Treść opublikowana przez kamilch-1984
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Hmm,czy ma ktoś wiedzę na temat montażu przycisku otwierania klapy bagażnika w drzwiach pasażera?
-
Webasto Thermo Top
Do Pana mi daleko Wkładałem Evo bo podobno Top C jest większy i może być problem z umieszczeniem go . Ale jak jest na prawdę,nie wiem W każdym Bądź razie jestem zadowolony z obecnego
-
Webasto Thermo Top
No a jak myśli kolega,że mam teraz zrobione ? Wszystko połączone przewodami gumowymi. Ale ale lubię jak jest zrobione na cacy:)
-
Webasto Thermo Top
Na jakie webasto się zdecydowałeś?
-
Webasto Thermo Top
Ja zrobiłem to jeszcze przed grodzią:p Tak jak pokazano w instrukcji:) Ale faktycznie można zrobić to na podszybiu i chyba jeszcze tak zrobię:) Tylko jestem w pogoni za rurkami,których nie mogę dostać używanych a nowe kilka stówek
-
Webasto Thermo Top
Cześć kolego. Wystarczy ściągnąć prawe koło i nadkole. Wynająłem warsztat na godziny,więc miałem auto w górze. Co mi znacznie ułatwiło montaż. - rurkę paliwa ciągnąłem fabrycznym kanałem,który idzie po prawej stronie wzdłuż auta pod plastikową osłoną, -do montażu przewodu paliwowego potrzebny jest klucz do nakrętek zbiorników paliwa. Przewodu paliwowy montujesz w fabrycznym miejscu (jedno jest wolne)
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
O cholera, to teraz dopiero jest zagadka . To co w tym wypadku,zawór zwrotny obracasz ?
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
U mnie pomogło dopiero po wymianie głównego na Mahle,który kupiłem w sklepie motoryzacyjnym u kolegi. Ale te dwie mniejsze części,drugi termostat i zawór zwrotny koniecznie trzeba kupić w aso. Wiem,że koledzy wymieniali po dwa razy. Ale ja niczego nie chcę sugerować.
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
A gdzie kupywałeś te dwa termostaty? Podobno ma znaczenie Aso czy allegro lub nawet intercars
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Wybacz,że tak późno odpisuję. Dyfuzor wymieniałem razem ze zderzakiem od s4 . Niestety dam Dyfuzor nie pasuję:(
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Masz rację. Zawór zwrotny jest na pierwszym przewodzie. Na drugim ,tym trudno dostępnym miejscu jest termostat,który jest na przewodzie do chodniczki oleju.- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Jeżeli się nie mylę zawór zwrotny jest na przewodzie idącym do chodniczki oleju . Wiesz co będzie jak go obrócisz?- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
A u mnie w czym był problem ? Bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi . Podejrzewam,że jesteś jednym 80% typów co mówią "ten typ tak ma" Pozdrawiam- Odma A4 B8 2.0TDI
Gdyby ktoś szukał numeru pokrywa zaworów tdi 2.0 03L103469L Zauważyłem olej przy demontażu eger-a i rury intercoolera,dlatego myślę że warto zacząć od odmy i ją wyczyścić lub wymienić.- Problem z wyłączeniem systemu Start/Stop w Audi A4 B8
Zgadza się b8 z 2011 roku 2,0 tdi wartość 0 odwraca działanie s/s- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Jestem po zabiegu wymiany dwóch termostatów i zaworu zwrotnego. I wszystko ładnie bangla aż miło ? Także jak najbardziej obalam mit "ten typ tak ma"- problem z utrzymaniem temperatury
A więc grupowicze..... Długo zastanawiałem się czy wymienić części o których mowa w poście. Właśnie jestem po wymianie dwóch części (patrz zdjęcie) i cóż. Nic to nie dało Edit: wróciłem bo nie mogłem sobie darować tego tematu. A więc doszedłem do wniosku,że wymienię jeszcze główny termostat MAHLE BEHR 03L121111AD i teraz dopiero jestem mega zadowolony Pierniczenia co nie miara Ale efekt końcowy jest za dowalający. Na zewnątrz 0 stopni, bardzo spokojna jazda po mieście.Max 1500 obrotów i po 7 km mym oczom ukazała 90 stopniowa temperatura. Światła,McDonald wskazówka twardo stoi w miejscu. A więc obalam mit że ten typ tak ma- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jasne kolego W konstrukcji siedzenia masz otwory przez które wypchasz lampki na zewnątrz. Ps. mam na myśli otwór zaraz przy lampce. Dojście od dołu.- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Lampkę w nogach musisz najpierw wyciągnąć całą,wypiąć wtykę i dopiero rozebrać. Uwaga z tyłu mogą być krótkie przewody.- Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
Zamów w Aso przez podanie numeru Vin. Ja tak robiłem i wszystko pasowało. Możesz również poprosić o podanie numeru części lub sprawdzeniu w Etce. Rurka wygląda na ta właściwą- Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Dokładnie tak kolego chcę zrobić:) I tak Helix G ONE posiada funkcję start/stop i to jest wzmacniacz na dwa subwoofery. Z kolei drugi DLS CCi2 zasili przód i też posiada funkcję start/stop.- Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Wzbudza się po otrzymaniu sygnału z głośnika. Czyli po uruchomieniu radia w aucie. Przecież to są wzmacniacze dedykowane do takich podłączeń . Więc nie powinno być zjawiska opisanego przez Ciebie.- Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Sprawdziłem... drugi DLS CCi2- Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Helix g ma wbudowane hi input z systemem start stop,czyli otrzyma sygnał z głośników jak odpalisz radio. A w monoblocku funkcja nie jest potrzebna ? - Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C