Treść opublikowana przez Patrox
-
[ALL B7] Moja B7-ka 2.0 TDI 16V + WYKRES
Problemem późnego wstawania moga i sa sypiace się wtryski. U mnie na strym silniku jak elektrozawór był popsuty tez turbo poxniej wstawało. Na nowym silniku i idealnych pompkach duże turbo miało 1,5 bara przy 2 tyś. Wstawało jak wściekłe. Taka jest prawda że turbinę budzi się paliwem i wszystko zależy od kondycji wtryskiwaczy a nie turbiny.
-
[ALL B7] Downpipe idacy od katalizatora w 2.0 TDI Q - potrzebna pomoc
Szkoda bo sprzedałem taki kit przedwczoraj. Rura na 99% bedzie pasowała od zwykłego. Dopiero dalej się rozchodzi na 2
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Lepszą akustykę audio w środku. Mniej latem deska się nagrzewa i do tego niesamowity efekt wizualny.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Sa inne priorytety i na razie na pewno nic nie zrobię. Wole pogrzebać na zewnątrz. Szyby jutro będą przyciemnione a na tylną półke pójdzie oryginalna roleta. I już zamaskuje niektóre rzeczy. Potem wsadze jak do tamtego przednią szybe solaryczną i będzie gra muzyka.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Mnie tez sie nie podoba
-
[ALL B7] Światła Tylne
Zostaw lampy amerykanskie bo wygladaja lepiej i bardziej lansowo:)
-
[ALL] Nowe funkcje komputera
ja bym sie pisał
-
[ALL] Nowe funkcje komputera
To jest podpinane do modułu CAN. Wszystkie potrzebne dane płyną własnie z niego dalej. Gadget super, warty kupna.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Gdyby nie to że muszę wymienić pasy, deskę , tylną półke i pare innych plastików już jutro siedziałoby wnetrze od RS4. A na razie póki co czekam na okazję. Chyba że wygram w totka to kupię to: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270359557741&ssPageName=ADME:B:BODO:DE:1
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
dokładnie, OOOO powinno być :gwizdanie: ale środek fajny Srodek chetnie sprzedam lub dopłace do czarnego. A znaczek jest tylko maluje się na czarno tak jak w moim poprzednim kombi. Chyba że coś jeszcze innego przykleję.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
W tym aucie nie liczy się moc tylko jak skleją opony przy starcie i czy zmuli go czy nie. Ja mam obecnie 205 opony więc bardzo prawdopodobne że wysokie 5-tki robię do setki. Dziś miałem chwilkę to wkleiłem lepsze foty
-
[ALL B7] Jakie głośniki do b7 avanta, rozmiar, moc
głosniki na 100% przód i tył to 16cm. A dobór zalezy od tego jakiej muzyki słuchasz i ile chcesz pieniędzy wydac. I czy bedzie to podpiete po wzmacniacz czy tylko pod radio
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Nie da się porównać w żadnym przypadku. To auto momentem zjada wszystko. Jesli mnie będzie stac to kolejne tez bedzie 3,0 tdi;) trochę OT ale apropo kolejnego 3,0TDI http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Samochodowa-suszarka-do-wlosow,wid,11601836,wiadomosc.html "3.0 TDI dysponujący mocą 280 KM i momentem obrotowym o wartości 585 Nm "przeskalowano" z kolei na 300 KM i 600 Nm oraz na 325 KM i 640 Nm." Audi dopracowało 3.0 diesla do perfekcji... Kenoix, te silniki z nowego B8 róznią sie praktycznie wszystkim, glowicami, układem wtryskowym, turbina itp. To nie to co stare 204 ps i 233. poza tym B&B ROZWIERCA TURBINY I STĄD BIERZE SIE W STARYM 3,0TDI 300PS I 600NM.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Poprzednie miałem kombi a nie lubię sie powtarzać. Poza tym sedan jest 150kg lżejsze a to ma tez swój urok Tył już dawno mam od S4 razem z koncówkami ale nie ma pogody aby zrobić jakiekolwiek zdjęcia.
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Nie wiem skąd masz informację że haldex jest lepszy. Taki jest lepszy że mój kolega na torze poznań dachował bo wyszedł z łuku gdzie był piasek i trafił na asfalt i w tym momencie dopiął się haldex. I było upsss. Ale nie o tym temat. Na dzien dzisiejszy nie ma mozliwości zrobienia bez grubych modów ponad 300ps bo największym problemem jest bardzo szybko rosnąca temperatura EGT. I póki jej sie nie zbije nie ma mowy o wiekszym wyniku. Co nie znaczy że się poddałem :naughty: :naughty:
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Już setki razy było wałkowane z automatem. Inaczej modeluje się krzywe momentu i moment jest ograniczany do ok 540-550Nm i nie ma problemu. Automata z takim momentem nie da się zakatować bo i tak jak wciśniesz gaz do oporu to ci bieg zredukuje, nie to co manual że pojedzie od 2tys do końca:)
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Jeden i drugi samochód jest nasza własnością, jeden mój, drugi brata bliźniaka. Tfsi jest sporo mocniejsze i około 200kg lżejsze. Za to myślę że na ciasnym torze quattro wziełoby górę na haldexem.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Byłem przejazdem na śląsku i przy okazji wpadłem do drugiego oddziału Dynosoft gdzie zrobiliśmy na szybko moda.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Nie da się porównać w żadnym przypadku. To auto momentem zjada wszystko. Jesli mnie będzie stac to kolejne tez bedzie 3,0 tdi;)
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
W tej chwili lata na obuwiu zimowym 205/50/17 i przeokrutnie lata bokami. A jak przyjdzie śnieg to już wogóle. Planów mam sporo tylko nie pora na mody. Choć i tak już sporo zostało zrobione jak na tydzien jazdy.
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
DPF Ok( On jest tak duży że przepali wszystko) i autko w manualu. Nie ma sensu dowalać w dolnej partii obrotów, lepiej żeby jechał od 3 tys. Poza tym lepiej dla sprzęgła. I najważniejsze że moc do 4400 trzyma
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Stare moje audi poszło w bardzo dobre ręce do kolegi z klubu i czas na zmiany. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_moj_nowy_nabytek_20_tdi_bre_sline_by_dynosoft-t47443.0.html Wiadomo było od początku że będzie to na pewno niepełna olimpiada tylko nie wiadomo jaka? Padło tym razem na 3,0tdi. Decyzja trafna i z każdego dnia jazdy tym samochodem się cięszę. Audi A4 B7 3.0TDi z silnikiem ASB - 233KM - kolor LY9b I rej. 2007 - modelowo 2008 Lista wyposażenia jest jak dla mnie odpowiednia i obejmuje: ABS/ESP/ 6 poduszek Bixenon (statyczny) ze światłami do jazdy dziennej Pełna elektryka (łącznie z elektryką tylnych szyb) Klimatronik+grzane fotele Tempomat Pełen kolorowy FIS Nawigacja RNS-E wraz ze zmieniarką CD i zestawem Bluetooth Pakiet oświetlenie No i pare cieszących S-dodatków Kierownica sportowa S-line, z pikowaną skórą - wielofunkcyjna z obsługą głosową Zawieszenie S-line Felgi 17" Fotele S-line (tekstylne) Gałka zmiany biegów S-line Wykończenie wnętrza listwami aluminiowymi S-line W aucie została zastosowana kuracja odmładzajaca tzn: -zawieszenie nowe eibach -uruchomienie poleceń głosowych w RNS-E - zastrzyk dopingowy - przednie lampy black edition tak jak w poprzednim plus atrapa A w planach? hmmmm- to się zobaczy :tongue4: Nowe fotki: Montaż sportowego intercoolera Montaż sportowego wydechu W aucie został usunięty DPF mechanicznie oraz softowo, zrobiony duzy centralny IC, wydech 3 cale, remap sterownika silnika. Sportowe stabilizatory eibach:
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Seria coś koło 234Ps. Nie byłem długo bo czas nas gonił i nastepny samochód trzeba było robic
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Nadszedł czas na zmianę dotychczasowego autka. Wybór padł tym razem na 3,0 tdi. Oto dzisiejszy efekt kuracji odmładzającej. Autko teraz śmiga jak wściekłe. Dziura w dolnym zakresie obrotów została dostrojona na drodze i jej nie ma. :> :>
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Koszta są uzależnione od auta,tego jaka moc chce sie osiągnąć i czy my załatwiamy części czy właściciel załatwia. Do A4 nie podchodzi turbo z S3 i to jest największy problem więc póki co zestaw jaki można zaproponować to: IC Wydech Filtr Strojenie.