Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Nie przepuściłem prawie dwa litry płynu przez układ aż do momentu gdy zaczął lecieć czysty. Hahaha chyba muszę nazwę tematu edytować No ja cały czas mówię, że trzeba za Twój się zabrać.
  2. No to skoro zostałem wywołany do tablicy przez @Biggi To pytanie jaka jest obecnie stawka w zakładach? A więc... Z pierdomodów wpadły emblematy bose Poza tym wpadł ostatni plastik pod maskę - ten nad filtr powietrza wraz z ori mocowaniem na plastiku od dolotu. Przyszła też pora na serwis czyli: Płukanka archoil AR2820 RAVENOL VMO 5W40 CleanSynto + ARCHOIL AR9100 FILTR KABINOWY KNECHT LAK93 FILTR OLEJU KNECHT (MAHLE) OX143D FILTR POWIETRZA KNECHT (MAHLE) LX819 FILTR PALIWA KNECHT (MAHLE) KL 147D Dodatkowo w końcu udało się wypłukać układ wspomagania... Zalany ori płyn G004 000 M2 A tak wyglądało to co wypłukałem... No i ostatnia rzecz to w końcu udało się położyć powłokę ceramiczną i przygotować wszystko jak Bóg przykazał. Po kolei : - porządne mycie, - porządna dekontaminacja: usuwanie wosku, robali i smoły, - glinkowanie lakieru glinka monster shine + lubrykant Clay lube - odtłuszczanie ipa 20% - polerka onestep przy użyciu pasty Menzerna 3w1 One Step i super miękkiego pada do super finish'u - odtłuszczenie lakieru FX PROTECT Surface v2 degreaser - swoją drogą mega odtłuszcza - powłoka ceramiczna - docieranie. Pomimo, że jak wiecie dbam o lakier to miejscami glinka wyglądała tak : No i efekt finalny po wyjechaniu dziś z garażu : Dodatkowo dokładnie posprzątany środek I dodatkowo wpadła mata wygluszająca pod osłonę górną silnika bo nie było u mnie dzięki czemu udało się wyeliminować wibracje górnej osłony i bardzo wyczuwalnie wyciszyć i dodatkowo zrobione wyciszenie z grubszej pianki dookoła silnika Wsio... Idę do żony bo znów urlop z audi ?????
  3. Bylo nas trzechW kazdym z nas inna krewAle jeden przyswiecal nam cel...
  4. lewiatan1989 odpowiedział(a) na Wooya temat w 1.9TDI
    Poduchę skrzyni czuć mocno przy hamowaniu silnikiem podczas zjazdu z ostrej górki. Wtedy aż unosi lewarek do góry.
  5. lewiatan1989 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki
  6. lewiatan1989 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, Pytanie mam odnośnie działania ori drl w b7 - czy gdy pokrętło włącznika świateł jest na 0 to drl działa? Czy działa tylko gdy jest widno a pokrętło na auto? Pozdrawiam, Darek
  7. Tu masz wątek a w pierwszym poście napisane co i jak.
  8. Kamil mega robota. Pięknie wygląda
  9. Sprawdź czy kostka w lustrze się nie wypięła, jeżeli jest ok to sprawdź czy w przelotce drzwi się kable nie ucięły. Pozdrawiam, Darek
  10. No ja też czekam z niecierpliwością na efekty A lampy cóż... Widziałem już wcześniej Co do Mateusza ALT'ka miałem okazję jechać nim i oglądać wielokrotnie i nie taki diabeł straszny A Ty Kamilu nie łam mi serca... Pamiętaj, że coś mi obiecałeś
  11. Same skręcanie to nie bardzo... Lepiej użyć tulejki albo zaciskowe albo zgrzewane są dostępne na alledrogo.
  12. Jak się robi ciemno wszystko się pali. Gdy jest widno ale pada to palą się same mijania bez podświetlenia
  13. Tyle sprzątania i miejsca nie ma?
  14. No dobra miśki... To teraz wytłumaczcie mi tą adaptacje : Z pierwszego wątku - swoją drogą, że nie wstyd było takiego tłumaczenia wstawić : Kanał 020: Ustawienia na deszcz / Czujnik światła Standardowe: 2 +01 = Autostrada światła +02 = Rain lekki I z oryginału : Channel 020: Rain-/Light Sensor Setup Standard: 2 +01 = Highway Light +02 = Rain Light No i właśnie jestem po swapie mce w B7 i mam niemalże 99% pewności, że tak to działa czyli gdy pada włączają się same mijania z przodu i brak podświetlenia zegarów i wnętrza. PS. Mam ustawioną wartość 2
  15. Kamil brawo... Tylko mnie w depresję wpędzacie razem z Mateuszem Ja tylko czekam na zdjęcia jak to zaświeci... I noc dniem się stanie...
  16. O kurczaki... no to gratuluję zakupy - pewnie wpadaj Audi sprzedajesz w całości? Może się coś wyciągnie z niego To co Panowie czwartek? godzina 19? Pasuje ?
  17. Niezłe błoto... Fmic nie ma nic do tego... On działa jak każda inna chłodnica przepuszcza powietrze dalej na kolejne... Są samochody co mają cztery i więcej "chłodnic" założonych na pasie przednim. Argument mechanika jest inwalidą. Źle wypłukany układ lub słabe smarowanie jest powodem zatarcia...
  18. Maciej... Nie wiem czy tylko mi ale, zdjęcia się nie ładują.
  19. No mi czwartek pasuje
  20. No chyba, że byśmy przełożyli na środę to wtedy już będę
  21. No ja muszę niestety zmień plany i nie będę... Wypadło mi spotkanie o 18..
  22. No koszt jest ale robota na plus. To co tajemniczego w dalszych planach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.