Treść opublikowana przez pila24
-
[2.8 FL] Odbojnik silnika leży na pasie
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Silniczek może nie pasować do depo,lampy bix mają silniczek krokowy z dużą nakładką do regulacji,xenony mają silniczek krokowy bez nakładki,a halogenowe mają zwykły silniczek. Tylko jeden rodzaj przypasuje do depo,tylko który... musi pasować krokowy by działał z xenonem
-
Niebieska sniezynka na fis
Miałem kilka kolorowych zegarów z modelu 2002 i wszystkie białe były.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Nie wrzucamy liczników z b6 do b7 i odwrotnie. Inne immo(nie wiem jak z 1.8t b7,czy tam jest zwykłe immo3 czy po jakiś modyfikacjach),problemy z odczytem z niektórych czujników,brak menu z manetki w liczniku z b6 i kilka innych.
-
Klucz/pilot do A4 B7
Transponder po prostu się przekłada,vcds nie dopisze kluczyka do immo w b7. Możesz za to dodać pilota do modułu komfortu za pomocą vcds. Czy zadziała? Trzeba sprawdzić samemu
-
[2.8 FL] Odbojnik silnika leży na pasie
Z czego kojarzę to w v6 przy skrzyni manualnej odbój ma leżeć na dole,a przy automacie jest na górze.
-
Niebieska sniezynka na fis
Obstawiam iż jakieś przekłamanie koloru wyszło na fotce,nawet spalanie na pomarańczowo pokazuje zamiast na biało.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Ogólnie to przy bixie nie potrzebne fotki. Odkręcasz 4 śrubki torx t20 które trzymają projektor,po czym wyciagsz owy projektor. Ściągasz 4 blaszki które łączą stelaż soczewki z odbłyśnikem i tyle. Ale nie spodziewaj się żadnych efektów po czyszczeniu soczewek,bixy świecą jak świeczki-nawet nowe. Albo dasz odbłyśniki na regeneracje i będzie lepiej,albo przerobisz na projektory z b8 i będzie jeszcze lepiej,tak jak na filmie poniżej(przed przeróbką te lampy świeciły jak świeczki na torcie). 20201128_164917_001.mp4
-
Niebieska sniezynka na fis
Pierwszy widzę,nawet fajniejsza niż biała ?
-
B6 2.0 b+g - na postoju i przy wolnej jeździe spada temperatura
Alt ma elektroniczny termostat,czy raczej regulator temperatury silnika. Widać że u Ciebie szwankuje i jest w pozycji ciągle otwartej.
- Coś wyje?
-
Eliminacja szumów radia przy LEDach
Najlepszym sposobem jest powrót do właściwego źródła światła ?
-
B6 2.0 b+g - na postoju i przy wolnej jeździe spada temperatura
Jak wąż zimny to czujniki odpadają,grube węże w pobliżu chłodnicy gorące oba,czy letnie ?
-
Brak świateł pozycyjnych.
W tym temacie jest schemat dla Ciebie,wtyczki 6 pin w słupkach A
-
Brak świateł pozycyjnych.
Aaa masz b5,a ja dla B6 wkleiłem schemat. Ale w b5 zapewne też sa wtyczki na dole słupków przednich. Musisz ściągnąć z nich tapicerkę
-
Brak świateł pozycyjnych.
Sprawdź czerwone wtyczki 17 pin w słupkach A,przez te wtyczki idzie napięcie wprost do wtyczek lamp.
-
Radio Android
Ja swój ciąłem,ale nie każdy ma dryg. Lepiej kupić 2 din,a swój sprzedać. Bo jak swój uwali to tylko w plecy będzie,a tak na zero wyjdzie ?
-
Radio Android
Nie musisz kupować nowego tunelu. Można wersje 1 din łatwo przerobić na 2 din. Ale potrzebujesz kosz pod radio 2 din i klimatronik pod 2 din. Ten zestaw jest z b6 wiec oprócz kosza to nie przyda Ci się nic. Tunel i klimatronik będą wytarte. W dziale sprzedam mam sam kosz 2 din w dobrej cenie
-
B6 2.0 b+g - na postoju i przy wolnej jeździe spada temperatura
Porównaj odczyt czujnika temperatury z licznika i z silnika. Zrobisz to w blokach pomiarowych vcds
-
Zawieszenie s-line a komfort ?
U mnie nie ma efektu podskakiwania na równej drodze,może dlatego że oprócz nowych amorków mam zrobiony cały przód zawieszenia oraz nowe wielosezonowe opony klebera które są dosyć miękkie. Jest spora różnica między tym co było a tym co jest. Nawet na zdupconej wybojami drodze czuć dobrą amortyzację,na 1bv to był wóz drabiniasty. Aczkolwiek w a3 8L miałem fabrycznie sportowe zawieszenie i tam dramat był jeszcze większy.... Bo to zawieszenie na równe jak stół drogi,w dodatku wszystkie gumy z wiekiem robią się twardsze i to one oprócz samych amorków i sprężyn dodatkowo potęgują ten efekt twardości.
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
Moje 2 sztuki nie były smarowane i od 30 tys km sucho.
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
-
Zawieszenie s-line a komfort ?
Zapewne masz 1bv? Ja miałem właśnie betonowe 1bv i zmieniłem amorki na sportowe Sachsa,one są odpowiednikiem 1be i na takim zawieszeniu można już jeździć bez wybijania zębów. Nadal jest sztywno,ale już nie wóz drabiniasty.
-
Fabryczny uchwyt na Tel.
Coś takiego na allegro znalazłem,aczkolwiek ja do swojego przymocowałem magnes i sprawdza się ok. Uchwyt na telefon Audi A4 B7/B6 zaślepki - Kup teraz za: 45,00 zł - Nowy Dwór Gdański - Allegro Lokalnie ALLEGROLOKALNIE.PL Kup teraz: Uchwyt na telefon Audi A4 B7/B6 zaślepki za 45,00 zł i odbierz w mieście Nowy Dwór Gdański. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu dla lokalnych Allegrowiczów.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Sam nie dopiszesz takiego licznika. Twoj jest cypto a ten z 2001 zapewne bez crypto. Albo szukaj od 2002r w górę (nie patrz na literki),albo napisz do @Banan z zapytaniem czy da rade Ci odpowiednio eeprom zmodyfikować do tego co już znalazłeś. Aczkolwiek może być problem z odwrotnym wyświetlaniem poziomu paliwa w tym zegarze z czego kojarzę. Na pełnym będzie pusty i na odwrót.