Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IRO293

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez IRO293

  1. Przyłączam się do kolegów,mam tak samo,ale stosunkowo bardzo rzadko,więc da się wytrzymać.Po prostu różnica temperatur.Można się tylko cieszyć,że w środku nie paruje.
  2. Po prostu jak zgasisz silnik wszystko wraca do normy :gwizdanie: mówię o sygnale przekroczenia prędkości.
  3. Proszę Cię, to nie Polonez albo duży Fiat no to bylo podane tylko w formie ciekawostki bo sam z ciekawosci sie tak przejechalem do ilu mozna zejsc:) a ze duzo jezdze to czasem mam rozne pomysly i wyszlo 5,3 na komputerze ale tak jak napisalem wczesniej- tak sie nie da przynajmniej ja tak nie potrafie na codzien dzis np w 12 sie nawet nie zmiescilem ale to tak jest jak sie autostradkami lata Ludzie!!!! Szlag mnie trafia jak podajecie spalanie według wskazan komputera!!! Wez człowieku jeden z drugim zatankuj do pełna i sparawdz ile ci twoje auto spaliło realnie! A póżniej wypisujcie bajki i legendy!!!
  4. myślę,że to dobry pomysł co robisz ( :wallbash: :wallbash:) Przy 17 punktach już powinna palić Ci się kontrolka w głowie,no ale cóż,moja rada,albo jazda zgodnie z przepisami,albo egzamin,no chyba,że auto do garażu
  5. to jak długo twój starszy jezdził każdym z tych aut?
  6. Trochę pogrzebowo,ale w sumie ok' ps. Napisz teraz utwór o nowej furze
  7. IRO293 odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Są dwa silniki 130KM w 1.9TDI... 5-biegowy AWX oraz 6-biegowy AVF. Audi oferowało AWX-a w modelu A4 B6 do czerwca 2003 (potem do końca nadwozia B6 w ofercie został już tylko AVF). Natomiast jeśli chodzi o VW, Passat B5 po lifcie wychodził w dwóch wersjach przez cały okres produkcji (od maja 2002 do maja 2005). ja mam z Sierpnia 2003 i mam AWX :gwizdanie:
  8. A u mnie po dotknięciu klamki w domu,odmarza całe podwórko,dodam,że dom mam po 98
  9. tu za wysokie progi do takich fur http://www.bmw-klub.pl/forum/index.php
  10. U mnie bierze w połowie i jest z nim wszystko ok'
  11. a w ogóle to o co KAMAN?
  12. 1-Lech 2-Tyskie 3-Żywiec W ankiecie trzy górujące marki :beer1:
  13. Widać,że wszystko jest ok'ale ważne jest żeby wskazówka jednak stała w miejscu,a nie latała w prawo i w lewo w zależności od zmieniających się warunków.
  14. Nie wypisuj głupot i nie wprowadzaj człowieka w błąd! Wskazówka ma pokazywać idealnie 90 stopni i tak trzymać.Ja obstawiałbym termostat,ale trzeba podpiąć vag i sprawdzić rzeczywistą temperaturę.
  15. Trudno,nie pijesz sików więc nie głosuj
  16. Wiocha aż łeb pęka a w ogóle to nie ma jak AUDI!!!
  17. w Polsce to jednak sie niezle ludziom powodzi Niektórzy na tym forum mają po 20-22 lata a już podobno mieli po 4-5 aut w swoim życiu :gwizdanie: :>
  18. Zastanawiam się,czy może niektórzy piszą czym jezdzili? A nie jaki samochód posiadali na własność :gwizdanie:
  19. no był lekki szok
  20. 1-Fiat 126p 2-Fiat 126p 3-Seicento sx 900 4-Audi a4 1.9 TDI
  21. IRO293 odpowiedział(a) na koltotki89 temat w Lifestyle i Hydepark
    Tu masz odpowiedz http://www.motofakty.pl/artykul/ekologiczne_zakazy_wjazdu.html
  22. No prosze! widzę,że kolega potrafi widać kilka tysięcy za jedną butelkę piwa! Wielki szacun dla smakosza
  23. 1.9 zdecydowanie!
  24. Witam wszystkich Pozwolę sobie zacząć wątek z zapytaniem kto jakie lubi piwko i ile potrafi w te upalne dni spożyć?Rzecz jasna w granicach rozsądku Ja osobiście w tej chwili preferuję Żywca,chociaż kiedyś bardzo lubiłem Tyskie Gronie.Pozdrawiam PIWOSZY!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.