Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
A5 8T3 Competition 2.0T Q Akebono 375/330 RS"20" Gwint ST
Panie a w felgę to wejdzie? Pięknie, pięknie Kiedy montaż?
-
A5 8T3 Competition 2.0T Q Akebono 375/330 RS"20" Gwint ST
Czekamy, czekamy...
-
C7 Resident
Część rzeczy przyjęło. Części nie... Kodowanie poza zakresem. Nie chciało przyjąć w pierwszych kilku bajtach i domyślam się, że z powodu tego, że nie widzi Modułów od Led'ów. Muszę przejrzeć schematy i zobaczyć dokładanie te kostki i wiązki być może czegoś nie pociągnęli do lamp przy swap'ie.
-
C7 Resident
Fizycznie są, lampy świeca: mijania, drogowe, kierunki, ostatnio udało się przywrócić auto światła.
-
C7 Resident
-
C7 Resident
-
C7 Resident
Wychodzi na to, że chyba coś skopane zostało ze swap'em na full led ? Nie ma u mnie subsystem'ów 3,4,5
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Poszło
-
C7 Resident
Cześć Panowie, Pytanie mam... Podrzuci ktoś autoscan z kodowaniami a6 c7 przedlift z lampami full led? U mnie był przez poprzedniego właściciela zrobiony swap z bix'ów skretnych na full led. Ogólnie lampy działały: mijania, drogowe, kierunki. Bawiąc się kodowaniami udało mi się ogarnąć auto światła drogowe i wskrzesić działanie przycisku świateł "na złą pogodę" - co prawda działa to, że po wciśnięciu przycisku gdy jadę na dziennych odpala mi światła mijania z przodu - nie wiem czy tak powinno to działać? Nie udało mi się natomiast ogarnąć doświetlania zakrętów. Stąd chciałbym popatrzeć w kodowania kogoś kto ma takie lampy i wszystko mu działa. Z wyposażenia u mnie : Kamera w lustrze i na szybie, Pneumatyka, acc Pozdrawiam
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
@dekiel 13, @NervaR dziękować robię co mogę ? @MaTeo85oj tak zwroty akcji były i smutni panowie w tle ? na szczęście historia z happy end'em ?
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Poszło na priv
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Czas zrobić mały update, bo człowiek zapomni co zrobił ? A więc po kolei... Dość chimerycznie zaczęły składać się lustra. Więc trzeba było wymienić silniki. Te zamówione od majfrendów działają elegancko. Lewy silnik wymieniony przy pomocy @MaTeo85 prawy już samodzielna robota. Składa i rozkłada się elegancko VID20240901144138.mp4 Z innych pierdół to przycinał się i okresowo wywalał błąd przełącznik szybra. Tak więc też wleciał nowy Pojawiały się sporadyczne błędy w silniku czwartego czujnika spalin raz na bank 1 raz bank 2... Więc rozbebeszyłem wiązkę (mając z tyłu głowy info od poprzedniego właściciela, że kiedyś kuna mu wpadła) i faktycznie wiązka łączona w 8 miejscach plus zaśniedziałe kable - wpadła nowa wiązka i problem znikł. Oczywiście okazało się, że trzeba było wydech opuścić, zdemontować osłony termiczne i podporę wału aby przełożyć wiązkę ale operacja zakończona sukcesem. Przy okazji wiązki czujników spalin stwierdziłem, że czas wziąć się za, wydech. Więc wleciały wszystkie nowe łączniki wydechu plus jak bozia przykazała został wskrzeszony wydech MTM S-Cantronic bo nie działał jak powinien. Jednak po zabawie efekt jest lepiej niż zadowalający ??? Audi zrobiło już 10k km od ostatniej wymiany oleju więc był też serwis olejowy na ori oleju z płukanka LM i dodany Ceratec od LM. W sumie Audi w moich rękach zrobiło od marca trochę ponad 12k km. No i na koniec po małych przebojach... Udało przywrócić się do zycia webasto ?? Działa elegancko ? W tym momencie z dumą mogę ogłosić, że lista błędów w Audi uległa prawie kompletnemu zredukowaniu... Prawie bo został błąd grzałki od kamery na przedniej szybie... Ale to zostanie do momentu gdy szyba strzeli... I ogarnie się z ubezpieczenia ? A dziś przyjechała też mała paczuszka... Jednak na montaż będzie musiała trochę poczekać ??? Llato za nami... A więc na koniec ostatnie promienie letniego słońca
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
No jak bosko siedzi!
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Elegancka sztuka
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Ja u siebie wkładałem od VW tyle, że GPS/GSM/Webasto i śmiga aż miło.
-
A5 8T3 Competition 2.0T Q Akebono 375/330 RS"20" Gwint ST
No w końcu!!! Piekna sztuka ?? Mega na żywo się prezentuje i przyjemnie się prowadzi!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
-
A6 C7 3.0tfsi
Sztos furka
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Dodatki ładnie siedzą... No i czekam na efekt prac nad a5
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Mały update w temacie... Dziś lalka odebrana od lakiernika. Pomalowany dach i tylny dyfuzor w czarny połysk oraz przemalowany przedni zderzak bo miał kilka niedoskonałości. Efekt jest zacny niestety zdjęcia tego nie oddają. Dach na żywo idealnie zlewa się z szybrem.
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Cześć i czołem, trochę nie dodawałem nic nowego i kolega @NervaR ostatnio dość mnie motywował do tego aby zaktualizować stan lalki A wiec od ostatniego postu trochę drobnych rzeczy kosmetycznych się zadziało Zostało poprawione mocowanie tylnego zderzaka - bo ktoś go średnio poskładał - tak więc trzeba było rozebrać i poprawić przy okazji wpadło małe czyszczenie wszystkiego przed: po: Wpadły dystanse na przód i tył... tu też marudził mi o nich @NervaR no i po dokonaniu przez niego profesjonalnych pomiarów wpadły na tył 20mm i na przód 17 mm. tak siadły: Założone zostały czarne dynamiczne kierunkowskazy w lusterkach + obudowy lusterek w czarnym połysku + nowe ori doły lusterek + w lewym lustrze został wymieniony silniczek składania lustra bo stary już miał dość życia... jak na złość przestał teraz współpracować prawy - ale już czeka w garażu na wymianę plus razem z @MaTeo85 pociągnięte zostały kable pod przyszłościowy fotochrom No i lalka wylądowała na hamowni wypluła całkiem niezłą serię biorąc pod uwagę prawie 30 stopni na zewnątrz no mogła by ciut szybciej wstawać ale to sądzę kwestia strojenia po wymianie turbin. Dojechały też chromy ramek nawiewów - bo jeden był pęknięty plus środkowy jest porysowany - prawy został już wymieniony przy okazji wyciągnąłem wepchnięte do środka pokrętło regulacji - teraz czekam na wenę by zabrać się za środkowy - tylko muszę gdzieś podpatrzeć jak się go wyciąga - może ktoś ma jakieś rady? Na koniec kilka fotem jak lalka obecnie się prezentuje - powoli dochodzę do ładu z lakierem i zaczyna cieszyć oko No i rozglądam się powoli za drobną zmianą w wyglądzie ale na razie to mała tajemnica - nieliczni wiedza - reszta zobaczy jak się dokona ? No i zostałem influ hahaha a wiec przy okazji zapraszam na istangram mojej laluni lewiatan1989 (@lewiatan_1989) • Instagram photos and videos WWW.INSTAGRAM.COM 175 Followers, 179 Following, 22 Posts - lewiatan1989 (@lewiatan_1989) on Instagram: "Darek i jego 313KM szczęścia A6 C7 3.0 BiT, 8HP, MTM ? 313KM, ?650N #3city"
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Wiem..... Ale jak do tego doszło nie wiem przepraszam autora wątku
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jeszcze takie wygrzebałem. Chociaż ostatnio usłyszałem, że nie potrafię robić zdjęć samochodów ? PS. Z racji tego, że komunikacja naszej trójmiejskiej ekipy przesiadła się na messengera osoby chętne dołączyć do tego zacnego grona proszone o kontakt na priv będziemy dodawać- C7 Resident
Panowie, czy ktoś od nas na forum ma dojście do maxton'a czy tylko przez ich stronę? Kiedyś, gdzieś, ktoś mi się chyba rzucił w oczy ? - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia