Treść opublikowana przez pila24
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
U mnie też nie szło jak robiłem testy z licznikiem UK, poszło gdy pierw zalogowałem się do ecu, następnie powyższa procedura z 1go postu.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
To nowsza konstrukcja i nie słyszałem by miała takie problemy,nie wiem aczkolwiek który emulator ma lepszą jakość dźwięku.
-
Wariujący centralny zamek przy zapłonie.
Lite wystarczy,moduł 46 central conv,output tests. Klikasz next i obserwujesz
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
2 posty wyżej masz podane.
-
A4 B7 1.8 T Quattro BFB by XeO151
Komplet za 22 zł xd ale to był fart,za to wymiana 200 zł bo śruby nie do ruszenia z tyłu i spece od zawieszeń wewnętrznymi ściskami się posłużyli by zdjąć i założyć nowe.
-
A4 B7 1.8 T Quattro BFB by XeO151
Jeżeli chcesz kupić używki to najlepiej z cabrio,i kup 13 klasę bo w wyniku eksploatacji minimum 1 klasę straciły. Ja u siebie zamontowałem z cabrio w idealnym stanie 3 klasy wyżej( moje były w biedym stanie i dodatkowo butla lpg dociskała do podłoża...) po zabiegu równo auto stoi.
-
Wariujący centralny zamek przy zapłonie.
Zrób test modułu komfortu vcds'em,obserwuj czy coś się będzie działo nietypowego. Jeżeli test przejdzie pomyślnie to sprawdź sam przycisk blokowania drzwi.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja w zeszłym roku kupiłem oximo... po 2 tygodniach juz skakały i piszczały. Myślę że to nie tylko zasługa samych wycieraczek ale również złego docisku ramion. Przeszperałem alledrogo i znalazłem kpl ramion z b7 w super stanie za 54,98 zł z wysyłką,teraz jeszcze jakieś używki boscha aero i nowe gumki do tego. Łącznie wyjdzie jakieś 100 zł za wszystko ? Edyta: Kupiłem za 20 zł nowe wycieraczki które wygladają jak aero boscha,możecie się śmiać ale są ciche i dobrze zgarniają. Tutaj link Click
-
Jakie auto dla początkującego kierowcy
10 lat jeździłem A3 1.8 i zawsze udało się wyprzedzić a było to moje pierwsze auto,10 sekund do 100 km/h to lepiej niż taki Małysz z 1.9 tdi. Poza tym auto łatwe i tanie w naprawie.
-
Czuć spaliny w kabinie
Kapie na kolektory wydechowe i spala się,z tyłu silnika na brzegach głowic są plastikowe zaślepki. Sprawdź czy nie leci olej z nich-tak jak na poniższym zdjęciu.
-
Czuć spaliny w kabinie
Czuć spaliny silnika czy czuć bardziej zapach wylewanego asfaltu?
-
Jakie auto dla początkującego kierowcy
1.6 ma problem z nitowanym mechanizem różnicowym skrzyni który często się rozchodzi. 1.8 bez turbo jest bardziej pancerny,spali trochę więcej za to.
-
Porada dot. wymiany
Z wahaczami za 500-600 zł to loteria,średnia półka to RTS cena od 1000 zł w górę-na pewno lepsze niż chinole.
-
a4 b6 bex 2004 - nie moge otworzyc drzwi kluczykiem
Tutaj jest temat i odnośnik do czyszczenia mikrostyku
-
a4 b6 bex 2004 - nie moge otworzyc drzwi kluczykiem
Mikrostyk do czyszczenia,niestety również trzeba zamek wyciągnąć.
-
a4 b6 bex 2004 - nie moge otworzyc drzwi kluczykiem
Dostaniesz się do zamka z poniższym opisem,zobaczysz co z nim nie tak i jest szansa ze naprawisz bo jest rozbieralny
-
Porada dot. wymiany
Jeżeli masz wszystko ori to wymień cały zestaw bo jednak czas wpływa niekorzystnie na gumę,twardnieje,parcieje, pęka.
-
a4 b6 bex 2004 - nie moge otworzyc drzwi kluczykiem
To zapytam w czym problem?bo nie rozpisałeś się za bardzo odnośnie problemu
-
a4 b6 bex 2004 - nie moge otworzyc drzwi kluczykiem
Błąd dotyczy lewych tylnych drzwi. Masz wkładkę w klapie?
-
Warto czy nie warto naprawiać?
Oczywiście
-
Problem z czujnikiem zapięcia pasów
- Warto czy nie warto naprawiać?
Wahacze do sprawdzenia,prawdopodobnie banan dostał. Tam nie ustawia się zbyt wiele z przodu,a wahacze są z aluminium i mogą się pokrzywic przy mocniejszym uderzeniu.- Warto czy nie warto naprawiać?
Kosmetyka,problem to jest gdy podłużnice dostaną i podłoga się skrzywi. U Ciebie tylko części blacharskie są uszkodzone.- Opinie o A4 B9 2.0 TFSI 150 KM
To jest celowy zabieg by zmniejszyć emisję spalin przy ruszaniu lub deptaniu, niestety producenci są zmuszani do tego przez nowe normy emisji spalin. Trochę informacji jest o tym w necie. Zapewne modyfikacja oprogramowania załatwiła by sprawę.- Immobiliser , ECU , licznik - problem
Te błędy podczas odpalania to od dużych spadków napięcia akumulatora,kolego gdzieś masz zwarcie do masy lub na przekaźniku,oprócz kostek przewody również do sprawdzenia. Sprawdź przewody i połączenia rozrusznika,alternatora i akumulatora na początek. - Warto czy nie warto naprawiać?