Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tranduo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tranduo

  1. Zdziwiłbyś się bo znam mnóstwo takich, które nie sprawdzają i nadal nie mają zamiaru sprawdzać. Spróbuj popytać ludzi w okolicy, którzy mają porobione fury, gdzie jeżdzą.
  2. Jak do 3k to nawet sobie głowy nie zawracaj hybrydami.
  3. W którym miejscu autor to napisał? Chyba ma 1.6. Zależy na jaką trasę i jaki 2.0. Autor zamierza jeździć po autostradach więc tam np ALT niekoniecznie się sprawdzi bo ma zwyczajnie za małą moc (przynajmniej jak dla mnie). 2.0tfsi natomiast jak najbardziej.
  4. A co za plany że przepływka 3 cale potrzebna? Bo seryjna spokojnie 270 km obrabia. Jakieś k04 wpada?
  5. No 200 km będzie z takiego setupu. Nawet są u nas na forum wyniki 210 km na K03.
  6. Ja polecam k03s mimo wszystko. Hybrydy to loteria, jednym przejezdza 50tys, a innym padają po kilku miesiącach.
  7. U mnie jest k03s, wydech cały przelot, dsmic i wtryski 370 cc. Teraz jest 230 km i różnica w stosunku do serii ogromną. Cos takiego ma sens.
  8. tranduo odpowiedział(a) na Luk Wasky temat w 1.8T
    Ale po pierwsze to dlaczego do bexa tankujesz 95? Tylko 98 powinno iść.
  9. BEX

    tranduo odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B6/B7
    To ic wystarczy, do tych 240 km to spokojnie. A wtryski faktycznie lepiej saaba.
  10. BEX

    tranduo odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B6/B7
    A jaka moc że ic i wtryski nie wystarcza?
  11. tranduo odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Tydzień minął, logów brak. Dlugo mamy jeszcze czekać? Czy mam rację i te logi nie istnieją jednak?
  12. tranduo odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    To dawaj, chociaż zobaczymy ile przy 10 stopniach ta słynna hybryda na 300 km podaje.
  13. tranduo odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Super, idealnie potrafisz manipulować faktami, widać że uczysz się od najlepszego. Przepływu brak, screen sprytnie zrobiony ze nawet doładowania nie widać. Równie dobrze ja mogę taki wkleić w seryjnym aucie i powiedzieć że to na super hybrydzie 300 hp
  14. tranduo odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Czekam z niecierpliwością specu, bo udajesz eksperta od wszystkiego, a po pierwsze nikt nigdy nie widził logów na tych cudownych hybrydach na 300 km, a po drugie wszystkie wykresy na nich i fmic 180 wrzucane są w ujemnych temperaturach
  15. tranduo odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Pokaż logi to uwierze i do tego pomiar mocy w lecie, ciekawe ile wtedy zostaje z tych 300 km. Tak, tak, fmic 180 mający wydajność niewiele większą niż dsmic na pewno świetnie ogarnia 300 km. Tak samo dobrze jak pojedynczny smic 200 km, więc się nie pomyliłem.
  16. tranduo odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie to samo można powiedzieć o robieniu 300 km z hybrydy na fmic 180. Po łebkach i mocy w lecie nie będzie.
  17. Tym bardziej używane po takim przebiegu. No i zalezy na co miałaby być zmiana.
  18. Lekko na ubogo ale ogólnie jest ok. Przepływka działa dobrze.
  19. tranduo odpowiedział(a) na Monsulek temat w 1.8T
    Nie ma co snuć głupich teorii. Każdy myślący leje syntetyk 5w40 do 1.8t. Ja używam ravenola vst 5w40.
  20. tranduo odpowiedział(a) na Monsulek temat w 1.8T
    A co ma przebieg do tego? Że chcesz lać mineralne g****? Sorki, ale powinien być ban za kolejny taki temat.
  21. To tez bez szału.
  22. Robią, robią. A to nie jest trochę tak że aby zrobić moc na takim turbo high flow - low boost od Geremiego potrzebny jest duży przepływ? Te hybrydy są inaczej zbudowane niż inne, np od turnospeca, są małe i mają seryjne wyjście na tipa 45 mm. Inne hybrydy mają 51 mm, osiągają większy boost, np 1,3-1,4 b więc i przepływ mniejszy wystarczy żeby zrobić moc. Dobrze myślę?
  23. Nie musisz się rejestrować na fb żeby wejść na główny profil Geremiego.
  24. Dzięki. A jak oceniasz np porównanie wydajności zestawu 345/300 na gladkich tarczach i ferodo premier z zestawem 320/288 na gładkich tarczach i ds? Będzie to zbliżona wydajność czy 345/300 i tak mocniejsze?
  25. Ok, to wrzucę zwykle ds. Dać na przód i na tył czy sam przód tylko?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.