Treść opublikowana przez Koziar993
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Tak jest , full elektryka + grzanie A ostatnio pierwszy raz dałem do odciny i ... : VID-20240722-WA0020.mp4
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
I cyk ! Kolejny modzik wpada na pokład Tym razem fotele i kanapa z S4 B8 , w pogotowiu czeka wnętrze s line a w garażu czekają felgi
-
Budowa zimnego dolotu w A4 B6
Jak zdemontuje moją to odrysuje i cos ogarnę
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Wybaczcie za chwilowy brak odzewu , ale jestem w trakcie przeprowadzki Kolejnymi krokami to będzie maxton na przód i tył + srebrna felga
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Adaptery pod cewki i mamy komplet Niedługo będę przerabiał jedną kratkę zderzaka i ciągnął tamtędy rurę do filtra stożkowego , zamiast jednego halogenu. Czy ktoś wie , jak będzie można pozbyć się błędu żarówki ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Nic po prostu tamte były stare , jeszcze znaczki VW , dlatego wpadły nowe . W sumie pod maską to już wszystko nowe
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Hej ! Dziękuję za pozytywne słowa jeśli chodzi o lakier, to póki co wygląda cudownie ale .... Ale jest bardzo miękki . Już zrobiły się ryski wewnątrz klamek ( w poniedziałek minipolerka i folia ochronna ). Jesli chodzi zaś o lampy tył to pomalowane sprayem na ciemno , wyszło... Jak wyszło. Kiedyś wymienię , ale budżet się skoczył lampa stopu to na pewno wleci nowa za jakiś czas . Czekam na słońce , auto stoi już na 18stkach, usunąłem naklejki żeby zrobić bandytę ciemnego
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
the old one was 20 years old but it worked, I just wanted new ones
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
-
Budowa zimnego dolotu w A4 B6
Cześć , robiłem samemu . Tzn w sumie z kolegą
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Mamy to ! A4 B6 LY9T z palety RS kto wie , może pierwsze w takim lakierze ? Mam póki co jedno zdjęcie bo zrobiło się ciemno. Niedługo felgi 18stki wpadną na miejsce i porobie więcej zdjęć Do tego wpadły zderzaki S4 B6 z czujnikami. Większość rzeczy których brakowało mi do szczęścia zostało ogarnięte, jeszcze recaro i hydraulika na przód ! P Pozdrawiam i raz jeszcze zapraszam na black_heban_b6 ( niedługo będzie zmiana , heban już nie aktualny ).
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Działasz dalej ? Dawno Cie na mieście nie widziałem
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Możesz opowiedzieć więcej na temat skrzyni ? Może .. bym się zabawił w coś takiego jakby pasowało do 1.8t oczywiscie
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Jest szansa ,że dziś sprzedam swoje felgi , więc coś wleci nowego na pewno
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Jeśli mam być szczery , to robiłem jak Ty ale długo nie działało . Po paru tygodniach przestało działać ?
-
B6 by Gwerty
O proszę , lecisz z tematem dość szybko : ) Powodzenia !
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
they are cracked, the alcantara is stretched and I have to have them regenerated. They have to be perfect
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Dziękuje Do szczęścia brakuje lepszej felgi , air ride i recaro. Recaro mam w garażu ale do grubej renowacji .. pewnie dlatego kosztowało mnie tylko 1000 zł
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Troszkę spamuje , ale nie umiem doczekać się efektu końcowego : ) Gdzie nie gdzie rdza itp , zderzak przód i tył z S4 . Wiadomo jeszcze klar itp Obiecuję , że ostatnie zdjęcia dodaje . Reszta dopiero po zakończeniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko!
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Przez jakiś czas była cisza , ale auto trafiło do lakiernika . Przymiarki , szlify , czyszczenie itp Niedługo więcej zdjęć . Kolor z LZ9W na LY9T ( Z palety RS ) .
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Na forum mnóstwo tego zeby pozbyc sie EGR , ale sam sie nie wypowiem bo mam benzyne jesli combi zawór to coś typu EGR to tez to wyrzuciłem . Btw. W innym aucie Rover75 2.0tdi mialem wyrzucone egr
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Każdy , a przynajmniej powinien mieć
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Trzymaj się i bądź zdrów ! Mam nadzieję , że nic strasznego Ci się nie stało Pozdrawiam !