Treść opublikowana przez ffi
-
Tłumik przelotowy w miejsce katalizatora?
też bym polecał zmienić.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
bagnet bardziej miarodajny. Może mmi tak wyliczyło. pozdro i bez wycieków! Zawartość dodana 2 minutes later u mnie na szczęście jak dolewam olej to co 8tys km tak delikatnie i ja osobiście robie tak, że jak spadnie miarka na mmi do 1/3 poziomu posiadanego oleju to sobie doleję. (mechanik mi tak polecał) pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
300k km sprzedawać? kurcze mam 230k i zero problemow. Zmartwiles mnie !
-
zaparowane szyby
wiesz co ja warsztatu nie znam (bo nie jestem z wwa) ale może Ci to pomoże: miałem kiedyś podobną sytuacje i było to spowodowane przerwaną uszczelką od drzwi plus złym ustawieniem drzwi(byl przelot i w czasie jazdy bylo odczuwalne powietrze oraz 'gwizd') i co nie zachodzilem do auta to szyby byly zaparowane(nawet mroz od srodka lapał). Wymiana uszczelki pomogła w moim przypadku. pozdrawiam
-
Pomocy w wyborze samochodu ....
2012r s4 to masz dobrze płatną pracę czy może leasing? czy to i to?? sory, że pytam młody jestem i ciekawy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
napisałbym Ci, że zaślepki na pewno są, ale dla pewności poszukaj w innych działach(są odpowiednie) to na pewno znajdziesz. pozdro
-
Bosch Service, Q-Service MULAK
polecam jak najbardziej. Widać ile fur i jakie do nich zajeżdżają (12 na zewnątrz oraz 6 w środku naliczyłem ostatnio.) gęsto audice. dla mnie spoko. Raz ogarniałem u nich audi po zakupie, a za drugim razem podjechałem z myślą, że wtopie ok. 3tys. a zapłaciłem 100zł (problem z hamulcami- auto nie używane 2tyg w wielkie mrozy i później odwilż to myślałem, że przy hamowaniu mi się auto rozpadnie, a wystarczyło coś tam przeczyścić)
-
B8 TrOOOOp
ja długi czas zastanawiałem się co jest nie tak z moim autem, a później wyjechałem z lubelskiego.. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć. przed kupnem zawsze sprawdzać pobór oleju! tfsi.. no ale dobrze, że ubezpieczenie pokryło a nie Ty pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
up up pozdro!
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam a5 L0 kamyk za fun na tysiaclecia lbn.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
u mojej Lejdi brak jakich kolwiek problemów z zasięgiem czy dźwiękiem. Pozdrawiam
- Piłka nożna
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
moja Narzeczona ma iphone7. Bardzo polecam jeśli chodzi o nagrywanie. Tak samo jak 6s jest tam stabilizacja obrazu optyczna(lepsza niż stabilizacja cyfrowa). W Anglii kupiliśmy i wyszło ok. 500zł taniej niż w Polsce. Może komuś pomogłem pozdrawiam
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
a to sorki a5 sportback jest 4 czy 5 osobowy? pzdrawiam
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
kozak fele. pozdrawiam!
-
Audi A6 C7 by 7ups
fajniutka ta insignia była. tutaj też pozazdrościć efektów!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ja tak samo. tuż po zakupie auta! pozdrawiam
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
zaj*biste felgii!! i sedan a5 zawsze kozak pozdro
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
dobrze wiedzieć, przydatna "ciekawostka" ! pozdro
-
B8 TrOOOOp
również zgadzam się w 100% rozumiem i szanuję
-
Pomocy w wyborze samochodu ....
czym się sugerowałeś przy wyborze? czemu akurat s4? pozdrawiam i gratuluję auta!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, powodzenia w szukaniu! masz działy odpowiednie gdzie możesz śmiało zadać pytanie, a na pewno uzyskasz konkretne odpowiedzi od forumowiczów. Pozdrowienia z Lublina
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie obiecuję, ale prawdopodobnie wybiorę się 02.04 swoją a4 z kolegą s6. Pozdrawiam i do zobaczenia