Treść opublikowana przez Perezip
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Robie sobie to rezanko własnie:D całkiem dobrze ci to wyszło, efekt super;) Gorzej z tylnimi drzwiami bo mam niestety korbke, ale cos sie wymysli
-
Co myślicie o takich zegarach?
nom wioska lekka z tymi tarczami, w ogole to nie pasuje do srodka auta, hehe jezeli mozna porównać, ja mam np. niebieskie wykonczenie tapicerki to nie wyobrazam sobie czegos takiego ale są gusta prawda lepiej zainwestowac w choromowane obwódki zegarów i jest git
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
No własnie tez sie zastanawiałem skoro oni piszą ze to jest wyciete na gotowe a nawet cos by sie spaprało przy załozeniu to juz po listwie. Na metry widziałem gosciu sprzedawał 12 zł za metr ale dziwne były te listwy, dziwny kształt wygladały jak tandeta no i własnie sie zastanawiałem nad tymi z allegro od tego goscia Posłucham się waszych rad jednak dzięki za info
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
hehe potraficie przekonac człowieka, ja 2 tyg sie zastanawiam nad tymi nieszczesnymi chromami na allegro, miałem na mysli tą aukcje: http://moto.allegro.pl/item821088483_audi_a4_b5_sedan_chrom_obwodki_szyb_tuning.html kupował ktos moze od nich? chociaz teraz to juz sam nie wiem czy brac to gówno;p W sumie 100 zapłacic i jak ma mi sie to po roku przykładowo odkleic to wole dołozyc ta 100 do nowych fel. Doradzicie cos :gwizdanie:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
http://www.allegro.pl/item814161617_nowy_reflektor_audi_a4_99_01_h7_h7_jakosc_lewy.html a kupował ktos może od tego goscia? 210 za sztuke + wysyłka to 450 zł za komplet, tanio Myślę od niego kupic, moze nawet podjade do Łodzi i zobacze na miejscu to.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
:notworthy:Po długiej lekturze odnosnie montażu tych swiatełek mysle ze przekonaliscie mnie co do wymiany ori boshów z przedliftu na te poliftowe, troche sie obawiam podlaczenia tej kostki bo naprawde jestem laikiem;] ale mysle ze da sie rade jakos:D efekt naprawde super;) co do angel eye'sow to kaszana potwierdzam awaryjnosc ich jest straszna i jakos tez, znajomy ma w astrze to mowi ze w zyciu nie kupi sonarów:D pozdrawiam i wielkie dzieki dla autora tematu za rozpiske :gwizdanie:
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ja mam Pioneerka 2100UB Całkiem fajnie wyglada w nocy, wszytsko sie łądnie komponuje. I nie wystaje tak bardzo jak niektóre modele a nie przypada mi to do gustu raczej.
-
[ALL B5] Przeciągnięcie kabla do kabiny + montaż CB radia
opis super. Jutro zabieram sie do roboty :>
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
Kolego bierz unidena520xl + własnie antenka President florida moj znajomy ma i mowi ze kozackie radyjko zero problemów ma z nim. ja mam: http://www.allegro.pl/item746352456_radio_cb_alan_100_plus_wtyk_gratis_wyprzedaz.html cos takiego ale to jest w sumie szumofon mogę ci sprzedac za 140 zł jak cos bo chciałbym zmienic na unidena;) Jezeli chodzi o antenke to mam http://allegro.pl/item749855548_cb_antena_magnes_president_missouri_3db_72cm.html i wg mnie jest to super sprzecik, napewno godny polecenia :>
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
hehe, dobrze ze Ci sie udało je załozyc Czyli spokojnie mozna stwierdzic ze najlepiej udac sie do jakiegos dobrego mechanika na wymiane. W sumie 690 zł + wymiana jakies 200 zł zalezy od mechanika. Ciekawe ile te MS wytrzymaja, widze rózne opinie ze sam juz nie wiem. Po naszych drogach to naprawde cieżko powiedziec cokolwiek, bo jednemu wytrzymaja 8000 tys a innemu zaś 30000.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Setka to byla maszyna, powoli mozna ją nazwać klasykiem. Jezeli chodzi o tego Pana to moj znajomy serwisuje u niego Golfa IV i nie narzeka. Przejade się może w weekend do niego i popytam co i jak. Z góry dzieki za pomoc :>
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Chyba słyszałem o tym mechaniku tzn dokładnie o jego szalonych cenach, moj mechanik osobiscie krzyknął mi 150 zł od całosci ale hm nie wiem czy warto powierzac ta prace mechanikowi który ma krotki staż pracy i nie jest sprawdzony pod względem montażu tych wahaczy. Z tego co przeczytałem na forum da sie samemu wymienic ale wymaga to troche pracy i umiejetnosci :> dlatego niedziwie Ci sie ze wolal bys oddac do q-serwisu _________________________________________________ Furką sie jeszcze nie pochwaliłem bo w sumie jestem nowy na forum ale postaram się wrzucic jakies foty
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Cena jest całkiem spoko i wiesz mam odbiór osobisty;) wiem co kupuje. a ile juz masz czasu te wachacze i jaki masz przebieg? Mi stuka z prawej strony górny ( tak powiedział mechanik) i chyba wymienie całosc bo autko kupiłem 3 miesiace temu i z tego co patrzyłem to z lewej strony koles wymieniał w górne. Ale sądzac po stanie pozostałych mogą sie sypnąć w kazdej chwili także nie ma na co czekac. Polecisz jakis dobry zakład na terenie sochaczewa może? bo jestem z okolic;)
-
Telefon z dużym wyświetlaczem
Ja bym Nokie N82 brał, stosunkowo niedroga, ma wifi gps Ja mam juz z rok czasu i ani razu mie nie zawiodła. Wifi działa swietnie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Koledzy polecicie jakiegos dobrego sprzedawce na allegro oferującego wahacze MS? bo linki powysiadały i nie moge sprawdzic. he w sumie juz znalazłem na forum;) http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6380412 blizko i chyba by były pewne;)
-
[ALL B5] Problem z doborem głosników
No wlasnie mam ok 400 zł na głosniczki. Nie jest to jakas wygurowana kwota ale zawsze cos bedzie grało :> A co proponujesz z Hertza?
-
[B5 AHU] Co to za część?
dzięki wielkie za pomoc
-
[B5 AHU] Co to za część?
dzięki wielkie;) Muszę wymienic jak najszybciej, a mozecie powiedziec czy tą gume mozna kupic w sklepie czy raczej trzeba dorobic ją z jakiejs innej?
-
[B5 AHU] Co to za część?
Witam zlokalizowałem niedawno pękniętą gumę w moim autku. Wygląda na to ze cieknie z niej olej, znajomy powiedział mi ze mam na wykonczeniu turbinę bo łapie olej, nie chce mi się w to wierzyc niestety nie mogłem dokładnie znalesc tematu dotyczącego tej czesci bo nie wiem nawet do czego to jest. proszę o pomoc. Czy to normalne w tych silnikach ze tam jest olej? i czy zeczywiscie mam turbo na wykonczeniu?;/ Resztę postaram sie poszukac na forum:) pozdrawiam
-
[ALL B5] Problem z doborem głosników
Witam. Mam problem z doborem głosników do mojego samochodu, otóż chciałbym załozyc nową instalację na nie ori głosniki z tyłu oraz chciałbym wymienic takze głosniki przednie. Zakupiłem radio pioneer deh 2100UB. Myslalem nad takimi głosnikami z przodu http://allegro.pl/item682811846_alpine_sxe_1325s_200w_max_130mm_gwarancja_pl.html oraz na tyl http://allegro.pl/item690947807_alpine_spg_17c2_seria_s_alpine_max_power_240w.html wybrałem alpine ponieważ wczesniej w starym aucie miałem i nie narzekałem;) proszę o porady bo jestem zielony w kwestiach car audio pozdrawiam Nadwozie sedan 98 rok;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam zamiar w niedługim czasie zakupic a4 B5 99-00r Poczytam troche i rozjeze sie na forum:) Pozdrawiam:))