Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To jedź do rodzinki za dnia, a wieczorem wpadajcie do BS. Zadymiacz to tu jeszcze czasem zagląda ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcin, w sobotę to nie wiem, ale w niedzielę wybieramy się do Swissu Jeszcze raz- kto chętny ??? filip1001 Kasjan Joker-lukasz johnybravo kto jeszcze ?? Olecko coś milczy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek, prowadzisz w głosowaniu BTW: To jak Pany, widzimy się w następną niedzielę w Swiss'ie ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dla mnie przeciętny, ale niektórym się podobał.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oj tam klimaty... wazne jest towarzystwo. Mozna bedzie posiedziec wypic sobie. Dawaj Grzesiek, ja jak cos to kierowce mam a przez Suwalki i tak bd jechac Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 No pewnie, Grzegorz na browara pewnie, że tak- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No i gicior. Ja jestem chętny- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany, jest pomysł alko-spota w pierwszy dzień Świąt wieczorem w klubie Swiss w Suwałkach. Ja byłbym chętny, joker-lukasz ( przyjedzie specjalnie dla nas z Norwegii) i kto jeszcze ??- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcin, Volkswagen - Das Auto. Jeżeli chodzi o AUDI to Vorsprung durch technik ( przewaga dzięki technice )- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, myślę poczekajmy aż zrobi się trochę wcześniej. W sumie można nawet ustawić się na jakiś domek, a zlocik majówkowy swoją drogą.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
niech no tylko troszkę cieplej się zrobi i będziemy coś kręcić- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to już ja, johny, karolasterka jesteśmy chętni. Kto jeszcze ewentualnie ? Bo trzeba by ustalić ile skrzynek wódy zakupić- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Coś ostatnio Sylwka na forum nie widać Może brakuje mu czasu- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to sprawa oczywista. Jak ona sobie wyobraża jakieś obrady, dyskusje, debaty bez poczęstunku? To źle świadczy zarówno o organizatorze jak i o uczestnikach spotkania. Albo inaczej- powiedz jej, że tym razem wpisowe jest w postaci skrzynki wódki i 2 oranżad- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
E tam kawalera, nie kawalera. Mówisz kobicie, że A4 KLUB POLSKA organizuje spotkanie służbowe i musisz jechać i tyle- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kto jeszcze byłby chętny ? Jak się zrobi troszkę cieplej to można by coś zorganizować w celach Karolasterka pamiętasz, jak byliśmy kiedyś w Ełku na balecie ?- Do tych którzy rezają swoje lampy, żarówki, HID'y, LED'y, zakładają paski diodowe itp
Napisał człowiek informację ku przestrodze i dla dobra innych, to teraz wszyscy najmądrzejsi Polacy się tu wypowiedzą, że tak nie jest i być nie może :facepalm: Mnie osobiście rozbrajają te wszystkie paski LED i inne dziwactwa montowane w starych trupach- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
STO LAT STO LAT- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No majówka oczywiście bardzo dobry pomysł. Myślicie o którymś z dni 1-3 maja ? Jakiś grill i te sprawy myślę, że byłyby do ogarnięcia. BTW: Tak się składa, że Augustów to bardzo dobry punkt logistyczny , bo prawie każdy musi skądś dojechać i będzie w miarę sprawiedliwie. ( Białystok, Grajewo, Suwałki, Sejny, Olecko ) No bo ja i Kasjan będziemy na miejscu BTW: Jakiś czas temu bodajże Janusz oferował się z jakimś domkiem, można by się ustawić na małe- [ALL B8] Czy jest mi ktoś w stanie pomóc ? Dzieki
To nie ten dział.....- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian, od momentu pojawienia się luzu na końcówkach do stukania jeszcze daleka droga. Co nie znaczy, że trzeba czekać. Wymień je na coś sensownego, tym bardziej, że końcówki nie powinny być drogie. Może Lemforder? Febi i TRW pewnie będą trochę tańsze, a też są dobre....- [A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Pewnie wywołam tym komentarzem falę protestów, ale moim skromnym zdaniem C6 bije na głowę B6/B7 pod względem przestrzeni jak i komfortu jazdy Bo chyba nie dla wszystkich to jest oczywiste- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jestem za- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker, daleko mieszkasz od Oslo?? Bo będę tam w weekend w marcu - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE