Treść opublikowana przez KorteX
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, Poproszę WAUZZZ8E53A376111 Dzięki
-
A6 C6 2.7 BPP wymiana turbo
Informacyjnie dla innych zainteresowanych Turbosprężarka dla przedliftowego 2.7 TDI (BPP) różni się mocowaniem do kolektora od poliftowych. Zdecydowałem się na regenerację i zrobienie hybrydy mojego turbo.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, Poproszę WAUZZZ4F47N147951
-
A6 C6 2.7 BPP wymiana turbo
Cześć, Mam do wymiany nastawnik turbiny, ale naszło mnie na wymianę całej turbiny na taką z 3.0 TDI czy taka jak poniżej będzie pasować? Mam turbinę Garretta 765314-3 GTB1756VK - czytałem, że z 3.0 można wsadzić turbo do 2.7 pod warunkiem tego samego producenta, ale wolę się jednak upewnić :) Turbo z poniższego linka jest do: 3.0 TDI | CAS CASA CASB CASD | CDYA CDYB CDYC | CEXA CEXB BUN https://pl.turbochargers-shop.com/pl/p/Regenerowana-turbosprezarka-Garrett-769909-5009S-769909-5010S-776470-5001S-776470-5003S-769909-0009-769909-0010-776470-0001-776470-0003-769909-9-769909-10-776470-1-776470-3-059145722M-059145722R-059145722MV-059145722RV-059145722MX-059145722RX-95512302500/1056#
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Kurde chyba to podpatrzę bo czasem ciemno w bagażniku jest
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
A bardzo możliwe, właśnie nie byłem pewien?
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
No rzadkością jest w CG lambo to się nie dziwię, że szumu narobił haha, jedynie w lato co można spotkać Mariusza w Urusie albo Avku a tak to nie kojarzę więcej stałych bywalców z Lambo
-
Adaptacja licznika Q7 do C6
Cześć, Poszukuję osoby, która dostosuje licznik z Q7 2012r do A6 C6 2006r (średnica koła, zbiornik paliwa etc.) i zdejmie ochronę komponentu online/offline Grudziądz i okolice - jestem w stanie podjechać do 150/200km
-
zestaw komputerowy
Nie wiem czy dobrze, żeby zasilacz brał na siebie ciepłe powietrze z komputera (zwłaszcza, że przy tym zastosowaniu to raczej chłodno tam nie będzie mimo wszystko) - lepiej chyba od dołu, a i tak w obudowie raczej jest siatka a'la filtr żeby kurzu nie brał. Przy każdym kompie, który składam zasilacz montuję wentylatorem do dołu - raz na 3 albo 4 miesiące zdjąć siatkę i umyć to nie problem a będzie brać powietrze z temperaturą bliższą "pokojowej"
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Na wiosnę/lato wyjedzie już na miasto? Bo z chęcią bym się przyjrzał na żywo
-
A4B8 Avant 2.0TFSI Quatro - projekt "przypadkowy zakup"
Z ciekawości na jakim portalu aukcyjnym przesiadujesz? A4 B8 za 700$ brzmi ciekawie...
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, Poproszę: WBAAL31060JJ67210
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, Poproszę: WBAAL31060JJ67210
-
Audi A4 B9 Avant 40 TFSI quattro S line Competition plus
na FB jest strona "Łódzkie Zloty Audi" i na 26.08 organizują Ogólnopolski Zlot Audi nad Zalewem Stryków
-
Poznań - potrzebna pomoc
Wyslij mi adres - nie aktualne. Wracam już do domu wiec ogarnę na miejscu. Dzięki.
-
Poznań - potrzebna pomoc
Cześć, czy ktoś z VCDSem będzie może na positive ways?... Jestem w drodze na poznań i po ruszeniu z mopu zaczęła migać kontrolka swiec i auto weszło w tryb awaryjny. C6 2.7 bpp
-
[A6 C6] Kodowanie XENONÓW
Czyli gdybym we właściwy sposób podłączył lampy, ale nie dołożyłbym na razie autopoziomu to dalej będzie sypać błędy spalonej żarówki? Innych błędów nie ma
-
[A6 C6] Kodowanie XENONÓW
Na razie chcę pozbyć się błędów spalonych żarówek i podłączyć lampy tak jak być powinny... Potem będziemy dokładać resztę
-
[A6 C6] Kodowanie XENONÓW
No to już trochę więcej wiem... Generalnie z tego co mówił mi mój mechanik to sporo przewodów koło lamp były po prostu luźne, więc obstawiam pełen drut byle działały mijania, kierunki i tyle... Drogowe ciągnie ze świateł, na których w moim A6 mam dzienne... (P21W jak dobrze pamiętam) No i pomijając fakt braku spryskiwaczy i autopoziomowania... więc drut pełną gębą i chcemy teraz doprowadzić to do stanu normalnej używalności bez błędów Żeby mieć w miarę prosty dostęp do wiązki muszę zwalać coś więcej niż zderzak i lampy?
-
[A6 C6] Kodowanie XENONÓW
Trochę odkopię, ale... Podpowiecie może jak zakodować zwykły xenon? Bo w kodowaniu jest bix albo halogen... W A6 rodziców jakiś włoch, który jeździł nią wcześniej zmienił halogeny na xenony i co odpalenie wyrzuca błąd świateł mijania i lewej i prawej mimo, że świecą... gdy przekoduję na bix, nie ma świateł drogowych ze względu na nieruchomą przesłonę... Chyba, że w A6 nie było zwykłych xenonów? Swoją drogą jak rozpoznać na samochodzie xenon od bixenona? Czy przesłona ruchoma jest na tyle widoczna, żeby można było rozróżnić, czy jest coś więcej co "rzuca się w oczy" po przyjrzeniu? Jeśli okaże się, że mają zamontowane bixenony, a kodowanie nie pomaga to czy wymiana wiązki na właściwą uratuje sytuację? Bo rozumiem, że jeśli przyjmuje kodowanie to Bordnetz jest właściwy? Ewentualnie jeśli ktoś mógłby udostępnić pinologię dla bixenona i jak tą wiązkę podłączyć to mam nadzieję na uratowanie sytuacji, bo być może poprzedni właściciel źle podpiął przewody we wtyczkę... Z góry dziękuję za pomoc
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć Poproszę o rozkodowanie: WAULFAFR1CA001628 Z góry dziękuję
-
Wydech 2.0 ALT
I'm curious how it sounds... Do you have any video?
-
Cena za Audi 10tys zł warto?
Jako były użytkownik tego silnika się z Tobą nie zgodzę. Zauważyłem na różnych grupach, że zaniżacie ceny każdej A4 B6 czy B7 do cen conajmniej śmiesznych jeśli jest z innym silnikiem niż 1.8T, a co one takiego mają? Jak ktoś nie dba to też biorą olej. Przewaga tylko w podatności na modyfikacje... 2.0 - max. 5 tysięcy, ciesz się jak ktoś da 7... 1.8T - 15 tysięcy to minimum i ciągle taka zależność istnieje... Rozumiem, że wyposażenie wpływa na cenę, napęd, skrzynia, ale tak mocne zaniżanie cen każdego silnika jest no bądźmy szczerzy nie bardzo...
-
Cena za Audi 10tys zł warto?
No z tym od handlarzy to bym się nie rozpędzał... od handlarzy to "lejesz i jeździsz" często jest tylko w opisie...
-
Cena za Audi 10tys zł warto?
A ja napiszę tak... Kupiłeś, pilnuj oleju i jeździj. Ten silnik nie wymaga zbyt dużego nakładu w siebie jeśli jest zadbany, a pobór oleju zależy od stosowanego oleju od nowości i poprzednich właścicieli. Jak zauważysz spory pobór to przy następnej wymianie zrób mu płukankę i jest szansa, że pobór się zmniejszy. Po płukance od wymiany do wymiany może ze 100ml mi wziął więc naprawdę nie jest ten silnik taki zły o ile się o niego zadba