Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Radio concert 2? Jezeli tak to weź zobacz w środkowej kostce czy przy radiu masz wszystkie piny pod brązową kostką. Bo z tego co mi się wydaje to na skrajnych pinach, radio nie ma wgl pinów. Sygnał na wzmacniacz i dalej na tylne głośniki powinien być w czarnej kostce, której brakuje. Tu masz rozpiskę :
  2. No i chyba o to chodzi autorowi wątku. Tak jak kolega wyżej napisał wchodzisz w instruments i robisz test Zapalają się wtedy wszystkie diody.
  3. Zamontować pewnie zamontujesz ale może to być nie szczelne. Ori rurka i zaworek pasują idealnie i gwarantują szczelność.
  4. Głośnik jest podłączony do przelotki drzwi i tyle... Ewentualnie rozbierz kostkę na słupku i zobacz czy i gdzie idą kable. Warto też zobaczyć jakie kostki i piny są obsodzone w kostkach radia. No i wtedy jak chcesz ori (a to jednak najlepsza opcja) to musisz poszukać gdzie kable są ucięte. Kupujesz nowy podłączasz zgodnie ze schematami i cieszysz się muzyką. Oczywiście możesz też wsadzić nie ori wzmacniacz i rzeźbić. I trzecia opcja pociągnąć kable od drzwi do radia i puścić i tył bezpośrednio przez radio.
  5. Sprawdź kable pod fotelem i kostki szczególnie te idące od zapięcia. Pod fotelem na stelażu one się łączą może kostka jest luźna stąd wrażenie, że jest czujnik. A jak nie to wykoduj przypomnienie o zapięciu pasów i nic piszczeć nie będzie.
  6. Większość kabli masz przy MCE i/lub włączniku świateł. Poczytaj tematy z pinologią tych dwóch elementów i wszystko się uda
  7. lewiatan1989 odpowiedział(a) na piotr4001 temat w Audi A4 B6/B7
    Tu masz wątek o MK sprawdzisz też co innego można włożyć :
  8. lewiatan1989 odpowiedział(a) na piotr4001 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzałeś kable w przelotce drzwi? Czy nie ucięte? Bo to też może być objaw przy zwarciu
  9. Oj tam była by motywacja do kolejnego moda ?
  10. I prawidłowo Nie wiem czy przed? Czy po? Czy w trakcie? Ale... Sto lat, sto lat.... Wszystkiego najlepszego
  11. Dobrze było by go podłączyć pod kompa... Ale dość prawdopodobne jest to, że to czujnik położenia pedału hamulca odpowiadający min za światła stop. Też niedawno wymieniałem. Objaw u mnie był taki, że raz na jakiś czas po wciśnięciu hamulca był błąd esp i wtedy nie działały mi światła stop z tyłu. Po ponownym uruchomieniu samochodu błąd gasł i światła się już paliły. Oczywiście w sterowniku był błąd czujnika. Jakbyś go w razie wymieniał kupuj nowy z ASO cena podobna do ceny zamienników a jednak co ori to ori
  12. Składane lustra? To teraz tylko rezać
  13. Pięknie się prezentują. Nawet kot podziwia
  14. Gremlin w swojej czarnulce ma gumę zamiat cupry:
  15. @keczemotwidzisz mówiłem do kogo uderzyć ?? Co do błędów nie ma sprawy
  16. @Ziewal sprzedałeś audi?
  17. Co drugi ma ? Jak co mogę pomóc. Odezwij się na PW
  18. Eeee koła petarda i moim zdaniem wygląda git
  19. lewiatan1989 odpowiedział(a) na Darax temat w Audi A4 B6/B7
    A pod kompa podłączałeś? Jakieś błędy?
  20. Taaaa ten skaner to nie bardzo.... Ale próbuj....
  21. Nooo widzę sporo już wymodzone. Ładna sztuka W jaką moc celujesz?
  22. Tarcze skąd brałeś? I tak mnie czeka wymiana buzera więc może dwa w jednym zrobię
  23. Wojtek jednak.... Aż mi się łza w oku kręci
  24. Tak jak Kamil pisze ja mam taki zestaw i jest ok już sporo czasu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.