Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. ale ja zostawiam stary zderzak! Nie wiem o czym Ty do mnie piszesz Wyciagną błotniki a z nimi zderzak się ułoży
  2. jeszcze by troche zabraklo Pozatym to auto bardziej zwraca na siebie uwage niz Ska :twisted: [ Dodano: 13-12-2006, 00:13 ] Pikuś, po co rezac?
  3. zderzak sie rozciagnie wraz z blotnikiem. gadalem z chlopakami z ag-tuning. ono robili juz takie cuda. Powiedizeli ze drzwi nie trzeba ruszac
  4. wystają i troche przycieraja. Chce poszerzyc a'la RS4 :twisted:
  5. a o wydechu zapomniales? to kolejne 1500zł
  6. poziek, Ty sie doigrasz, potne Ci te Twoje wezyki silikonowe, i popsuje N75 i DV :twisted: obecnie mam takie:
  7. a to ja i moje dwie kochanki
  8. tym bejsballem to Ci ********************* :twisted: OCENZUROWANE
  9. to moze takie a ze moje slabe to hmm... Podjechałbyś z tyłu to zmieniłbyś zdanie :twisted:
  10. zna ktos jakis profesjonalny zaklad ktory podjąłby sie wyrezania tylnych błotników? Chodzi o ich poszerzenie bo mi się koła nie mieszczą Najlepiej gdyby owy zakład miał doświadczenie w tego typu przeróbkach nadwozi...
  11. ale mu tu mowimy tez o kosztach
  12. a to nie sa do B5?
  13. Nie mówię ze nie realne ale bezsensowne!! Jak juz koniecznie chcesz to wtryski i soft. Ew. sam soft. Jedz do mastersa i on Ci doradzi
  14. chłopie Ty nie masz zielonego pojęcia o tuningu. Usłyszałeś gdzieś ze mozesz miec 160KM, napaliłeś się i myslisz ze zrobisz bolid ze swojego 1.9TDI 90KM przy czym obliczyłeś sobie ze wyniesie Cie to 5 kafli. A okazać się może że coś się wystra i wtedy będziesz lamentował bo nie będziesz miał za co naprawić. To nie silnik do takich modów. Takie modyfikacje robią ludzie z branży ktorzy mają tani i nieograniczony dostęp do częsci. To co tu piszesz to teoria, fakty mogą okazać się zupełnie inne. Jak chcesz miec 150KM sprzedaj to, dołoż 5 tys i kup 1.8T w ktorym zrobisz soft i masz lightowo 180KM. Daru jsobie tuning tego kondona bo pozniej bedziesz sobie plul w brode.
  15. MorgothDBMA, po co chcesz sie pakowac w tuning jak masz zamiar kupic corrado? Jakbys nie liczyl to licz min 5 tys.
  16. Kunio odpowiedział(a) na platiniumm temat w Audi A4 B5
    a ja bym proponował zrobić lepsze zdjęcia bo na tych nic nie widac
  17. co jak co ale jesli chodzi o przeładowania to jestem najbardziej doświadczony Dla mnie to cos z przewodami ciśnieniowymi
  18. sprawdz przewody od n75, moze ktorys pekł. Albo sie WG zablokowało i nie uchyla się
  19. jak załozysz taka felge i opone 225/40 to przy seryjnym zawiasie nic Ci nie bedzie obcierało
  20. podstawowe pytanie - czy to quattro ?
  21. bylo nie raz i nie dwa na forum. SZUKAJ!! w skrócie K04 wydech 2,5" FMIC Wtryski TT225 I spokojnie masz 280KM Strojenie: Najlatwiej SMT Oczywiście o takich rzeczach jak sprzegło i heble nie wspomnę
  22. ja jestem tylko jeden Nie granatowe tylko grafitowe I nie wracalem tylko jechałem :mrgreen:
  23. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    same wtryski nic nie dadza, trzeba stroic kompa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.