Treść opublikowana przez Miras95
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Chodzi mi najbardziej jak sie zbiera na 1,2,3 biegu w porównaniu z oską ? Ja chciałem do siebie założyć GJV z 3.0 asn bo GJW z 1.8t bfb ciężko zdobyć i drogie są a tu widzę że jeszcze dłuższą założyłeś do 1.8t
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kolego jakie masz oznaczenie skrzyni ? Jak auto się zbiera na tej skrzyni bo widać że jest trochę długa
-
Wymiana skrzyni 5b na 6b
Z 2.5 tdi najdłuższe są (HPE HSL HXR FZJ GHA HEN). Porównując teoretycznie prędkości na twojej skrzyni i skrzyni z 2.5tdi to wychodzi: Twoja GBQ: 2500tys obr-126km/h 3000tys-151km/h 3500tys-176km/h Z 2.5tdi: 2500tys-138km/h 3000tys-165km/h 3500tys-193km/h Krótsze są(ENU FRG GAZ) ale to tylko wychodzi mniej ok 1-2km/h
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
W avj quattro nie było 6b. Były tylko 5b FNU FPT FTZ. Podaj najlepiej jaką masz skrzynie.
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Ja miałem takie 4 panele to były tylko jeden dzień. Tak się strasznie grzały że taśma samo przylepna się skurczyła o połowę i luty na kabelkach po prostu puściły nie wspominając że nie można było ich dotknąć bo były gorące. Może trafiłem na jakieś z wadą.Sprzedający wysłał mi nowe w ramach gwarancji ale ich już nie zakładałem bo zamawiam od Tomka. Jednym plus to że mocno świecą
-
A4 B6 SEDAN 2001R. 1.8T QUATTRO 190KM (AVJ, MAPA BEX)
Fura bardzo ładna. Dobra baza do modów Ja bym zmienił lampy tył na oryginał ale przyciemnione. I jeszcze olej Pozdro
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
Ładna furka jest na czym oko zawiesić jaką maszynką robisz polerke ?
-
ślady smoły na karoserii
Od siebie mogę polecić Prickbort albo Adbl tar & glue. Oba na smołe asfalt i klej.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Bass jest mocniejsza bo ma 900w a vander 600w. Ja też myślę nad zakupem bass
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Napisy dla nie na + fajnie się prezentują
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Obczajałem ją na Vagu i nawet nie pomyślałem że jesteś z forum ale prezentuje się zacnie fotkę też mam
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Axa samo oc a4 b6 1.8t 60% zniżek+ zniżka 15% za płatność przez internet 566zł
-
Nagle rozladowanie akumulatora
Problem jednak jest dalej. Nie kupiłem nowego aku lecz dałem inny trochę mniejszy z astry ale miesiąc stał w garażu na ziemi i trzymał cały czas 12.5v. Założyłem go do audi i nawet nie odpalałem tylko tak zostawiłem na kilka dni. Dzisiaj przychodzę, przed odpaleniem sprawdzam aku miernikiem a tam 9.5v ale o dziwo silnik przekręcił że odpalił. Wydaje mi się że coś na 100% ciągnie prąd na postoju tylko nie wiem gdzie szukać :/
-
[A4, B6] Srebrne 1.9 TDI, #odzeradobohatera
Ładna sztuka Środki lamp masz w czarnym połysku ?
-
Nagle rozladowanie akumulatora
Przed chwilą byłem się przejechać autem to ładowanie w czasie jazdy pokazuje pokazuje już między 13.1 do 13.4. Czasem złapie 12.9. A wszystko wyłączone nawet światła. Dziwne trochę że aż tyle spadło. Auto zgasiłem a na aku pokazuje 10v. Skoro altek ładuje to chociaż przez chwilę powinien mieć aku 12v
-
Nagle rozladowanie akumulatora
Ładowanie na aku pokazuje 14.15v a w vagu 14.2-14.15 jak wszystkieurządzenia są wyłączone. Jak włączę klime radio światła i grzanie d*py x2 to spada do 13.8
-
Nagle rozladowanie akumulatora
Witam podepne się pod temat ponieważ mam podobny problem. Pacjent a4 b6 1.8t Miałem u siebie aku oryginał audi z 2011r. Auto kupiłem we wrześniu 2016 i od tamtej pory palił od strzała nawet jak muzyka grała przez weekend. Miesiąc temu z dnia na dzień aku padł że nawet obrotu silnik nie zrobił. Naładowałem go lecz po 12h ładowania miał tylko 10v i jedna cela wypchana. Od brata wziąłem drugi aku na 100% sprawny bo jeździł w jego audi też 1.8t. Tak przejeździłem miesiąc i teraz znowu to sam z dnia na dzień padł całkiem do 9.5v. Alternator(120A) bez obciążenia ładuje 13.7v. Sprawdzałem czy czasem coś mi nie zabiera prądu na postoju i jak zamkne auto to miernik pokazywał 1.20A po paru sekundach 1.11 a po około 3 minutach 0.05 czyli 50mA. Jak myślicie co może być przyczyną i co jeszcze można sprawdzić ? Regulator wariuje i raz ładuje a raz nie? Czy bardziej zbieg okoliczności że kolejny aku padł. Chciałem kupić nowy tylko nie chce żeby znowu się powtórzyło że rozładuje go do zera i w końcu pójdzie na śmietnik.
-
Polecane opony letnie
Ja mam takie tylko 235/45/17 i pomimo że już jest dobra połowa zjechana to kleją się bardzo dobrze do asfaltu
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A jak jest ze zbiornikiem b6 z sedana do avanta oraz osłony termiczne ? podejdą bez problemu?
-
Podniesienie tyłu avant 1be.
Witam. Chciałbym w swoim avancie podnieść tył o jakieś 2cm. Mam założoną butle lpg 59l ale moim zdaniem siedzi trochę za bardzo a gdy wsiądą dwie osoby z tyłu to już nie wsadzę palców między błotnik a oponę.Obecnie w aucie są sprężyny przód kat. wagowej 6 (niebieski zielony zielony) oraz tył kat. 9 ( niebieski różowy różowy). Myślałem o założeniu sprężyn kat 10 albo nawet 12 gdyż w przyszłym roku chciałbym wrzucić quattro. Na przeglądzie prawy amor pokazało na żółto bo sie wylał a lewy jeszcze był na zielono ale to nie ma chyba związku z wysokością auta ? Foto na kole 17' 235/45 ok. 30l lpg i ok 10pb. Oraz na 16' 205/55 Z góry dzięki za pomoc.
-
Środek do czyszczenia felg
Ja od siebie do felg polecam adbl vampire. Radzi sobie dobrze tylko jedynym problemem jest zapach. Śmierdzi strasznie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A jakie powinny być dokładne wymiary tarcz pod b6 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam.Tarcze hamulcowe 320 z a6 c5 podejdą do b6 ?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Chłopaki co myślicie o czerwonej folii ? Na necie znalazłem zdjęcie lecz malowanych dekorów i nawet ciekawie to wygląda a jakby to zrobić w czerwonym carbonie
-
Zapaszki do auta
Ja od miesiąca mam CS CORRADO CHERRY. Zapaszek naprawdę ładny cukierkowy cały czas go czuć a jest pod siedzeniem i ustawiony na minimum ale po jakimś czasie robi się już mdły. Następny będę szukać jakiś świeższy zapach