Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Nie ma sprawy prosta robota
  2. Tak silnik pracuje i może pukać na poduchach i wydawać inne dźwięki. Te się kwalifikują wzrokowo do wymiany. Jak wymiana to ori ewentualnie Lema.
  3. Jak Mati napisał żadna filozofia ? Taaa w cugu jestem A teraz w ramach relaxu rozwiązałem problem dzwoniących nakładek klamek i nic nie dzwoni na zewnątrz Wystarczyło delikatnie dogiąć blaszki mocujące
  4. No to kolejna wolna sobota w garażu Właściwie cały dzień spędziłem ze szwagrem @ErAti spędziliśmy w jego A4 było co robić: wymiana kierownicy B6 na B7 multi (moduł, taśma, zwijak) tu zeszło się dość długo bo były pewne komplikacje potem trochę dopieściliśmy jego wnętrze reanimacja schowka pasażera i wymiana połamanego podłokietnika. Na koniec detalling wnętrza i wosk na lakier. W między czasie udało się jednak trochę podłubać u mnie: - zmiana zamknięcia podłokietnika - klimatyzowany schowek tu wielkie podziękowania dla @MaTeo85 za graty do modu. - stacyjka airbag off
  5. No i gitara dziś ze szwagrem smalcowaliśmy jego audi więc widać sobota pracowita u wszystkich
  6. Różnica jest
  7. Trzeba śledzić wątek bo my to dość na spontanie się spotykamy ?
  8. No jaki spostrzegawczy - cały parking objeździłem
  9. Dzięki Bo to następca czarnej Wołgi Dzięki. Foty telefonem - Oneplus 6
  10. Dziś odbył się kameralny spot 3miejski (bardzo kameralny) ale przed udało się strzelić kilka fot :
  11. No to tym razem złapane dupcie Trzech muszkieterów: Pierwszy @MaTeo85 Drugi @lewiatan1989 Trzeci @Ziewal Panowie jak zwykle miło było się spotkać!
  12. Dziś 19.00 - później bo żona musi ma samochód oddać
  13. A reszta? @Dandusiek @kamtka @keczemot Oczywiście, że tak nawet bez wpisowego
  14. A sprzęgło Ci się nie kończy? Kiedy było robione? Nie ma objawów ślizgania? Jeżeli to jest szarpanie to może też być objaw padającego koła dwumasowego.
  15. Ja trafiłem na forum ale jak co kup bezpośrednio od Mario na stronie https://www.qmatis.com/pl/
  16. No i takie pracę to rozumiem i szanuje
  17. No to zabawy z detalami ciąg dalszy ? Udało się wyrwać w bardzo dobrej cenie i stanie zestaw od exeo ? No i porównanie było a jest ? Było: Jest:
  18. Dobra robota. Też mnie to niedługo czeka ?
  19. Git zdjęcia - jak nic reklama tylko czego salonu? czy furmanki?
  20. Dobra robota trochę na pewno wytrzyma ale na przyszłość kup plastidipa - polecam tego ori USA i tym pryskaj 3/4 warstwy i będzie spokój guma jednak nie odpryskuje tak łatwo tylko pełni pewne funkcje amortyzacji
  21. lewiatan1989 odpowiedział(a) na Mati2604 temat w 1.9TDI
    Rzuć okiem na ten post jak i cały temat :

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.