Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Super! Jakie wymiary tego cuda? I jeżeli to nie tajemnica ile taki zestaw? Może być na PW - zbieram informacje
-
Pojawiający się komunikat po wymianie podświetlenia rejestracji.
Poczytaj tu:
-
audi a4 b6 2.0 alt blad 17545 mieszanka uboga
Uzupełnij profil tak przy okazji - silnik z gazem czy tylko pb?
-
Pojawiający się komunikat po wymianie podświetlenia rejestracji.
Nooo ledy i komunikat spalonej żarówki - standard... To, że włącza się komunikat po włączeniu świateł to tzw "ciepła" diagnoza. Rozwiązanie - dołożenie rezystorów o odpowiedniej rezystancji i mocy bo jak włożysz "kasowniki" z alledrogo to może dojść do zapłonu - będzie się grzało to niemiłosiernie. Druga opcja włożyć zwykle żarówki a trzecia jeździć z błędem.
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
Dobra robota I jak zadowolony? Nie odpalasz sobie ikonek?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Mam też notatnik z wszystkimi rzeczami ale jak @Adam87 pisze bez cen - po pierwsze bo żona po drugie bo sam wolę nie wiedzieć No zajęło bo to hobby a nie wyścig zbrojeń ale powoli do przodu sukcesywnie ?
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Wiązkę trzeba włożyć albo dorobić. Bo za mało sygnałów idzie itp.no i w bose wszystkie głośniki idą przez wzmacniacz. Ale można podzielić to na etapy. Jak wyrwiesz całą wiązkę nie pociętą to względnie szybka robota.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, kręcimy coś w przyszłym tygodniu?
-
Licznik kolor
Odezwij się do @Galetto
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Noo ładnie wyposażona
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
O tak niektóre ceny wbijają w ziemię - wiem coś o tym.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jak Ty zrobisz to lepiej niż z fabryki. Kolosze prezentują się elegancko
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
Hahaha Ale zabawka na duży plus
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
To chyba zbyt ambitny tytuł. Wolę taki niepozorny jak jest
-
Tylne elektryczne szyby A4 B6 nie działają
Polecam ten wątek: Co do głośników to zależy czy masz bose czy nie... Jeżeli masz to wszystkie głośniki idą przez wzmacniacz, jeżeli nie masz to przednie są zasilane bezpośrednio z radia a tylne i sub ze wzmacniacza. Do głośników idą dwa kable z polaryzacją czyli z plusem i minusem.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
i w tym oto momencie dławię się śliną
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Prędkości
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
A Panie Złoty co tak mało na blacie? Vfiz dodaje uroku nie ma co
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No dokładnie ? Dzięki Jeszcze dużo do zrobienia
-
Duży problem z odgrzybieniem klimy
Tak to robiłem A tak spływało: Ogólnie to teraz chyba najlepiej będzie jak albo spróbujesz dojść do odpływu z kanału, albo podwinąć solidnie wykładzinę i po stronie pasażera będzie szła rurka z odpływem klimy. Odpinasz i przepychasz albo przedmuc**jesz. PS. Kup sobie od razu więcej np. 5l lepiej się opłaca
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co za nieprzewidywalne zwroty akcji
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Tydzień? Łooo Panie... To chyba zastępczy od Ciebie wezmę bo żona wtedy to już całkowicie przestanie ze mną gadać Jeszcze trochę... Bo żona już grozi rozwodem... Sprawdzam jej wytrzymałość Uczę się od najlepszych. A najgorsze jest to, że jak się wpadnie w cug to ciężko zatrzymać.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No to mała aktualizacja tematu. Zrobiony został swap MCE Wyleciał moduł 8E0 907 279 H i wpadł 8E0 907 279 N - za moduł jak i ogarnięcie wszystkiego wielkie podziękowania dla @MaTeo85 Wpadł również włącznik auto od exeo No i teraz wszystko działa jak należy czyli : - w pełni automatyczne światła - za dnia drl 30% drogowych - po ciemku mijania - czujnik deszczu i automatyczna wycieraczka - wszystkie lustra z fotochromem - clh oryginalne przód i tył wraz z blendami led w lustrach podłączonymi przez moduły składanych luster od @kkam Kilka fotek: No i dzięki temu rezaniu wyzbyłem się jednego z dołożonych modułów czyli clh z czujnikiem światła No i w planach już kolejny mod a właściwie realizacja bo wszystko już skompletowane
-
Duży problem z odgrzybieniem klimy
Tak jak Mateusz pisze filtr kiedy był zmieniany? Izopropanol kupiłeś 100% czy rozcieńczony? Odpływ od klimy jest czysty? Jak lałeś izopropanol to spływał dołem? Ja u siebie płukałem ale tak: w opryskiwacz ogrodowy wlałem 700 ml izopropanolu - wypsikałem dyszą cały parownik i zostawiłem na około 30 minut. Po 30 minutach czynność powtórzyłem - drugi raz około 700 ml solidnie wypsikane poczekałem z 15 min aż spłynie i załączyłem klimę na 18 stopni obieg zamknięty. Pomogło i nie śmierdzi
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Nooo grill miód malina