Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Nie trzeba rozklejać lamp,są na twardym kleju. Projektor wyciąga się bez ruszania kloszy.
  2. pila24 odpowiedział(a) na ravendil temat w Audi A4 B6/B7
    Yyy czemu mnie cytujesz i piszesz o regeneracji?nie napomniałem o tym koledze tylko o tym by wszystko wymienił.
  3. Poczytaj forum to ogarniesz swoje lampy za 100 zł.
  4. pila24 odpowiedział(a) na .Cinek temat w 3.0
    Sprawdź trójniki od węży nagrzewnicy które są połączone z reduktorem lpg i przy samym reduktorze sprawdź czy nie ma śladów płynu na kolankach wodnych.
  5. Zmień kodowanie BT na 0010802 i błąd zniknie.
  6. Brawo ? Aczkolwiek tutaj jakiś paradox występuje bo dużo nowych aut również oślepia.
  7. pila24 odpowiedział(a) na Marciol temat w 1.8TFSI
    Zapytaj kixi który naprawia te silniki co sądzi o nich i ich trwałości. Materiały słabe,więcej elektroniki,niska trwałość,pali podobnie... to już generacja stworzona by zacząć się rozpadać po 250 tys km.
  8. 3 pierwsze znaki kodu mogą być inne niż podane w pierwszym poście,moje tez mają początek inny i pasują.
  9. Są firmy które regenerują odbłysniki i pokrywają warstwę kwarcem-nie wypali się taki odbłysnik. Jeździłem przez ponad 2 lata na regenerowanych odbłysnikach z żarówkami tungsram 120% i po tym czasie zrobiłem inspekcję odbłysników,absolutnie nic się nie działo. Ciekawe jak te diody świecą np. w deszczu... A tak między nami to moja siostra ma bixy w b7 ze zdrowymi projektorami i ogólnie lampy w ładnym stanie,ostatnio jechałem jej autem i jeżeli chodzi o światła to moje bixy b6 z projektorem bosch al świecą dużo lepiej na mijania,a o drogowych nie wspominam bo to przepaść.
  10. Odbłysniki w dobrym stanie,czysta soczewka,lampa w środku czysta,klosz klarowny,do tego dobra żarówka (np. Tungsram +120%) i będziesz zadowolony,ja tak ogarnąłem lampy w starym aucie i świeciło lepiej niż większość zmęczonych xenonow.
  11. Ja z kolei wymieniłem starą ori poduszkę na Lema i jeżeli chodzi o drgania drążka to minimalnie lepiej ale bez szału. Tak wyglądała stara A chyba w każdej a4 drga ten ten drążek,mniej lub bardziej. Przy v6 wymiana poduszki nie jest taka łatwa bo drugi wydech blokuje wspornik.
  12. Powaliło mi się Tak czy siak to chyba 1 kluczyk z automatu się dopisze-ten który jest w stacyjce
  13. Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS® WWW.VAG-COM.PL
  14. pila24 odpowiedział(a) na Marciol temat w 1.8TFSI
    To może napisz w czym jest lepsza ta nowa konstrukcja EA888?
  15. Tak,jeżeli zobacz czy zostaje w pozycji wciśniętej po wyłączeniu/włączeniu.
  16. Pisz do Galetto
  17. Uwalone raczej nie,trzeba udać się do kogoś kto zrobi klona immo i po sprawie.
  18. Ciekawe jakie masz napięcie na klemach jak przygasają kontrolki... kiedyś miałem też problem z przygasającymi kontrolkami w innym aucie i okazało się iż przewód od alternatora tarł o mocowanie reduktora aż izolację przetarł i zwarcie było. Zainteresuj się w tym kierunku właśnie,bo przy spadkach napięcia wywala błędy abs
  19. Wersię X to są poprawione przez serwis (np. ponownie wgrane oprogramowanie itp) są zgodne z tymi bez X. Ogólnie coś tutaj nie pasuje bo z czego pamiętam to immo (u Ciebie kontrolka świec) powinna palić się po zalogowaniu pinem a u Ciebie nadal mruga.
  20. Możesz za grosze kupić licznik UK i dopisać do auta,wtedy będziesz pewien czy to on miesza. Jak piszesz ze ikonki przygasają to tak jakby zwarcie gdzieś było. Kostka stacyjki czasami takie cyrki robi.
  21. Oporna sztuka a masz zdjęcie naklejki licznika ?
  22. Sprawdziłem Twój filmik i zauważyłem ze workshop code masz 00000,wiem ze to może powodować problemy z adaptacją. Chyba w zakładce kodowania można zmienić ten numer na np. 12345. Zrób tak i spróbuj ponownie.
  23. Nie pamiętam dokładnie bo tak z pół roku temu sprawdzałem czy da się dopisać ten licznik do auta,po zalogowaniu się pinem świeciła się ciągle a po dopisaniu migała aż dodałem kluczyk do immo.
  24. Blokad nie miałem jak nie dochodziło do przejęcia vinu przez licznik. Jak juz poszło był komunikat by wyłączyć zapłon na minutę.
  25. Hmmm ...dziwne ze nie wchodzi,mi za któraś próbą się udało. Akurat udana próba była po zalogowaniu w ecu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.