Treść opublikowana przez qruku
-
a4 b7
na 18', et 45, szer 8J nic nie trze
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Ale masz pecha chłopaku. Zwłaszcza że zaraz po kupnie auta padł silnik. I teraz kolejny zajechany. Oby to były złe dobrego początki. Powodzenia życzę.
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
niech moc będzie z Tobą ??
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dzięki black za info nawet nie wiedziałem o takim "triku". Jak mi będzie mało basu to się wtedy rozejrzę za tym subem heh
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Sorki jak już gdzieś było. Czym lepiej myć felgi z powłoką kwarcową Gyeona ? Tuga zielona czy jakiś szampon np. ADBL Snowball - obydwa produkty deklarują neutralne PH. Czy nie ma to żadnego znaczenia byleby jakiś produkt miał neutralne PH ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Hej, poduszki przy przebiegu 260kkm więc mogły być już trochę wytelepane od nowości po wymianie od razu czuć poprawę. Wahacze dopiero planuje wymienić, ale mam tak roz*#$#@ną osiedlową drogę dojazdową do domu że aż by mi szkoda było chyba narazie nowych tłuc na niej. Te jeszcze dzielnie dają radę. Koło zapasowe mam pełnowymiarową 17.
-
Audi A4 B7 avant 2.0 tfsi quattro [BGB] 2005r
Nie zamykaj tematu tylko go otwórz porządnie ? Wrzuć zdjęcia fury, jakie wyposażenie, jakie plany co do autka itp ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ja miałem felgi po kompletnej renowacji więc sprawa była uproszczona. Odtłuściłem je tylko porządnie przed aplikacją. Takie "noszone" felgi na pewno trzeba odpowiednio przygotować (jestem amatorem detailingowym więc może mnie ktoś poprawić :)) --> deironizacja (np. tuga zielona), glinkowanie, pozbycie się starego kleju po odważnikach (są specjalne krążki gumowe do usuwania), zmywacz do smoły/asfaltu (np. koch eulex) no i porządne odtłuszczenie (IPA/zmywacz silikonowy). Proces aplikacji wymaga precyzji, czasu i spokoju jest aplikator w zestawie i instrukcja. Osobiście robiłem to pierwszy raz (parę filmików obczaiłem na jutubach w celach edukacyjnych) i chyba nawet tego nie spartoliłem ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Powłoka kwarcowa do felg. Dokładnie tak, ładnie odpycha brud i pył
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Nie omieszkam opisać różnicę po montażu golden87 poszło na pw
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Extra na tym kółku się prezentuje
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Hej, w ASO poduszka silnika około 550 zł/szt. Mi troszkę taniej ori poduszkę załatwił kolega @Amadeus na razie wymieniłem jedną od strony pasażera. Ta od strony kierowcy jeszcze niby daje radę. Poduszka silnika Lema od @dzik coś koło 150 zł. W ASO ori jakieś 450 zł. Po wymianie poduszek i kompletnego sprzęgła z dwumasem jeszcze mi coś czasami stuknie przy zmianie biegu i już sam nie wiem co to może być Dzięki u Ciebie też widziałem że fajnie wyszła ta dokładka No ponoć różnica między zwykłym grajkiem a Bose w b7 to przepaść ... oby ?
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Zacny modzik ? powodzenia
-
b6 felgi ori sline r17 zmiana opon
Najniższa opona będzie na 225/45. Najwyższy komfort na 215/50. Bez quattro zapewne ujdzie jazda na różnych szerokościach opon na osiach ale najlepiej wrzucić 4 takie same.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Mini aktualizacja. Wpadła nowa poducha silnika i skrzyni biegów: Cupra lip on board tylko zdjęcie takie nie wyjściowe: oraz zapowiedź kolejnego moda:
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
uuu współczuje kolego smutna wiadomość a co dokładnie w nim klękło ?
-
Olej
Przemku, jeżeli poczułeś się urażony to sory ale nie taki miałem zamysł. Wracając do tematu to raczej nie wymyślimy nic nowego bo 2.0 tfsi tak sobie metalicznie brzmi i cyka. Zalej go po prostu dobrym olejem i obserwuj, tutaj nie ma złotego środka. Każdy i tak ma swoje opinie i upodobania co do olejów. Z przytoczonego wątku polecam LM 5w40 SHT, Motul Xcess 5w40 albo Millers Oils CFS 5w40. W tamtym wątku są zdania podzielone; tutaj ktoś Ci poleci jeszcze coś innego i też będą zdania podzielone ?
-
Olej
Mamy rozumieć że przeczytałeś cały w/w wątek który jak "byk" wisi o olejach do tego silnika i masz jeszcze jakieś wątpliwości co jest polecane ?
-
Polecane opony letnie
Rozmiar dedykowany to 235/45/17, ewentualnie dobrą alternatywą jest 215/50/17. W cenach umiarkowanych sporo ludzi kupuje Presto UHP2.
-
Wyjazd na Węgry- Tokaj
Ehh tylko smaka narobiłeś hehe. Tokaj ma swój klimat ? Nawet wygrzebałem małe "smaczki" z piwnicy Pana Szedmaka którą jest okazja zwiedzić.
-
Wyjazd na Węgry- Tokaj
Witaj, koniecznie odwiedź winiarnię Szedmaka http://szedmak.hu/po/onas/ Człowiek o winach tokajskich wie wszystko, potrafi o nich opowiadać godzinami i co najciekawsze ... po polsku. Polski zna perfect ? naprawdę polecam to miejsce. Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Fabrycznie bodajże było 93/94 także 92 też będzie ok.
- B7 Crew
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dobra fotorelacja ? Wg mnie super siedzi na tych łopatach rs6 ? Te ledy też odnoszę wrażenie że słabo świecą i do tego chyba na niebiesko
- B7 Crew