Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Tak to ciężko wywróżyć. Jak się bedziemy widzieć to zobaczymy A nie obciera koło o nadkole?
  2. Fajna składanka HARDSTYLE @the_naturat_com coś dla Ciebie I coś do pooglądania
  3. No ja już 21 grudnia będę to jak komu pasuje. A będę w mieście bo do dentysty ide
  4. Jeszcze Głowice było ciężko znaleźć. Erwin jeździł szukał i większość popękana już z wyglądu. Przed ostatnią znalazłem niedaleko, niby dobra ale po sprawdzeniu na gorąco były pęknięcia. I oddałem ją, ale mieli jeszcze jedną i ta już jest ok. Także głowica będzie gotowa na czwartek. Dół silnika już gotowy. Pompa oleju zmieniona. Cylindry wyhonowane. Sprzęgło kpl. nowe, jest. Na przyszły tydzień chyba będzie gotowy
  5. Zapytam czyj to z czystej ciekawości
  6. Nie będę wyposzczególniał każdego punktu, ale argumenty dosadne, także rozumiem To jeszcze tylko jakiś spocik w tym roku ogarniemy i będzie gitarka
  7. @MARCIN607 ta b7 co mówisz o niej to może być z Górna, ale nie ma go na A4K. Popytam, dowiem się więcej... Tak ogólnie to nie planujesz zmienić super extra wypaśnej Skody na audi???
  8. Super autko Może kiedyś uda się zobaczyć na żywo. Pozdrawiam i bezawaryjności życzę
  9. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No nie Rzecz w tym, że już jest niedostępny. Także faktycznie tylko używka od kogoś.
  10. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    WIWA HD-50 - Opinie i ceny na Ceneo.pl M.CENEO.PL WIWA HD-50 – sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Tunery naziemne...
  11. A znowu też odwrotnie widziałem, autko miało pękniety klosz i maska zagieta, zderzak cały! i poduchy wywalone. Także loteria...
  12. Panowie jak myślicie, czy ten fotelik będzie dobry dla mojej córuni??? Używał ktoś? Fotelik samochodowy ONETO3 Kinderkraft 9-36 kg 7636574373 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 510 zł - Fotelik samochodowy ONETO3 Kinderkraft 9-36...
  13. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    I wszystko jasne. @MarcinL zmieniałeś samą górę czy reszte też???
  14. To miałeś roboty Ale fakt jest taki, że młotkiem po samym błotniku się jedzie
  15. No chodzi o to że najgorzej nie, choć czasami denerwuje mnie turbinka, że tak późno wstaje
  16. Nie taki diabeł straszny jak go malują Są patenty na lżejsze odkręcenie (wybicie) tej śruby
  17. Gumowe??? Może nie masz dobrze odpowietrzonych
  18. Dokładnie, mój motorek jest reanimowany A kiedyś się pomyśli nad innym silnikiem jakby ten miał znowu jakieś dziwne humory
  19. Ja też mam 320/288 po zmianie z 312/255 i wyczuwam różnice po zmianie. Zobacz sobie awaryjne hamowanie, czy jest różnica
  20. Niestety nie mogę.. musi być dyzel Żonce lepiej się jeździ ON

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.