Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Ja już dawno w mieście nie używałem wyższego biegu niż 3
  2. Dzięki za dobre słowo Pamiętać nie pamiętam bo było to w 2017, ale dość szybko to ustaliłem.
  3. Poczytaj mój wątek o mojej lalce... Tam znajdziesz odpowiedź na bolączkę bke... A tak na szybko to pompki na stół i regeneracja ale dobra regenerację... Albo od razu daj jakieś mocniejsze Kunie wrócą aż miło potem wirus i bke będzie wdzięczne
  4. Ha ha ha wiesz co nie wiem teraz czy Ci oddam tą wiertarkę... Mieszczuchu Fakt Gdańsk względnie blisko
  5. Póki co zakładam na stałe
  6. Dzień dobry Cały i zdrów Lalunia też ma się dobrze No trochę jak @MaTeo85@MaTeo85 pisał przez jakiś czas dominującym było forum muratora A Audi robiło za samochód przewodowo budowlany. Jednak oboje daliśmy radę i odzywamy się z zupełnie nowej lokalizacji - pozdrawiamy z Kaszub
  7. Obiecałem Ci, że dla tych zdjęć "zmartwychwstanę" Wiec jestem i ja Kamilu, zdjęcia przekozackie jak już Ci pisałem Do kalendarza obowiązkowo!
  8. Kamilu, Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy
  9. Panie z tym MCE to dałeś nadzieję
  10. Kurde chwilę człowiek się wyłączył i tu takie cuda... Kurcze szkoda... Grunt, że udało się ustalić kto.
  11. Spróbuj wygooglować sobie jakiś konwerter z log na csv
  12. Proszę o sprawdzenie dwóch numerów : wauzzz8r7aa028620 wauzzz8r19a015647 Z góry dzięki
  13. Od czujnika pedału hamulca miałbyś raczej błąd w abs'ie. Aż dziwne, że po takim zachowaniu samochodu żaden błąd w ECU nie zostaje. Czym błędy sprawdzasz?
  14. No ładnie się to komponuje. Mała rzecz a cieszy
  15. Dobra jestem z popcornem Taki offtop na rozluźnienie atmosfery
  16. Kamil jak zawsze mega robota z lampionami.
  17. płukanka Archoil AR2820 Engine Flush + dodatek Archoil AR9100 @afroo. sorry sa offtop
  18. W dieslu różnica jest słyszalna po zalaniu dodatku i to bardzo słyszalna
  19. Prawda macałem i po oględzinach nie zauważyłem różnicy. Są dobre aż w szoku byłem.
  20. W zimę będą szły do renowacji więc będzie można pomyśleć. Dziękować takie słowa od mistrza to miód dla moich uszu. Teraz będzie trochę wolniej bo żonce się cierpliwość kończy Myślałem o tym ale stwierdziłem, że komponuje się ze srebrnym emblematem na masce i klapie Nie ma sprawy ? Hahaha jest teraz tak jak być powinno szczęśliwie bociany klekoczą I dzięki wszystkim za miłe słowa
  21. Środek ogarnąłem w poniedziałek wtedy też go umyłem i pozbyłem się syfu z lakieru. We wtorek zacząłem około 11 od glinki a około 21 skończyłem docierać ostatni element.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.