Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barti_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barti_

  1. Po zmianie na czarny emblemat, z tym kolorem nadwozia tył prezentuje się zacnie Jak będziesz planował w któryś wtorek Kazimierz to daj znać, podjadę obejrzeć na żywo na pomarańczowym
  2. Panowie - schodzi mi farba z grilla (pomalowany na czarno) - gdzieś/ktoś zaufany w Krakowie kto zrobi to tak jak trzeba i w rozsądnej cenie? Ewentualnie ktoś oklejał i może kogoś polecić?
  3. Barti_ odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Kozak fura. Kolor robi mega robotę
  4. To nie jest kwestia ryzyka tylko tego jak długo chcesz z tej skrzyni korzystać. Bo jeżeli tego nie zrobisz, to zwyczajnie twoja skrzynia skończy się dużo szybciej niż jakbyś regularnie wymieniał olej co 60 tysięcy.
  5. 2010 rok i tylko 142tys. przebiegu? W przypadku automatu to już najwyższa pora (a wręcz już dosyć późno), żeby zrobić pierwszą wymianę.
  6. Jeżeli to Manual (tak jak masz w profilu), to nie ma takich restrykcji jak w przypadku automatu (gdzie powinno się to robić mniej więcej po 60tys.). W przypadku manuala - to już kwestia gustu, jedni w ogóle nie wymieniają (bo według ASO nie ma takiej potrzeby), a inni (w tym np. ja) tak ową wymianę robią. Ja osobiście wymieniłem przy 218tys. Czy czuje różnicę? Niekoniecznie. Czy lepiej się z tym czuję, że skrzynia ma świeży olej? Na pewno.
  7. Czyli jednak nie Toyota.. Gratki - kolor nie mój, ale ważne, że Tobie się podoba
  8. Gratulacje Czekam na nowy wątek i informacje co w końcu wybrałeś Raczej nie..
  9. Cześć wszystkim, Na wstępie tylko napiszę, że ten dział wydaje mi się najbardziej odpowiedni do tego typu informacji. Postanowiłem zrobić nowy temat z tego względu, że podpięty w Manualach odnośnie czujników TPMS jest zamknięty, a też nie do końca odpowiadał temu czego szukałem, czyli informacji co ja właściwie mam w tym swoim aucie. Osoby, które zainteresowane są dołożeniem / zakodowaniem TPMS odsyłam do poniższego tematu: Natomiast osoby, które tak jak ja po zakupie miały problem z ustaleniem, którą z wersji TPMS posiada samochód, tj. czy macie czujniki w kołach, czy raczej elektroniczny pomiar na podstawie ABS zapraszam do poniższej lektury. Wrzucam dla potomnych poniższe informacje - mam nadzieję, że pomogą przynajmniej jednej osobie 1) Istnieje kilka rodzajów czujników ciśnienia (zaczerpnięte z forum VW) - nie wiem czy wszystkie aplikują się również do Audi (ale zakładam, że tak): Źródło: How to: retrofit indirect Tire Pressure Monitoring in 5 minutes. (7K6) WWW.VWWATERCOOLED.ORG.AU Retrofit fully functional 7K6 Indirect Tire Pressure Monitoring, (No TPMS reset button required). This may be of interest, if like me; you have a less Z powyższej tabelki łatwo odczytać, że jeżeli posiadacie 7K0, bądź 7K6 to albo w ogóle nie macie takiego systemu (7K0), albo macie system który działa na zasadzie odczytu bezpośrednio z ABS częstotliwości obrotu danego koła (7K6). Jeżeli chodzi o kody 7K3/7K4/7K5 - są to czujniki radiowe montowane w kołach, czyli tzw. bezpośredni pomiar. Jeżeli chodzi o 7K6 to dokładnie działa w ten sposób, że "pobiera sygnały ze sterownika ABS i na tej podstawie porównuje obwód koła (różny obwód = różne ciśnienie). System ten nie pokazuje temperatury ani ciśnienia na ekranie MMI – spadek ciśnienia komunikuje jedynie grafika na wyświetlaczu licznika." Źródło: TPMS 7K6 – system monitorowania ciśnienia w kołach, A6 C6 – …stefank… MOJEPROJEKTY.EU 2) Żeby sprawdzić w konkretnym przypadku, jaki system macie - trzeba sprawdzić po VIN na pozycji: 3) W poniższym linku wrzucam dodatkowo odnośnik do strony Audi na której macie filmik jak dokładnie działa TPMS po ABS: Audi Technology Portal - Tire pressure monitoring system WWW.AUDI-TECHNOLOGY-PORTAL.DE <p>Many models from Audi are equipped with a tire pressure monitoring system that is integrated into the electronic stabilization program (ESP). This is a system that measures indirectly, has no... 4) Dodatkowo Audi od 2011 wzwyż montuje tylko Indirect TPMS na bazie ABS. Źródło: Audi ABS Indirect TPMS Reset Procedures WWW.TPMSDIRECT.COM Audi ABS Indirect TPMS Reset Procedures - What is an ABS Indirect TPMS System? How do you reset it? Jeżeli gdzieś zawarłem jakiś błąd - nie krępujcie się poprawiać Jeżeli władza uzna, że powinno się to znaleźć w innym dziale/ewentualnie warto podwiesić - śmiało Pozdro, Bartek
  10. Panowie jak to jest z tymi całorocznymi, warto czy nie warto? Miałem teraz na lato kupować felgi 19tki i letnie opony do nich, ale zrezygnowałem z pomysłu na ten rok, a aktualne założone mam zimowe 18tki (245/40/18), więc też zacząłem myśleć o całosezonowych oponach pod kątem przyszłorocznych felg (zmianie na większe). Kupno teraz na lato wielosezonowych 245/40/18 pozwoli mi później też jeździć na nich ewentualnie w zimie gdyby w lato przyszły większe felgi (i konieczność zakupu nowych opon), więc nie zmarnowałbym kasy kupując opony na jeden sezon. Tylko pytanie czy te całosezonowe rzeczywiście warto? Przeglądałem trochę oponeo i pytanie jaką oponę całosezonową na 245/40/18? Patrząc po popularności przedstawia się to następująco: 1) Michelin CrossClimate+ 245/40 R18 97 Y XL Michelin CrossClimate+ 245/40 R18 97 Y XL » Oponeo WWW.OPONEO.PL Opony Michelin CrossClimate+ 245/40 R18 97 Y XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę! 2) Bridgestone Weather Control A005 245/40 R18 97 Y XL Bridgestone Weather Control A005 245/40 R18 97 Y XL » Oponeo WWW.OPONEO.PL Opony Bridgestone Weather Control A005 245/40 R18 97 Y XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę! 3) Nokian WeatherProof 245/40 R18 97 V XL Nokian WeatherProof 245/40 R18 97 V XL » Oponeo WWW.OPONEO.PL Opony Nokian WeatherProof 245/40 R18 97 V XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę! W tym wątku najczęściej przewijała się Michelin - rzeczywiście najlepsza pod kątem użytkowania z tych 3 wyżej? Ewentualnie jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość?
  11. Podpaliłeś go tym tekstem i już wystawił na sprzedaż zestawik..
  12. Poszukaj tutaj, powinno być w pierwszym poście.
  13. Jest podczepiony cały temat o tym..
  14. Jak dla mnie prezentuje się całkiem spoko. Tylko coś ramki chyba nie te..
  15. Jaki masz konkretnie model?
  16. Barti_ odpowiedział(a) na Hubiq000 temat w Audi A4 B8
    Posiadasz czujnik deszczu. W załączniku masz jak on dokładnie wygląda: AUDI SENSOR CZUJNIK DESZCZU 8K0955559C - Niska cena na Allegro.pl ALLEGRO.PL AUDI SENSOR CZUJNIK DESZCZU 8K0955559C na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Można to też sprawdzić w wyposażeniu po VIN. Pozycja "Włączanie pracy okresowej wycieraczek/czujnik deszczu i światła". Jeżeli masz "8N7" tzw. "włącznik wycieraczek z regulacją przerw z czujnikiem światła/deszczu" to będziesz miał 100% potwierdzenie
  17. Z tego co widzę, to żeby w ogóle pojechać będziesz musiał zrobić sobie test i mieć pieczątkę, że wynik negatywny. Test teraz ile kosztuje - 500PLN? Co do tego kiedy będzie druga fala - myślę, że wcale nie będzie tak, że będzie to falami tylko przyrost będzie ściśle związany z restrykcjami. Oczywiście zwiększy się w momencie poluzowania restrykcji, więc może się okazać, że w lipcu będzie np. 1MLN chorych jeżeli znieśliby całkowicie. Do grudnia daleka droga
  18. Jak uda się wyjechać nad polskie morze w tym roku to będzie dobrze.. Chyba, że do tej Grecji czy Chorwacji chcesz jechać w grudniu, a to i tak nie pewne Ja myślałem osobiście, żeby na wakacje jechać w sezonie jesienno-zimowym do jakiegoś kraju w którym jest ciepło, aczkolwiek patrząc po tym, że w Afryce też już koronawirus hula, myślę, że i to jest nierealne w tym roku. Odbiegając trochę od temat - myślę, że jeżeli już biura będą mogły gdziekolwiek wysłać turystów - to będzie taki popyt, że będzie to rekordowo drogie.
  19. Jaki to dokładnie model Ispiri i parametry?
  20. Rozumiem, że miałeś 119v3? Ogólnie polecasz? Zastanawiam się właśnie między A119v3, a A129 ze względu na kamerkę tył, aczkolwiek nie wiem czy to ma sens jeżeli mam przyciemnioną fabrycznie szybę z tyłu?
  21. Ktoś może używa VIOFO A119v3 (przód) albo dual VIOFO A129 Duo Dashcam (przód/tył) i może się podzielić wrażeniami?
  22. Audi A2: WAUZZZ8ZZ1N002599 Z góry dzięki!
  23. Tak myślałem, że za tym jak się dobrze prezentują musi iść też cena.. Czekam w takim razie na info co siedzi w S4..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.