Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant
Radio concert 2? Jezeli tak to weź zobacz w środkowej kostce czy przy radiu masz wszystkie piny pod brązową kostką. Bo z tego co mi się wydaje to na skrajnych pinach, radio nie ma wgl pinów. Sygnał na wzmacniacz i dalej na tylne głośniki powinien być w czarnej kostce, której brakuje. Tu masz rozpiskę :
-
[ALL TDI PD] Aktywacja kontrolki check engine ?
No i chyba o to chodzi autorowi wątku. Tak jak kolega wyżej napisał wchodzisz w instruments i robisz test Zapalają się wtedy wszystkie diody.
-
Montaż klimatyzowanego schowka
Zamontować pewnie zamontujesz ale może to być nie szczelne. Ori rurka i zaworek pasują idealnie i gwarantują szczelność.
-
Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant
Głośnik jest podłączony do przelotki drzwi i tyle... Ewentualnie rozbierz kostkę na słupku i zobacz czy i gdzie idą kable. Warto też zobaczyć jakie kostki i piny są obsodzone w kostkach radia. No i wtedy jak chcesz ori (a to jednak najlepsza opcja) to musisz poszukać gdzie kable są ucięte. Kupujesz nowy podłączasz zgodnie ze schematami i cieszysz się muzyką. Oczywiście możesz też wsadzić nie ori wzmacniacz i rzeźbić. I trzecia opcja pociągnąć kable od drzwi do radia i puścić i tył bezpośrednio przez radio.
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Elegancko wypieszczona
-
Czujnik zapięcia pasa pasażera
Sprawdź kable pod fotelem i kostki szczególnie te idące od zapięcia. Pod fotelem na stelażu one się łączą może kostka jest luźna stąd wrażenie, że jest czujnik. A jak nie to wykoduj przypomnienie o zapięciu pasów i nic piszczeć nie będzie.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Większość kabli masz przy MCE i/lub włączniku świateł. Poczytaj tematy z pinologią tych dwóch elementów i wszystko się uda
-
Modul komfortu
Tu masz wątek o MK sprawdzisz też co innego można włożyć :
-
Modul komfortu
Sprawdzałeś kable w przelotce drzwi? Czy nie ucięte? Bo to też może być objaw przy zwarciu
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Oj tam była by motywacja do kolejnego moda ?
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
I prawidłowo Nie wiem czy przed? Czy po? Czy w trakcie? Ale... Sto lat, sto lat.... Wszystkiego najlepszego
-
Chrobotanie pod pedałem hamulca
Dobrze było by go podłączyć pod kompa... Ale dość prawdopodobne jest to, że to czujnik położenia pedału hamulca odpowiadający min za światła stop. Też niedawno wymieniałem. Objaw u mnie był taki, że raz na jakiś czas po wciśnięciu hamulca był błąd esp i wtedy nie działały mi światła stop z tyłu. Po ponownym uruchomieniu samochodu błąd gasł i światła się już paliły. Oczywiście w sterowniku był błąd czujnika. Jakbyś go w razie wymieniał kupuj nowy z ASO cena podobna do ceny zamienników a jednak co ori to ori
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Składane lustra? To teraz tylko rezać
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Pięknie się prezentują. Nawet kot podziwia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gremlin w swojej czarnulce ma gumę zamiat cupry:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
@keczemotwidzisz mówiłem do kogo uderzyć ?? Co do błędów nie ma sprawy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
@Ziewal sprzedałeś audi?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co drugi ma ? Jak co mogę pomóc. Odezwij się na PW
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Eeee koła petarda i moim zdaniem wygląda git
-
Wskaznik Paliwa FSI
A pod kompa podłączałeś? Jakieś błędy?
-
Adaptacja przepustnicy
Taaaa ten skaner to nie bardzo.... Ale próbuj....
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Nooo widzę sporo już wymodzone. Ładna sztuka W jaką moc celujesz?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Tarcze skąd brałeś? I tak mnie czeka wymiana buzera więc może dwa w jednym zrobię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wojtek jednak.... Aż mi się łza w oku kręci
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Tak jak Kamil pisze ja mam taki zestaw i jest ok już sporo czasu