albo temperaturę oleju - nie wiem, ale w sumie ten kanał mało mnie interesuje bo po kilku minutach pokazuje 90 i tak trzyma.
-
[A4 B5] Renowacja zderzaków kolor.
No własnie tego się obawiam, że wyjdzie jedno wielkie g... , a na koniec i tak będę musiał oddać do lakiernika dzięki za radę.
-
[A4 B5] Renowacja zderzaków kolor.
Witam. W moim aucie zderzaki wyglądają słabo (pajęczynki itp.) Planuję na wiosnę zrobić ich renowację. W związku z tym moje pytanie: czy malowanie sprayem ma szansę dać akceptowalny efekt? niestety nie posiadam sprężarki do pistoletu, więc albo pomaluję sam sprayem albo oddam do lakierni. Wolałbym zrobić to sam ze względu na koszty, ale pod warunkiem, że będzie to dobrze wyglądało. Czy ktoś może podzielić się ze mną swoim doświadczeniem?
-
Audi A4 B5 Avant 2001r 1.9TDI
Miałem na myśli, że przedlift powinien pozostać przedliftem, a polift poliftem Oba warianty są piękne. Oczywiście jeśli ktoś robi ze swego auta śmietnik, to bez znaczenia czy przed- czy polift - będzie śmietnikiem. Ja osobiście jeżdżę ładnym przedliftem dzięki temu, że o niego dbam i mi się podoba, a to jest najważniejsze
-
[A4 B5] Na jaki kolor pomalować felgi?
Witam. Obecnie mam założone zwykłe felgi stalowe, ale z racji wieku wyglądają słabo. Myślę o ich pomalowaniu, lecz zastanawiam się nad kolorem: czarny, biały, lub czerwony. Nadwozie mam czerwone (LY3H) sedan. Czy ktoś może doradzić jaki kolor wybrać aby nie "zwieśniaczyć" auta? Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
-
Audi A4 B5 Avant 2001r 1.9TDI
Super ale co to jest komfortowa zmiana biegów?
-
1.Silnik grzeje się do 88*C 2.Ubywa płyn chłodniczy
Gdyby auto nie dogrzewało Ci się do tych 88 stopni lub osiągałoby tą temperaturę bardzo długo, lub gdyby temperatura zmieniała się w trakcie jazdy (np. z 88 na 60 stopni bez powodu) to wtedy mógłbyś obwiniać termostat. Ale skoro utrzymuje się cały czas jednostajna temperatura to tak ma być. Co do ubytku płynu chłodniczego to proponuję na początek zdjąć obudowę i podłożyć pod auto arkusz kartonu, to pozwoli orientacyjnie określić miejsce, z którego kapie płyn.
-
1.Silnik grzeje się do 88*C 2.Ubywa płyn chłodniczy
U mnie po rozgrzaniu silnika klimatronik najczęściej pokazuje 87 stopni, czasem dochodzi do 88, a baaardzo sporadycznie do 89. Nigdy 90, to normalne.
-
Metalowa oslona pod silnik
Nie mam namiarów, ale na końcu tego wątku było wspomniane na temat tych osłon (o ile o te Ci chodzi). Proponuję napisać w tym wątku i zapytać o tą osobę:
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Nic dodać, nic ująć.
-
kierunki ala USA
Spoko pomysł. Trochę wygląda jakby było naklejone od zewnątrz, ale to tylko złudzenie optyczne a kierunkowskazy w przedliftach są klejone czy na spinki?
-
kierunki ala USA
A co to jest?
-
Egr, zawór n75 czy turbina
Mam podobny problem, z tym że w moim przypadku jak poczuję, że auto zaczyna hamować to jednocześnie wpada w notlauf i nie idzie dalej przyspieszać. Masz jakieś błędy na VAGu?
-
Opadajaca podsufitka
Dzięki wielkie za szczegółowe wyjaśnienie A co do odklejania tych uszczelek, to w jaki sposób je później ponownie przykleić?
-
Opadajaca podsufitka
Spoko wygląda Ja też planuję u siebie wymieniać materiał. Mógłbyś napisać co po kolei trzeba demontować aby podsufitka zeszła? Nigdy tego nie robiłem i boję się połamać.
-
[A4 B5 sedan] Jak wyjąć tylne oparcie?
Czyli rozumiem, że odkręcam tylko tą jedną śrubę między oparciami, a po bokach po prostu się wysuwa bez odkręcania. Dzięki za wyjaśnienie
-
[A4 B5] Jak rozpoznać czy w fotelach są airbagi?
No ja nie mam takiego plastiku z wytłoczeniem. Wychodzi na to, że to coś twardego pod tapicerką to pewnie tylko przygotowane miejsce na ewentualny airbag, gdyby ktoś chciał sobie zamontować.
-
[A4 B5 sedan] Jak wyjąć tylne oparcie?
Dzięki za odpowiedź. Ale to znaczy, że oparcie zamocowane jest tylko w jednym punkcie? Jak wygląda sprawa po bokach oparcia, tzn. przy drzwiach?
-
[A4 B5 sedan] Jak wyjąć tylne oparcie?
Witam. Czy mógłby ktoś poradzić w jaki sposób wyjąć oparcie składane (dzielone) w audi a4 b5 sedan? Wyciągnąłem już siedzisko, zagłówki, i nie wiem co dalej...A w książce jest opisane tylko oparcie niedzielone.
-
Praca rozgrzanego silnika na biegu jałowym - podczas postoju
Moim zdaniem nie ma to żadnego negatywnego wpływu, sam tak często robię. A ostatnio stałem tak 45 minut bo dziewczyna "już wychodziła" ;P
-
[A4 B5] Jak rozpoznać czy w fotelach są airbagi?
Aha, spoko, sprawdzę w wolnej chwili. Dzięki za odpowiedź
-
[A4 B5] Jak rozpoznać czy w fotelach są airbagi?
Nie wiem czy wychodzi z fotela czy z podłogi, ale jest jakaś żółta wtyczka. A jeśli wychodzi z fotela to znaczy że jest poducha?