Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lovely Man

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lovely Man

  1. A jeszcze zawaliłes wtryskiwacze tym gnojem jak widać na zdjęciach, masakra ? Wtryski potrzebują sterylnej czystości, inaczej je pozapychasz i będzie trzeba je wszystkie pomyć i sprawdzić ?
  2. Ale tam masz gnojówkę ? Nie ubywa Ci płynu chłodniczego? Ta dźwigienka to chyba pęknięta coś mi się zdaje
  3. Lekko kopci bo prawdopodobnie turbo lekko puszcza olej i leci on w układ wydechowy, skoro wymieniono tłoki z pierścieniami.
  4. Kopci i nie bierze oleju silnik 1.8 TFSI z 2009 roku, dziwne ? Nie ubywa ani grama oleju do silnika pomiędzy zmianami?
  5. Nikt nie twierdził że to wymysł VW, tak "ułatwiają" żeby utrudnić, tylko ślepy tego nie widzi, a kasa płynie za dostęp. Wiec po owocach ich poznacie. Niestety to pętla zaciskająca się na naszych szyjach ? W związku z powyższym nazywanie mumii jewropejskiej IV rzeszą uważam za jak najbardziej uzasadnione, a jeszcze dodam za Katonem Starszym: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ?
  6. Drogie dzieci nie garbcie się i czytajcie dyrektywy IV rzeszy, koniecznie w postawie habacht ?
  7. Koń jaki jest każdy widzi, a efekt wprost przeciwny do przychylania nieba niezależnym warsztatom, więc odpowiedz mi na proste pytanie znane od tysięcy lat: cui bono? ?
  8. No właśnie, zabezpieczyli żeby wszyscy mieli dostęp ? I czego tu jeszcze nie rozumiecie? ?
  9. Cytata: "Postępowanie zostało wszczęte przez Auto-Teile-Unger (ATU) i Carglass przeciwko FCA Italy. W związku z tym ETS orzekł, że odniesienie do cyberbezpieczeństwa ze strony producenta samochodów nie może być wykorzystywane do argumentowania w celu ograniczenia dostępu do niektórych danych (naprawczych) dla niezależnych warsztatów naprawczych." Dlatego mamy teraz nieograniczony dostęp otwarty przez producenta
  10. Z miłosierdzia dla nas biednych maluczkich robaczków wprowadzili, no i oczywiście dla naszego bezpieczeństwa, bo przecież bezpieczeństwo najważniejsze Ład, porządek i bezpieczeństwo jak mawiał tow. Kiszczak ?
  11. Tak jest, rzuć pieniążek dla biednego VW AUDI bo inaczej sprzedamy się Chińczykom
  12. Jawoks niestety od modelu rocznikowego 2024 auta są dodatkowo pozabezpieczane, o czym też się dowiedziałem dopiero po kupnie nowego samochodu pod koniec 2024. Ale jest światełko w tunelu, Turzol już coś tam kmini w temacie
  13. Dziwi mnie jak w rocznym aucie może być tyle usterek i jaka jest tego przyczyna, czy to samo może być w nowym aucie odbieranym u dealera?
  14. W głowie mi się nie mieści że próbują coś takiego wcisnąć klientowi i to jeszcze auto na gwarancji ? Jaka jest przyczyna powstania tak wielu usterek w sumie prawie nowym aucie? Zaczynam się obawiać o swojego Allroada ?
  15. Przeserwisuj klimatyzację, wyjdzie wtedy ile masz czynnika oraz ile oleju w układzie. Kiedy to ostatnio robiłeś?
  16. A co dawca będzie z tego miał?
  17. Artur, a jakie są ryzyka że coś pójdzie nie tak i będzie zonk z serwisem AUDI?
  18. Jak najbardziej, jeśli jest na gwarancji to możesz ją reklamować.
  19. Jakość regeneracji turbin jest niestety różna i często puszczają sporo oleju. Kolega reklamował regenerowaną turbinę 2x i dopiero za trzecim razem było dobrze
  20. Poszukaj na forum najpierw informacji nt. temat, jest ich mnóstwo bo problem się powtarza w autach z tych lat. Miłej lektury
  21. Miałem na myśli napompowanie części mokrej powietrzem pod ciśnieniem pompką lub kompresorem i zanurzeniu w wodzie żeby zobaczyć czy puszcza bańki. Zaślep jeden króciec, drugim zrób ciśnienie i zobaczysz
  22. Ciśnieniowo powietrzem i do wody zobaczyć czy nie ucieka jak z dętką
  23. Niekoniecznie, a jaki ma przebieg i czy są jakieś dodatkowe objawy, czy odpala na zimnym bez problemu?
  24. Czyli potwierdziły się Langisty i moje przypuszczenia Uszczelniacze da się wymienić bez demontażu głowicy więc przy najbliższej grubszej robocie np z rozrządem można to zrobić za jednym zamachem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.