Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. Witam. Ja mam mmi 2g hight i klime trzy strefową. Jak można włączyć powyższe wskazanie temp.?
  2. Wita. Może a moze to byc zbieg okoliczności. Sprawdź bledy na komputerze.
  3. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Też myślę, ze sam sie juz odpowietrzyl ale nie zaszkodzi sprawdzić vcdsem.
  4. Jest o tym na forum. Kąt synchronizacji walka rozrzadu lub zawor regulacji ciśnienia paliwa w listwie cr.
  5. Witam. Na postoju sa odczuwalne wibracje?
  6. U mnie spalanie na luzie 0,6 l/h, średnie z pierwszego wskazania komputera 6,1 l/km a z drugiego wskazania 6,8 l/km. Trasa i miasto razem. Ja jeżdżę spokojnie 100 ☺. Synchro jak sprawdzę to napiszę.
  7. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Na aliexpress.
  8. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Nie trzeba odpowietrza sie po zamontowaniu filtra. Wystarczy ale u chinczyków jest tańszy.
  9. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Spróbuj odpowietrzyć przez vcdsa.
  10. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Po wymianie filtra paliwa dobrze odpowiedziałeś układ paliwowy?
  11. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Ten Agm ktory ja widzialem miał korki ale bylo na nich napisana żeby nie otwierać.
  12. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Ja mam taki sam akumulator jak kolega wyżej tylko o innych wartosciach. Dostep do cel jest pod naklejka z napisem Moll. Korki maja uszczelki.
  13. kkt opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Koledzy jak mozna naprawić mechanizm skladania rączki podsufitki? W mojej Audi ta rączka opadła.
  14. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w Audi A4 B8
    Ja tez mam oryginalny od nowosci i jest ok.
  15. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Ja bym sprawdzil poziom elektrolitu w celach jezeli sa korki. Poziom musi byc max. Poźniej bym naladowal akumulator prostownikiem i po naladowaniu sprawdzil gestosc elektrolitu w każdej celi.
  16. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w 2.0TDI
    Swiece żarowe sprawdziłeś?
  17. W moim jest taka sama temp. Też CAGA. W ktorym miejscu jest zamontowany ten dodatkowy termostat? Edit. Drugi termostat zamontowany jest nad łączeniem silnika ze skrzynią manualną. Chyba wraca przez ten termostat ciecz chlodząca z chlodnicy spalin. Jest na nim zaznaczony kierunek przeplywu cieczy chlodzacej.
  18. kkt odpowiedział(a) na Arek73 temat w Audi A4 B8
    Agdzie zrobiles ten test? Jezeli odpala dobrze to bym jeździl. Masz korki od cel? Jezeli tak to naładuj go i po naladowaniu sprawdz gestosc w celach. I przed ladowaniem sprawdz poziom elektrolitu w celach.
  19. U mnie wizualizacja działa na cztero kanalowym sterowniku 8K0 919 475 B. Radio Audi cd changer.
  20. kkt odpowiedział(a) na Fuksss temat w 2.0TDI
    Cześć. Ustaliłeś skąd leci olej?
  21. Cześć. Doszedles co bylo przyczyna?
  22. U mnie tez cos takiego sie dzieje z napinaczem tylko troche mniej drga i nie zawsze. Mam zamiar zdjac pasek i klinowy i uruchomic silnik bez paska zeby wykluczyc ten napinacz. Sprzegielko alternatora sprawdzilem jest dobre.
  23. Witam. Kto z okolic Kolobrzegu i Koszalina ma vcdsa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.