Treść opublikowana przez Barti_
-
użytkowanie audi a4 b8 2.0 tdi 177 z DPF
Mam wrażenie, że zrozumiałeś moją wypowiedź trochę na opak..
-
użytkowanie audi a4 b8 2.0 tdi 177 z DPF
Myślę, że akurat na to pytanie to powinieneś sobie sam odpowiedzieć, a przynajmniej być na tyle świadomym, że niezależnie od marki takich rzeczy się nie robi i na pewno "bez problemu" przejść przeglądu samochód po takiej modyfikacji przejść nie powinien.
-
Kabel Audi A4 b8 2008 do vcds
Ja kupowałem - polecam.
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Kurcze, bałbym się spotkać na światłach.. z tymi najnowszymi dodatkami ile już doszło koni? Tak swoją drogą - przed tymi modami wszystkimi to był całkowity golas? Czy miał cokolwiek poza kołami i kierownicą?
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Szczerze - w tym aucie nie ma nic co by było godne uwagi (dla mnie) ale szanuje za upór i dążenie do celu Jeżeli faktycznie zamierzasz trzymać to auto przez długie lata to te wszystkie modyfikacje mają sens - w przeciwnym wypadku robisz następnemu właścicielowi prezent..
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tą kamerkę już widziałem parę razy do kupienia, ale nie myślałem, że ktoś na serio myśli wydać 2200 Dla mnie trochę przerost formy nad treścią - za niedługo wszystkie te ORI dodatki które wsadzasz przewyższą wartość twojej fury.. Już lepiej było tą całą kasę przeznaczyć na zakup młodszego modelu.. Aczkolwiek czekam z niecierpliwością na jakiś filmik w dzień/w nocy z pracy tego cudeńka od inżynierów Audi
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8
Zakładam, że pisałeś do mnie Jakbyś nie zauważył mój post był skierowany do kogoś innego. Patrząc po zdjęciach jakie wrzuciłeś to drugi fragment można próbować zakodować po kodzie starego czyli "191019J083", zmieniając ostatnią cyfrę. Prawda jest taka, że możesz wklepać losowy ciąg 10 cyfr i powinno przejść, ja bym wklepał datę włożenia nowego (i dwie losowe cyfry żeby było dziesięć znaków), np. 2020120201, dzięki temu jak Ci padnie, będziesz wiedział ile czasu wytrzymał (w ramach ciekawostki)
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8
Zadałeś sobie chociaż trochę trudu w ogóle żeby przeczytać chociaż jeden post z tego tematu (już nawet Cię nie podejrzewam, że przejrzałeś inne tematy )?
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Z czystej ciekawości odnośnie tych szacowań na 150k - z tego co widzę to sprzedała się za raptem 65k w przeliczeniu na PLN. Jeżeli dobrze liczę to z podatkami +/- 80k? 70k rozumiem, że prowizja?
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Dev ma podany numer telefonu w stopce. Zadzwoń/napisz do niego na whatsapp. Pierwszy raz z pierwszej ręki słyszę o takiej sytuacji także dla mnie to dalej nie do uwierzenia, że coś takiego może się stać kupując auto na legalu od dealera. Minęły w sumie już 4 dni, ja bym się już powoli zaczął zastanawiać nad prawnikiem (i ewentualnymi roszczeniami) bo nie wygląda, żeby się to szybko zakończyło. Również życzę rychłego odzyskania furki.
-
Audi RSQ8 4.0 V8 Bi-Turbo Dragon
Szejk z Dubaju?
-
Prawa kratka halogenu z ACC do polifta "honeycomb"/"plaster miodu" - zwykły zderzak
Czy ktokolwiek spotkał się z przednia prawą kratką halogenu z ACC (radar) w wersji "honeycomb"/"plaster miodu" do zwykłego zderzaka w polifcie (2013)? Obecnie mam coś takiego: Szukam i szukam w wersji plastra miodu ale znaleźć nie mogę i powoli dochodzę do wniosku, że takiej kratki (pod radar w wersji plastra miodu) prawdopodobnie nikt nie produkuje do zwykłego zderzaka i jedyne wyjście w takiej sytuacji to zakup zderzaka w wersji S-Line/C+ żeby to podmienić. Do zwykłego zderzaka widzę, że można chyba dostać jedynie do wersji bez radaru: Natomiast do wersji S-line faktycznie można dostać taką kratkę aczkolwiek z oczywistych względów nie pasuje do zwykłego zderzaka:
-
Kabel Audi A4 b8 2008 do vcds
Przecież powinieneś dostać płytkę w zestawie, którą nawet widać na zdjęciach.
-
Wykodowanie jednego kluczyka
To jest tylko obudowa - powinieneś mieć do tej obudowy trzeci kluczyk - który jest plastikowy. Jeżeli sprzedający Ci go nie dał - to albo zostawił dla siebie, albo zaginął. I to prawdopodobnie jest ten trzeci kluczyk który masz zakodowany. Wystarczy go wsadzić do tej obudowy i bez problemu powinieneś odpalić samochód (oczywiście poza samym otworzeniem auta tym grotem). Bardzo popularne jest odcięcie pompy paliwowej. Za +/- 200 możesz kupić na Allegro taki prosty zestaw. Działa to na zasadzie: schowany moduł w samochodzie, podpięty pod komputer który symuluje brak kluczyka (w zestawie jest coś ala nadajnik do kluczy który dezaktywuje ten moduł jak jesteś koło samochodu). Bez tego nadajnika, nawet jak masz fizycznie kluczyk, wsadzisz do stacyjki - auto nie odpali.
-
A4 B9 Avant 2.0 TDI 190KM Q Manhattan
Grill gdzie kupiony?
-
Full Black A4 B8 Avant 2013 2.0 TDI [CGLC 177KM] - doposażony
Kolejny mały modzik, który cieszy. Gałka razem z mieszkiem po 225k nalotu nie prezentowała się już za fajnie, a do tego złuszczający się element gałki potrafił przeciąć skórę, więc nadszedł czas na wymianę. PRZED: PO: Jeżeli ktoś planuje taki modzik: jest on banalny, a najtrudniejsza rzecz do zrobienia to zdjęcie zacisku ze starej gałki, który de facto trzeba traktować jak jednorazowy i zaopatrzyć się w ASO w nowy (numer: 10255501), koszt 6,72 PLN. absolutnie nie ma potrzeby wyciągania panelu klimatyzacji i konsoli środkowej jak pokazują na wszystkich filmikach na yt. Wystarczy plastikowy wyimak i mieszek bez problemu wyskakuje z ramki.
-
Barum Polaris 5 245/40 R18
-
Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa
Grill w oryginale czarny, czy malowany/oklejany? To jest piano black czy coś innego? Mój jest w opłakanym stanie i albo muszę kupić używkę, albo odświeżyć swój
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
Widzę był keyless. Jakieś zabezpieczenia miałeś - czy tylko AC? Aczkolwiek wyrazy współczucia i powodzenia w odszukaniu/znalezieniu sprawców.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Kratek bym nie ruszał - reszta fajnie.
-
Najechanie na tył
Absolutnie moja wypowiedź nie miała na celu zabrania Ci owego chleba
-
Shadow'owe SQ5 B9 3.0TFSI
Super Koła średnio mi się podobają, ale poza tym ekstra
-
Najechanie na tył
Jak Ci Hak przeredaguje i wyślesz to wrzuć do wątku (zasłoń dane wrażliwe) dla potomnych żeby ludzie też coś skorzystali przy pisaniu swoich
-
Wymiana na MMI 3G / 3G+ Audi A4 B8 po lifcie
W takim przypadku całkowicie zrezygnowałbym z pomysłu i te 2 lata "przemęczył" się ze smartfonem jako NAVI
-
Sposób na kota sąsiadów który skacze po autach i rysuje lakier
Autor od momentu stworzenia tematu nie napisał czy i jak rozwiązał temat. Natomiast - próbowałeś tak po ludzku porozmawiać z sąsiadem na ten temat?