Treść opublikowana przez pila24
-
Regeneracja lamp zbyt droga?
Nie trzeba rozklejać lamp,są na twardym kleju. Projektor wyciąga się bez ruszania kloszy.
-
Porada dot. wymiany
Yyy czemu mnie cytujesz i piszesz o regeneracji?nie napomniałem o tym koledze tylko o tym by wszystko wymienił.
-
Regeneracja lamp zbyt droga?
Poczytaj forum to ogarniesz swoje lampy za 100 zł.
-
Ubytek płynu chłodzącego
Sprawdź trójniki od węży nagrzewnicy które są połączone z reduktorem lpg i przy samym reduktorze sprawdź czy nie ma śladów płynu na kolankach wodnych.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Zmień kodowanie BT na 0010802 i błąd zniknie.
-
Polepszenie jakości światła
Brawo ? Aczkolwiek tutaj jakiś paradox występuje bo dużo nowych aut również oślepia.
-
B8 Swap 1.8tfsi na 1.8T ?
Zapytaj kixi który naprawia te silniki co sądzi o nich i ich trwałości. Materiały słabe,więcej elektroniki,niska trwałość,pali podobnie... to już generacja stworzona by zacząć się rozpadać po 250 tys km.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
3 pierwsze znaki kodu mogą być inne niż podane w pierwszym poście,moje tez mają początek inny i pasują.
-
Polepszenie jakości światła
Są firmy które regenerują odbłysniki i pokrywają warstwę kwarcem-nie wypali się taki odbłysnik. Jeździłem przez ponad 2 lata na regenerowanych odbłysnikach z żarówkami tungsram 120% i po tym czasie zrobiłem inspekcję odbłysników,absolutnie nic się nie działo. Ciekawe jak te diody świecą np. w deszczu... A tak między nami to moja siostra ma bixy w b7 ze zdrowymi projektorami i ogólnie lampy w ładnym stanie,ostatnio jechałem jej autem i jeżeli chodzi o światła to moje bixy b6 z projektorem bosch al świecą dużo lepiej na mijania,a o drogowych nie wspominam bo to przepaść.
-
Polepszenie jakości światła
Odbłysniki w dobrym stanie,czysta soczewka,lampa w środku czysta,klosz klarowny,do tego dobra żarówka (np. Tungsram +120%) i będziesz zadowolony,ja tak ogarnąłem lampy w starym aucie i świeciło lepiej niż większość zmęczonych xenonow.
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
Ja z kolei wymieniłem starą ori poduszkę na Lema i jeżeli chodzi o drgania drążka to minimalnie lepiej ale bez szału. Tak wyglądała stara A chyba w każdej a4 drga ten ten drążek,mniej lub bardziej. Przy v6 wymiana poduszki nie jest taka łatwa bo drugi wydech blokuje wspornik.
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Powaliło mi się Tak czy siak to chyba 1 kluczyk z automatu się dopisze-ten który jest w stacyjce
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS® WWW.VAG-COM.PL
-
B8 Swap 1.8tfsi na 1.8T ?
To może napisz w czym jest lepsza ta nowa konstrukcja EA888?
-
2.0 TFSI - błąd 03015 - ASR/ESP Button (E256) jammed
Tak,jeżeli zobacz czy zostaje w pozycji wciśniętej po wyłączeniu/włączeniu.
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Pisz do Galetto
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Uwalone raczej nie,trzeba udać się do kogoś kto zrobi klona immo i po sprawie.
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Ciekawe jakie masz napięcie na klemach jak przygasają kontrolki... kiedyś miałem też problem z przygasającymi kontrolkami w innym aucie i okazało się iż przewód od alternatora tarł o mocowanie reduktora aż izolację przetarł i zwarcie było. Zainteresuj się w tym kierunku właśnie,bo przy spadkach napięcia wywala błędy abs
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Wersię X to są poprawione przez serwis (np. ponownie wgrane oprogramowanie itp) są zgodne z tymi bez X. Ogólnie coś tutaj nie pasuje bo z czego pamiętam to immo (u Ciebie kontrolka świec) powinna palić się po zalogowaniu pinem a u Ciebie nadal mruga.
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Możesz za grosze kupić licznik UK i dopisać do auta,wtedy będziesz pewien czy to on miesza. Jak piszesz ze ikonki przygasają to tak jakby zwarcie gdzieś było. Kostka stacyjki czasami takie cyrki robi.
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Oporna sztuka a masz zdjęcie naklejki licznika ?
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Sprawdziłem Twój filmik i zauważyłem ze workshop code masz 00000,wiem ze to może powodować problemy z adaptacją. Chyba w zakładce kodowania można zmienić ten numer na np. 12345. Zrób tak i spróbuj ponownie.
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Nie pamiętam dokładnie bo tak z pół roku temu sprawdzałem czy da się dopisać ten licznik do auta,po zalogowaniu się pinem świeciła się ciągle a po dopisaniu migała aż dodałem kluczyk do immo.
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Blokad nie miałem jak nie dochodziło do przejęcia vinu przez licznik. Jak juz poszło był komunikat by wyłączyć zapłon na minutę.
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Hmmm ...dziwne ze nie wchodzi,mi za któraś próbą się udało. Akurat udana próba była po zalogowaniu w ecu.