Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Filtry z AliExpress wysyłka z Czech - jeden z obudową wziąłem a reszta jako zamienniki sobie zamówiłem. Wg Etki te filtry są na rynek chiński Antena z Benepol 469 zł ta jest do Volkswagena- kilka stów taniej niż taka sama i nie pomalowana do audi ?
  2. W końcu pogoda się trochę poprawiła - można było coś tam podłubać przy samochodzie bo już mnie ręce świerzbiły xD A więc... Wpadł filtr zewnętrzny pyłkowy/ wstępny pyłkowy - jak zwał tak zawał 4GD 819 429 A Dodatkowo wymieniona została antena GPS/GSM/WEBASTO na czarną w połysku 5Q0 035 507 S - 5FQ Jakiś czas temu przy pomocy @MaTeo85 wpadła aktualizacja MMI i map No i wpadły nowe emblematy przód tył w czerni - wcześniejsze były malowane czymś przez poprzedniego właściciela i niestety już obłaziły - więc teraz po są całe czarne bez malowanka Natomiast wczoraj postawiłem A6 na koziołkach i zrzuciłem zderzak - kamień spadł mi z serca bo wszystko jest na swoim miejscu i wygląda dobrze pod zderzakiem Przyczyną zrzutki była chęć wskrzeszenia systemów wspierających kierowcę no i się udało oraz wymiana prawego spryskiwacza lampy - tu wjechał ori spryskiwacz 4G0 955 102B Po wymianie wiązki zderzaka 4G5 971 095A na nówkę sztukę do życia wróciły następujące systemy: - pdc przód - a tym samym cała 360 działa - adaptacyjny tempomat, - asystent parkowania/ automatyczne parkowanie, - audi breaking guard, Przy okazji prac udało się przywrócić zasilanie webasto - okazało się, że był zjedzony przewód zasilający i cała kostka przez to zzieleniała - tak więc teraz z webasto się łączę i mogę pomyśleć nad kolejnymi krokami by przywrócić je do żywych Chyba wsio co się działo ostatnio w temacie A6 Samochodem zrobiłem już 1000+ km - cały czas banan na twarzy - a teraz kiedy już wszystko działa (no prawie bo webasto) to banan jeszcze większy
  3. Mechanicznie dbane było serwisy sinika i skrzyni robione na czas Dla pewności był logowany przed zakupem i parametry trzyma bardzo dobre według logów zaczynając od turbo kończąc na dpf Ale wiadomo czas pokaże jak będzie Bądź co bądź już moje i liczę, że będzie jej u mnie dobrze A wszystko co będę robił będę robił już tylko dla siebie ? Dziękuję i również gratuluję! Temat już masz? Bo u mnie to wiesz wszystko musi dojrzeć ? Dziękować! To teraz Tomek czas na Ciebie ?
  4. Wydech niby ciut głośniejszy niż ori no i z wytłoczeniami na wylocie MTM Od razu uprzedzam go też trzeba odgruzować bo chyba nigdy myty i czyszczony nie był xD
  5. No dobra nadszedł czas założyć nowy temat dla nowej furmanki Historia zakupu (z pamiętnika Darka...) środa 21.02.2024 - późne godziny wieczorne... żona ni z gruchy ni z pietruchy staje na przeciwko mnie, patrzy na mnie swoimi dużymi oczami jak kot na widok bombki na choince i mówi "stary zmieniamy samochód" - ja lekko w szoku, pierwsza myśl, zdradza mnie - chce mi oczy zamydlić... ale nie no jak... zmieszany i wstrząśnięty także, lekko się jąkając pytam ale jak to? co z lalunią? przecież tyle modów jeszcze w planach... a ona mówi, że przecież o tym marzyłeś... o A6 C7 a ona oglądała kilka, patrzyła na ceny na nasz budżet i mówi to ten czas, zaszalejmy... no i zaszalałem xD Więc 27.02.2024 w mojej stajni zawitało A6 C7 3.0 BiTurbo 313KM spod łapek Motoren Technik Mayer przebieg w dniu zakupu 309 700 km Rok 2012 (modelowo 2013) Kolor: T9/Y9C Kod silnika: CGQB Skrzynia: Tiptronic 8HP Napęd: Quattro Z ciekawszego wyposażenia: - pneumatyczne zawieszenie, - s-line wewnętrzny i zewnętrzny, - wydech MTM, - sportowy mechanizm różnicowy, - czarny sufit, - kierownica s-line, - siedzenia kubełki alcantara pełna elektryka, - pamięć foteli, - 4 strefowa klima, - grzane dupki, - szyber, - klimatyzowany schowek, - fotochrom, - detekcja martwego pola, - asystent parkowania, - kamera cofania, - czujniki parkowania przód / tył, - adaptacyjny tempomat, - asystent jazdy w liniach, - head up, - przyciemniane szyby, - bagażnik "na kopa" - ful Led przód / tył, - ambient wewnątrz i na zawnatrz, - webasto, Z historii auta: Jestem 2gim właścicielem w kraju, w sumie 3 właściciel od początku, pierwsza zmiana właściciela miała miejsce w 2014 roku (samochód sprzedany pomiędzy przyjaciółmi - przerejestrowany w grudniu 2016). Przy przebiegu 142 500 km w 2016 roku przeszczep silnika na silnik z potwierdzonym przebiegiem 23 000km więc motolotnia ma około 190 000 przebiegu. Serwis olejowy według poprzedniego właściciela robiony w interwałach co max 12 000 km. Serwis skrzyni robiony w interwałach max 50 000 km ostatni w 2023 przy przebiegu 290 700 km. Serwis olejowy w 2023 przy przebiegu 300 000 km. W 2023 rok wymienione: dwa tylne miechy zawieszenia pneumatycznego, kompresor zawieszenia (jest na gwarancji), obie turbiny (są na gwarancji). W dniu zakupu samochód przelogowany w VAG Performance w Redzie, gdzie po zgarnięciu pozytywnych opinii zdecydowałem się na zakup Oczywiście samochód miał i ma klika rzeczy do ogarnięcia: - heble (ogarnięte) - łączniki stabilizatorów naku***ały (ogarnięte) - nie otwierała się klapa bagażnika z przycisku w klapie (ogarnięte) - nieryglujący się wlew paliwa (ogarnięte) - nie otwiera się na kopa (ogarnięte) - oczywiście miał jakieś tam drobne kolizje - otrzymałem zdjęcia - i na jednym robionym błotniku ruda się pojawia - do ogarnięcia (ogarnięte) - webasto (ogarnięte) - jeden czujnik parkowania z przodu nie działa (ogarnięte) - prawy spryskiwacz - ułamany króciec (ogarnięte) - poprawne kodowanie lamp przednich - HBA, "światła na złą pogodę", doświetlanie zakrętów (ogarnięte) Serwisy: Olej: - 07.03.2024 przy przebiegu: 310 040 km: Oryginalny G S55 545 M4 EUR 0W-30 504.00/507.00 + płukanka Archoil AR2820 + dodatek Mannol Ceramo Ester - 05.08.2024 przy przebiegu: 320 210 km: Oryginalny G S55 545 M4 EUR 0W-30 504.00/507.00 + płukanka LIQUI MOLY PRO-LINE + dodatek CERARTEC - 09.01.2025 przy przebiegu: 330 145 km: Oryginalny G S55 545 M4 EUR 0W-30 504.00/507.00 + płukanka LIQUI MOLY PRO-LINE + LIQUI MOLY dodatek CERARTEC - 12.06.2025 przy przebiegu: 340 800 km: Oryginalny G S55 545 M4 EUR 0W-30 504.00/507.00 + płukanka LIQUI MOLY PRO-LINE + LIQUI MOLY dodatek CERARTEC - 13.10.2025 przy przebiegu: 353 000 km: Oryginalny G S55 545 M4 EUR 0W-30 504.00/507.00 + płukanka LIQUI MOLY PRO-LINE + LIQUI MOLY dodatek CERARTEC Data / przebieg / powietrza / pyłkowy / pyłkowy wstępny / oleju / paliwa 07.03.2024 przy przebiegu 310 040 km / KNECHT LX2049/4 / KNECHT LAK 667 / 4GD 819 429A / KNECHT OX 420D / KNECHT KL 596 05.09.2024 przy przebiegu 320 210 km / KNECHT LX2049/4 / KNECHT LAK 667 / 4GD 819 429A / KNECHT OX 420D / KNECHT KL 596 09.01.2025 przy przebiegu 330 145 km / KNECHT LX2049/4 / KNECHT LAK 667 / 4GD 819 429A / KNECHT OX 420D / KNECHT KL 596 12.06.2025 przy przebiegu 340 800 km / MAHLE LX2049/4 / 4H0 819 439 / 4GD 819 429A / MAHLE OX 420D / MAHLE KL 596 13.10.2025 przy przebiegu 353 000 km / MAHLE LX2049/4 / 4H0 819 439 / 4GD 819 429A / MAHLE OX 420D / MAHLE KL 596 Skrzynia: 15.05.2024 przy przebiegu 314 000 km: olej w przednim dyfrze: Ravenol AWD-TOR Fluid - 1l olej w tylnym dyfrze: G 055 190 A2 - 1l olej w torsenie: Ravenol AWD-TOR Fluid - 1l olej i filtr w skrzyni: ZF 1087.298.369 (uszczelka, filtr, korki spustowe, śruby 7l oleju) + dodatkowo zamówione 6l oleju ZF Lifeguard Fluid 8 - w sumie 13l - wymiana dynamiczna 13.10.2025 przy przebiegu 353 000 km: olej w przednim dyfrze: Ravenol AWD-TOR Fluid - 1l olej w tylnym dyfrze: G 055 190 A2 - 1l olej w torsenie: Ravenol AWD-TOR Fluid - 1l olej i filtr w skrzyni: ZF 1087.298.369 (uszczelka, filtr, korki spustowe, śruby 7l oleju) - wymiana statyczna Naprawy: - 07.03.2024 przy przebiegu 310 040 km: czujnik jakości powietrza 4H0907658D siłownik klapki wlewu paliwa 8V0862153A wieszak tłumika 4H0253099A czujnik zawieszenia prawy tył 4H0941310C klocki hamulcowe przód ATE Ceramic 13.0470-7334.2 tarcze hamulcowe przód Zimmermann Sport Z 100.3357.52 klocki hamulcowe tył ATE Ceramic 13.0470-2770.2 tarcze hamulcowe tył Zimmermann Sport Z 100.3358.52 prowadnice zacisków hamulcowych przód, blaszki, sprężynki osłony tarcz hamulcowych tył - SKV przewody hamulcowe przód - Brembo regeneracja kompletu zacisków, łączniku stabilizatora + gumy stabilizatora - Lemforder - 19.03.2024 przy przebiegu 310 640 km: antena dachowa GPS/GSM/WEBASTO - ORI VW 5Q0 035 507S 5FQ - czyli wpadł ogonek w czarnym połysku - 26.03.2024 przy przebiegu 311 050 km: naprawa wiązki webasto, Nowa wiązka zderzaka 4G5 971 095A Nowy prawy spryskiwacz 4G0 955 102B - 01.09.2024 przy przebiegu 319 320 km: wymiana silników składanych luster wymiana przełącznika szyberdachu 4G0 959 613 6PS wymiana pieca i sterownika webasto (4H0 265 105J + N10180901 + 8K0261225A + N10607601 + N90561801) naprawa aktywnego wydechu S-Cantronic MTM + komplet nowych łączników wydechu (4x 1K0253141N) wymiana odboju tylnych amortyzatorów + nowe osłony (2x 4G0512131D + 2x 8K0512137A) wymiana wiązki czujników temp za katalizatorami - 4G0 972 331 - 05.09.2024 przy przebiegu 320 210 km: wymiana odbojów tył + osłon amortyzatorów - ORI - 09.01.2025 przy przebiegu: 329 900km: wymiana mechanizmu szyby lewy przód: 4G0 837 461 - 16.01.2025 przy przebiegu: 330 804km: wymiana wiązki czujnika tłumienia drgań amortyzatora prawego - 24.01.2025 przy przebiegu: 331 653km: wymiana obudowy radaru lewy przód + wymiana wiązki radarów - 26.02.2025 przy przebiegu 333 333 km: wymiana: Komplet wahaczy górnych: 35685 01 - 1szt 35686 01 - 1szt 35687 01 - 1szt 35688 01 - 1szt Tuleje wahaczy dolnych: 35381 01 - 2szt 27126 01 - 2szt 38841 01 - 2szt Gumy stabilizatora: 42182 01 - 2szt Łączniki stabilizatora: 38885 01 - 2szt Uchwyty stablizatora + nakrętki: 4D0 411 336 G - 2szt N 901 838 03 - 4szt Komplet śrub (o ile dobrze sprawdziłem) to: 43460 01 - 2szt 43645 01 - 2szt 43529 01 - 2szt 44252 01 - 2szt Komplet klocków hamulcowych: przód: TEXTAR 2515802 tył: TEXTAR 2521403 - 01.03.2025 przy przebiegu 333 800 km: wymiana: obudowa filtra oleju z termostatem: 059 115 389 P - 19.03.2025 przy przebiegu 334 120 km: wymiana: sonda lambda: 1K0 998 262 AD - 12.06.2025 przy przebiegu 340 800 km: podkładki wtrysków: 059 130 519 B - 6szt oring wtrysku: WHT 007 480 A -6szt oring powrotu: WHT 000 884 - 6szt uszelniacz wtrysku: 059 103 085 L - 6szt tuleja śruby: 059 103 631 D - 6szt śruby wtrysków: WHT 004 923 B - 6szt czyszczenie wtrysków w wanience ultradźwiękowej - 02.07.2025 przy przebiegu 342 720 km: wtrysk 059 130 277 CK podkładki wtrysków: 059 130 519 B - 3szt oring wtrysku: WHT 007 480 A -3szt oring powrotu: WHT 000 884 - 3szt tuleja śruby: 059 103 631 D - 6szt śruby wtrysków: WHT 004 923 B - 3szt śruby pokrywy zaworów 06J 103 831 - 7szt uszczelka pokrywy zaworów 1-3: 059 103 484 - 12.07.2025 przy przebiegu 343 123 km: świeca żarowa: 059 96 3319 AE (na cylindrze 1) rurka odpowietrzająca łącząca obie pokrywy: 059 103 209 D - 13.10.2025 przy przebiegu 353 000 km: serwis rozrządu: 059130519B pierścień uszczelniający wtryskiwacza - 6szt WHT000884 - oring wtrysku - 6szt WHT004923B - śruba wtrsyku - 6szt WHT007480A- oring wtrysku powrót - 6szt 079103051D - Uszczelniacz wału - 1szt 059103161T - uszczelka - 1szt 059103161AD - uszczelka - 1szt 059103051K - uszczelniacz wału - 1szt 059103085L - uszczelniacz wtrysków/wału - 6szt 059103631D - tuleja wtryski - 12szt 059103484 - uszczelka 1-3 - 1szt 059103483T - uszczelka 4-6 - 1szt 034115427B - oring (rurka miarki oleju) - 1szt 059117070B - uszczelka (chlodnica oleju) - 1szt 059121437 - oring (filtr oleju) - 1szt N 90809102 - oring - 1szt 059131358B - uszczelka egr - 1szt 059131547P - uszczelka egr - 1szt 059131599K - uszczelka egr - 1szt 059145757Q - uszczelka turbo 1szt 059145757R - uszczelka turbo 1szt 059103147F - uszczelka turbo 1szt 059145865 - oring dolot - 1szt 059145215B - uszczelka dolot - 1szt 059129069A - uszczelka dolot - 1szt 059129717N - uszczelka dolot - 6szt 059129718A - uszczelka dolot - 6szt 059253039Q - uszczelka kolektor dolotowy - 2szt 059253232B - uszczelka kolektor dolotowy -turbo - 2szt 4G0253115B - uszczelka wydech przed dpf - 1szt 1K0253141N - opaska wydechu - 2szt 057103147A - uszczelka - 4szt 059103610E - uszczelka - 1szt 059103609R - uszczelka - 1szt 059109252A - łańcuch rozrządu - 1szt N 90893202 - śruba pasowana koła rozrządu - 1szt 059109570C - koło łańcuchowe - 1szt 059109469N - szyna ślizgowa - 1szt N 91048802 - śruba koła z gniazdem wielokątnym - 3szt 059109513C - szyna ślizgowa - 1szt 059109507R - napinacz łańcucha - 1szt 059103333F - koło łańcuchowe - 1szt 059109514C - szyna ślizgowa - 1szt 059109116A - koło łańcuchowe (wałki) - 2szt N 91052201 - śruba kołnieżowa (koło wała) - 10szt 059109509D - szyna ślizgowa - 1szt N 10124306 - śruba - 26szt 059109510F - szyna ślizgowa - 1szt 059109467AL - napinacz łańcucha - 1szt 059109229AA - łańcuch rozrządu - 1szt 059115111A - uszczelka (pompa oleju) - 1szt N 10745301 - śruby (pompa oleju) - 3szt 059117070A - uszczelka (mała podstawa chłodnicy oleju) - 1szt 059117070 - uszczelka (duża podstawa chłodnicy oleju) - 1szt N 10225802 - śruba - 10szt 059131547R - uszczelka egr - 1szt WHT003366A - oring turbo - 1szt N 90715601 - pierścien uszczelniający (turbo) - 1szt 035115427 - oring turbo - 1szt 059131815 - uszczelka dolot - 1szt 4G0253115C - uszczelka wydech przed dpf - 2szt 059919081G - czujnik ciśnienia oleju zielony - 1szt 059919081H - czujnik ciśnienia oleju szary - 1szt 06J103831 - śruba pokrywy zaworów - 14szt N 10745101 - śruba miska olejowa - 15szt 059145625A - oring turbo - 1szt 059145773B - oring kompresora klimy - 1szt WHT004136 - oring turbo - 2szt 059121737R - zawór regulujący cieczy chłodzącej - 1szt 059121506H - kołnierz pośredni (króciec) - 1szt 059121008K - pompa wody - 1szt 8K0199339M - odbijak - 1szt WHT007991 - śruba - 10szt WHT003351 - podkładka dystansowa - 1szt 059109481 - sprężyna - 1szt 059109339H - wałek pompy oleju - 1szt N 91056801 - oring czjnika zaworu sterującego - 1szt 059109092L - uszczelka pokrywy napędu rozrządu 1-3 - 1szt 059109091K - uszczelka pokrywy napędu rozrządu 4-6 - 1szt 4G0199381LH - Poduszka silnika - 1szt 4G0199381LG - Poduszka silnika - 1szt glysantin G65 - 8l - 03.12.2025 przy przebiegu 356 324 km: świeca żarowa: 059 96 3319 AE - 5 szt. (na cylindrach 2-6) fajka świecy (gniazdo okrągłe z przewodem) 4G0 971 782 - 3 szt. (na cylindrze 2,3,6) Mody: 03.2024 - odblokowanie zielonego Menu, 03.2024 - zakodowanie czytania znaków - dzięki pomocy @MaTeo85 03.2024 - aktualizacja softu MMI - K0942_4 i mapy 8R0060884KL ECE 6.36.0 - dzięki pomocy @MaTeo85 04.2024 - softowe obniżenie zawieszenia pneumatycznego 08.2024 - malowanie dachu i tylnego dyfuzora w czarny połysk + malowanie przedniego zderzaka 09.2024 - pakiet Maxton Design 03.2025 - przedni grill s6 + przednia kamera parkowania 03.2025 - carplay & android auto 08.2025 - brakujące elementy pakietu stylistycznego MTM (lampki drzwi, dywaniki, wlepa szyby czołowej), 10.2025 - downpipe + eko off + soft silnika 11.2025 - soft skrzyni (przesunięcie punktów zmiany biegów na D i S - przesunięcie limitera momentu obrotowego. 12.2025 - kierownica carbon + skóra - ścięta + grzanie 02.2025 - dumpbox do zawieszenia pneumatycznego 03.2025 - elektryczna klapa bagażnika Fotki po zakupie: Spoiler Fotki Lipiec 2025: Spoiler Aktualne Foto: I dwa filmiki: VID_20251128_125952_626.mp4 VID_20251128_131733_751.mp4
  6. Ogólnie to ja robiłem to przy okazji i miałem samochód na kobyłkach kilka dni, ale ogólnie samo zdemontowane i zamontowanie to max jeden dzień może krócej jak ktoś zwinnie zderzak i nadkola wyciąga
  7. Ja mam tam tylko AP 22 06 A Nic wiecej.
  8. allegro.pl ALLEGRO.PL Te nie są cienkie jak 90% zamienników, przychodzą zakonserwowane - oczywiście ja jeszcze dodatkowo po swojemu zrobiłem konserwę kolor idealnie dopasowany do LZ9Y no i brak problemów ze spasowaniem - sam w pojedynkę dałem radę wszystko spasować aaa Ty o firmę pytasz... to Ci niestety nie powiem... nie zachowały się żadne zdjęcia kartonów w których błotniki były zapakowane...
  9. Przy okazji mam pytanie, czy masz może dostęp do softu do mmi i czy w mojej wersji da się przeskoczyć od razu do najnowszej czy jakoś inaczej - za słyszałem tu i ówdzie na forum, że ogarniasz takie tematy.
  10. Bród ale nie sadza ? właśnie byłem trzeć białym ręcznikiem papierowym i czysty ?
  11. Tak zdjęcie wyszło
  12. Rozwiń myśl? Bo dwie skrajne są suche a dwie środkowe orginalnie pomalowane na czarno środki.
  13. Nie ma, ECU dziewica, nic nie gmerane. Z rzeczy zrobionych wyłączony keyless i odwrócony start/stop. Parametry dpf podczas logów dynamicznych bdb
  14. No to w a4 silnik po dotarciu ? No i moi drodzy czas się pochwalić nowym członkiem rodziny ?? Black panther zamieniony na White Angel ? A6 C7 2013 3.0 BIT 313KM 8hp quattro - pneumatyczne zawieszenie, - s-line wewnętrzny i zewnętrzny, - wydech MTM, - sportowy mechanizm różnicowy, - czarny sufit, - kierownica s-line, - siedzenia kubełki alcantara pełna elektryka, - pamięć foteli, - 4 strefowa klima, - grzane dupki, - szyber, - klimatyzowany schowek, - fotochrom, - detekcja martwego pola, - asystent parkowania, - kamera cofania, - czujniki parkowania przód / tył, - adaptacyjny tempomat, - asystent jazdy w liniach, - head up, - przyciemniane szyby, - bagażnik "na kopa" - ful Led przód / tył, - ambient wewnątrz i na zawnatrz, - webasto, I inne pierdoły ? Decyzja o zakupie na spontanie trochę, stanęła w środę żona na przeciwko mnie i mówi... Stary kupujemy samochód ?? Poszukałem i spełniłem marzenie ?? Teraz próbuje żonkę przekonać by a4 zostało w domu... Szkoda mi jej sprzedawać, dużo serca w nią włożyłem, ale twierdzi, że za duża... Itp... Więc pewnie niedługo a4 będzie szukać nowego właściciela
  15. Niedzielna zabawa przy Audi W końcu przestało padać, można było podłubać, ostatnio lalka wyświetliła spalenie żarówki rejestracji...zajrzałem a tam... Z jednej strony takie coś... Uszczelka się zagięła i wilgoć zrobiła swoje... Tak więc długo nie myśląc wpadły nowe lampki z ASO 8E0943021B i 8E0943022B Oczywiście styki w blendzie ładnie przeczyszczone i zabezpieczone Od razu nowe diody Led, które miałem w zapasie od @Tomnik Wszystko złożone i świeci Wieczorem zobaczę jaki efekt może wrzucę fotę EDIT: No i taki to efekt
  16. Sezon zimowy i trochę mnie nie było Ale wróciłem przy okazji z małym raportem Zbliżam się przebiegiem do 400 tys (brakuje 2tys) a więc dotarcie motor w końcu ma za sobą Przy okazji zbliżania się do tej granicy wpadł konkretny przegląd zawieszenia, hamulców i motoru - ogólnie jestem zadowolony, a magicy pochwalili stan Audi Przy okazji wpadł serwis olejowy: Płukanka Archoil AR2820 Olej Texaco Havoline Ultra S 5W-40 505.01 Dodatek Archoil AR9200v2 Filtr oleju Knecht OX 143D Filtr powietrza Knecht LX 819 Filtr kabinowy Knecht LAK 93 Filtr paliwa Knecht 147D Olej w skrzyni biegów Ravenol 75w90 Przewody hamulcowe tył ATE No i doczekał się montażu tylny stabilizator od s4 18mm i nowe gumy stabilizatora. I muszę przyznać, że mała rzecz, a jednak mocno usztywnia samochód Teraz trzeba jeszcze upolować przedni od s4 albo chociaż uszy montażowe i rozpurke jak to było w 1BE A nadrabiając zaległości: Ad1. Nie pamiętam już jakie to były soczewki ale jakieś hella classic chyba 3calowa na h7 Ad2. Spryski brałem na forum w pierwszym poście masz od kogo
  17. A w b6 w wersji retro nie było jeszcze zmieniarki kaset? Pokrętła do sterowania licznikiem do b7 też można wsadzić - fajnie wypełnia wnętrze moim zdaniem no i ja używam do sterowania vfiz'em
  18. Dzięki Ad1. Na OLX za 120 za sztukę Ad2. Allegro - RS Type black mat - ?, dokładkę? Chodzi o cupre? To z ASO ale dawno temu teraz już problem z dostępnością. Ad3. Cały zestaw amortyzatory plus sprężyny to EIBACH B12 sportline E95-15-006-04-22 Ad4. Kompletnie nic nie obciera
  19. Kolega dobrze radzi ? u mnie w wątku w ostatnich postach możesz co tam siedzi ? Powodzenia w modach
  20. Hmmm muszę sprawdzić czy nie jest za późno... Nie pamiętam czy nie wylądował w koszu. Bądź co bądź polecam podłączyć się pod sygnał biegi wstecznego, który opisałem wcześniej. Jakiś sztos obrazu.
  21. Pozdrawiam kierowniczkę czarnego avanta b7, której ustąpiłem pierwszeństwa dziś(niedziela 15.10) na rondzie w Żukowie
  22. Ładna furka, tylko nie w teh grupie tematyczne temat założony proponuję przerzucić do innej dedykowanej a5
  23. No z czasem niestety zawsze najgorzej... Jak u mnie było... Graty już długo zbierałem, a za robotę zabrałem się w ostatni tydzień wolnego... Ile się od żony nasłuchałem, że tyle dni było wakacji tyle wolnego miałeś to na sam koniec się zabrałeś ??
  24. Od czego to akurat nie wiem ? ale w zestawie od @Lu-Gimiałem kierownice powietrza od b6 więc albo z jakiegoś b6 albo miało trafić do b6. No u mnie jest przecież w 1.9 tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.