Treść opublikowana przez Perezip
-
[B5 AHU] Turbina, problem
hehe no troche przypanikowałem bo czekaja mnei inne wydatki, a jeszcze pytanie czy dobrym pomyslem jest wymyc ten wąż i zobaczyc potem czy nadal bedzie tak olejem "pluł" ? czy zostawic to w swietym spokoju? i czy jak zaleje motulem poprawi sie uzytkowanie turbiny?
-
[B5 AHU] Turbina, problem
nom racja ze troszke popuszcza, ale jak odczepilem ten wąż to z tej rury az olej sam wyplynal, wg mnie bylo go sporo. Miałem tez taka sytułacje ze jak były te mrozy i miałem neisprawne swiece krecilem go troche itp, pojawila mi sie kontrolka od cisnienia oleju, ponoc normalka, przestawalem krecic odczekalem chwile i za 4 razem palil, raz przed odpaleniem patrze na bagnet a tam nie ma nic oleju, a 3 dni wczesniej sprawdzałem i bylo do polowy tych kresek, gdzie sie podział olej? czy moglo go zassac turbo i stąd tyle oleju tam?
-
[B5 AHU] Turbina, problem
witam, wczoraj z nadmiaru wolnego czasu postanowiłem trochę posiedziec przy aucie. Postanowiłem odkrecic ten wąż cisnieniowy od turbo i to co zobaczylem bylo dla mnie chyba szokiem, otóż w tej rurze prowadzacej chyba do IC ( nie jestem mechanikiem) bylo bardzo duzo oleju, kiedys zakladalem temat dotyczacy tej gumy (miałem pęknietą)co łączy ta rure z turbo i ktos z forum napisał ze nie powinno byc tam oleju poniewaz zatykaja sie łopatki od turbo. Moje pytanie, czy mojej turbince czas sie skonczył? Autko nie bierze mi duzo oleju, w sumie w przeciagu 10 tys wlalem 0,5l, autko jezdziło na full synt. 5w30, ale madry mechanik kazal mi zmienic na 10w40 mobil, ale jednak patrzac po ubytku kupilem Motula x-cessa ktory czeka na wymiane dodaje foto http://img237.imageshack.us/img237/8679/36969654.jpg http://img5.imageshack.us/i/forumte.jpg/ proszę o opinie,dotyczace tej turbinki, czy czeka mnie regeneracja w najblizszym czasie?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Wrzucaj 17 na lato, są znakomite jezeli chodzi o pogodzenie cech komfortu z wyglądem Recaro :slina: zazdroszcze tych fotelików
-
Spociki w Skierniewicach
posypało ładnie, własnie wróciłem z Zyrardowa, trasa kompletnie zasypana przez weekend ponoc ma popadac a od poniedziałku odwilż
-
Spociki w Skierniewicach
witam Koledzy powiedzcie jak jest z tą targowicą w Jeżowie? To jest jakiś placyk ? jak to wygląda? i daleko to od łowicza - skierniewic? Chcialem podjechac polatac bokami bo raczej na parkingach typu Kaufland/Tesco nie bede juz probował za dużo niebieskich się kreci ostatnio pozdrawiam
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
Wiem wiem:) Ale uparłem sie na ori :gwizdanie: mam nadzieje ze mi szybko nie znikną Nie robiąc OT jezeli bym miał wybierac pomiędzy tymi felami to wziął bym chyba te 1 od eski;) ale kwestia gustu, drugie tez ładne
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
kurcze a ja wczoraj kupiłem komplet dekielków za 170 zł, jak mi zajeb.. to sie załamie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] A4 Avant TDI-Ariel
Kubełki z przodu :good: Właśnie na takie poluje, bardzo ladna audiczka, życze udanych modów
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
diodka 3mm jest w sam raz + 1 opornik i wg mnie nie razi po oczach, ja np. nie szlifowalem diody, ale to jest kwestia jej umiejscowienia, przeba ją skierować bezpośrednio na klamke wtedy odbija od niej swiatło i się ładnie wszystko podswietla Dobry opis :>
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
mam nadzieje że nie było, ale kolesie tyrają banie :polew:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wszystko jasne :)Zalewam Motula :notworthy:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzieki za słuszną radę Powiedzcie użyc Motula Engine Clean? przed zalaniem 8100? Czy nie będzie to konieczne?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam, Pol roku temu zakupiłem autko, bylo zalewane Mobilem 5w30 bodajże, jedak moj mechanik pow ze na ten przebieg 180 tys prawie nei opłaca mi sie zalewac full syntetyków, zgodziłem sie zalalem 10w40 mobila, co sie okazało pobiera mi troszke oleju ok 0.5 na 10 tys km czyli w sumie nie powinienem sie martwic. Moje pytanie, zalewac go juz tym mobilem czy przejsc spowrotem na syntetyk ten mobil 5w30 czy moge zalac motula? Czytalem wątek troche :gwizdanie: ale zdania są podzielone widze.
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
ja zacholowałem swoj do garazu sasiada ktory jest ogrzewany po 3h odpalil można powiedzieć na dotyk:)
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
gdy długo kręcisz rozrusznikiem to kontrolka może migac gdyz silnik jest w ruchu Dobra a czy to normalne ze w czwartek sprawdzałem poziom oleju, bylo w sumie juz pod koniec tej kreski na bagnecie, pojechałem w sobote po olej kupiłem taki sam, dzis rano odpalam samochód i wlasnie wyskoczyła mi ta kontrolka od oleju, i w ogole nie odpalil a krecilem go dosc długo, dałem sobie spokuj. Patrze a na sniegu pod tlumikiem pełno sadzy dodam ze to moj 1 diesel
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
mam ten sam problem, czy ta kontrolka od oleju przy dłuższym kreceniu ma prawo migac?
-
[ALL B5] Zawieszenie standardowe + sportowe sprerzyny dobry pomysł czy nie?????
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_tatechnix_zawieszenie_gwintowane-t77190.0.html Wsio na forum jest
-
Strefa Śmiechu
pomysł fajny... ale głos we tle na koniec "cut! next scene" raczej jasno pokazuje że to fake FAKE bankowo ja na początku jak oglądałem myslalem ze to w realu jest :polew:
-
Strefa Śmiechu
Jaka to melodia - Przeleć mnie? Najefektowniejsza w historii akcja policji to jest kozak
-
Strefa Śmiechu
habba babba ?
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
:polew: a z drugiej strony to patologia ładna- [ALL] Jakie felgi
ori ori mają znaczek wytłoczony audi i nie są napewno produkcji chinskiej Zadowolenie z wyglądu bedzie trwac długo napewno, zobaczymy jak sie zachowa zawieszenie :gwizdanie:- [ALL] Jakie felgi
Wyglądają jak kołpaki Rzecz gustu, ale wg mnie nie dodadzą uroku... Chyba warto dołożyć z 500 - do wiosny czas zakładałem je i jakos nie przypadły mi do gustu, do a3 duzooo bardzej pasuja , i chyba tylko do a3 Kupiłem jednak 18 od S4, i jestem bardzo zadowolony;) - Strefa Śmiechu