Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barti_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barti_

  1. Jeżeli boisz się niepewnych źródeł - są ludzie którzy zrobią Ci to zdalnie/na miejscu. Cenowo myślę, że 100-150PLN.
  2. Piszesz o NAVI - pytanie czy zamierzasz ją co roku aktualizować (mapy)? W innym wypadku to kompletny bezsens jeżeli chciałbyś robić swap ze względu na NAVI.
  3. @Muskel1 Ciebie to chyba powinni wyświęcić za życia za tą cierpliwość do asów tuningu..
  4. Barti_ odpowiedział(a) na Radzio82 temat w 2.0TDI
    A użyłeś szukajki, albo chociaż wysiliłeś się żeby wpisać w google? Jeżeli tyle Ci się nie chciało, to na Twoim miejscu bym się za demontaż rozrusznika nie brał.
  5. Po pewnym czasie zaczniesz zauważać, że brakuje Ci tej i tamtej ulicy. Żeby to miało ręce i nogi musiałbyś aktualizować co roku. Co do samego waloru użytkowego - jak dla mnie działa spoko.
  6. Prawdopodobnie problemem jest to, że chcesz korzystać z europejskiej karty w nawigacji, która z tego co widzę jest w dalszym ciągu US. Myślę, że w pierwszej kolejności musisz przekodować SOFT na europejski. Tutaj masz odpowiedzi na wszystkie pytania w jaki sposób powinno to działać: FAQ > Audi connect > Audi Polska | Przewaga dzięki technice WWW.AUDI.PL Ewentualnie możesz jeszcze spróbować poniższej instrukcji: Audi A4 roku 2014 Korzystanie z oddzielnej karty SIM WWW.MANUALESAUDI.COM
  7. A gdzie masz foto po uderzeniu?
  8. Barti_ odpowiedział(a) na Lukxx temat w Audi A4 B8
    Jeżeli kompletnie się na tym nie znasz to raczej zostaje Ci tylko podjechać do serwisu A jak Ci się nie pali - to zamówić od Chińczyka kabel VCDS, zainstalować na laptopie i samemu zeskanować w poszukiwaniu błędów. Być może coś wtedy wyjdzie - aczkolwiek możliwe, że bez rozebrania tunelu, ew. kanapy może się nie obejść tak czy siak.
  9. Barti_ odpowiedział(a) na Lukxx temat w Audi A4 B8
    Raczej wróżenie z kuli. Na początek podepnij pod kompa i zobacz czy nie ma jakichś błędów. Jeżeli czysto - to zostaje jedynie rozebrać tunel/kanapę i sprawdzić czy wszystko ok z wiązkami i samą kanapą. Tu masz pomocniczy temat:
  10. Może takie głupie pytanie ale jesteś pewny, że światła w pozycji "Auto"? Podpiąć do komputera nie zaszkodzi - zeskanować i sprawdzić.
  11. Jaki koszt? Zdalna aktualizacja?
  12. Podaj chociaż kto Ci to robił, żeby inni wiedzieli, żeby lepiej się zastanowić czy warto ryzykować skoro mają takie podejście do klienta.
  13. Barti_ odpowiedział(a) na Dziombek temat w Audi A4 B8
    Bardzo możliwe, że masz jakiegoś złodzieja prądu na wyłączonym zapłonie. Nie wiem czy manetka/kierunkowskaz może być tą przyczyną, ale warto sprawdzić skrzynki z bezpiecznikami. Sprawdzasz bezpiecznik po bezpieczniku i patrzysz co ewentualnie może Ci kraść prąd, a nie powinno na wyłączonym zapłonie. Widzę, że masz przedlifta więc tu masz instrukcję: Bezpieczniki strona 273.
  14. Prawdopodobnie ktoś zrobił nieudaną aktualizacje, więc tak jak pisze Grzesiek. Podjedź do kogoś kto potrafi to naprawić bo sam raczej nie dasz rady.
  15. W zależności skąd jesteś - zawsze możesz podjechać na spota w swoim mieście i popytać na żywo, albo w dziale twojego województwa. Co do kabla - kupiłem z poniższego linku. Działa - wersja z polskim językiem (ja mam 20.4.1). Tester Vag Com 20.4 Hex V2 ogólny kabel diagnostyczny OBDII 16Pin Vag Com 20.4.1/20.4.2 interfejs 2. ATMEGA162 + 16V8B + FT232RQ|Przewody i złącza do diagnostyki samochodowej| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  16. Wgrywałeś coś, aktualizowałeś?
  17. Następnym razem szukaj kogoś z forum / polecenia z forum kto się zajmuje takimi rzeczami w twojej okolicy bo później wychodzą takie kwiatki. Najlepiej samemu kupić kabel i na podstawie informacji z forum próbować na własną rękę, przyjemność z udanego kodowania bezcenna
  18. Masz klimatyzacje jednostrefową. Kratka to prawdopodobnie atrapa/rzeźba po wymianie tapicerki/tunelu (jeżeli była). Musiałbyś wymienić "trochę" części żeby przerobić, żeby był nawiew z tyłu (albo przynajmniej sprawdzić czy poprzedni właściciel coś wymienił).
  19. Gdzie takie rozdają? Rób temat i wrzucaj zdjęcia środka Piękna sztuka
  20. Karol jak rozebrałeś obudowę górną/dolną? Obejrzałem kilka filmików i doszedłem do momentu gdzie wyjąłem szkło, wykręciłem silniczek, wykręciłem śruby które teoretycznie trzymają obudowę (4 śrubki - 2 dół i po 1 z lewej/prawej), zacząłem oddzielać plastik dolny z zaczepów, ale doszedłem do momentu gdzie dolny plastik nie chciał wyjść, a górna obudowa ani drgnie U mnie polift grzane/składane (jeżeli to ma jakieś znaczenie).
  21. Dzisiaj mały modzik - semi-dynamic tylne kierunki Na żywo wygląda całkiem fajnie. Audi A4 B8 Semi-dynamic rear blinkers.mp4 Miały wpaść też od razu dynamiczne kierunki w lusterkach ale na ten moment poległem przy rozbieraniu plastików (w momencie kiedy trzeba oddzielić dolny plastik od górnego). Tam jest tyle tych zatrzasków, że po którymś z kolei jak obudowa nie drgnęła straciłem cierpliwość i złożyłem lusterko z powrotem
  22. W pierwszej kolejności polecam po prostu skasować błędy, pojeździć z tydzień, podłączyć znowu i zobaczyć czy wróciły. Prawdopodobnie masz jakieś starocie. A jeżeli wrócą to wtedy szukać przyczyny.
  23. Bierz sprawdzony z Ali. Tester Vag Com 20.4 Hex V2 ogólny kabel diagnostyczny OBDII 16Pin Vag Com 20.4.1/20.4.2 interfejs 2. ATMEGA162 + 16V8B + FT232RQ|Przewody i złącza do diagnostyki samochodowej| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com No chyba, że potrzebujesz na już to wtedy loteria z Allegro/OLX.
  24. Barti_ odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A6/S6/RS6
    570km na pełnym baku? A realnie?
  25. Ściągnąłbym chociaż "TDI", albo najlepiej oba znaczki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.