Treść opublikowana przez filip1001
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
I jak efekty?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie, pytanie z innej beczki troszkę. Wysiewał ktoś z Was ostatnio trawnik ? Jakich producentów i jaki gatunek traw polecacie ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Gdzie aktualnie najlepiej oglądać nowości na necie ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja dzisiaj właśnie z pomocą fachowca zamontowałem u siebie PURMO. Typowe grzejniki płytowe bez udziwnień. Zastanawiając się jakie wybrać, zasięgnąłem opinii kilku osób i usłyszałem właśnie takie komentarze: " kiedyś były PURMO, teraz są PURMO i mnóstwo innych". Tak jak koledzy piszą, większość będzie spełniała swoją rolę, ale jednak wspomniana firma ma swoją markę i tradycję. Więc może warto się zastanowić. Klysek, jak coś to odezwij się na PW, mam kontakt na firmę, gdzie ja kupowałem grzejniki. Mają potężną ofertę w super cenach. BTW: Panowie, montował ktoś z Was opaskę wokół budynku? Z czego ją robiliście ? Zastanawiam się nad płytami betonowymi 50x50cm.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Skrab, czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy może się trochę Tobie nudzi? Nigdzie tu nie napisałem, że ma mi ktoś konkrety podawać bo ja sam o nic konkretnego nie zapytałem póki co. Chciałbym pogadać przez tel lub na PW o średnich przybliżonych stawkach np za położenie 1m2 deski barlineckiej czy też 1m2 płyty GK. Jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj bo przez takich spamerów jak Ty te forum traci urok.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie, kto pracuje jako budowlaniec przy wykończeniówce domów jednorodzinnych ? Miałbym kilka pytań ( chodzi mi o stawki za mb/m2 itd) jakie wołają fachowcy. Byłbym wdzięczny za odzew.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie, orientuje się ktoś troszkę w grzejnikach? Dokładniej chodzi mi o producentów. Pomieszczenia, w których będę je montował mam już zwymiarowane, tylko kwestia jakiej marki kupić. Purmo, Kermi, Diamond czy jeszcze jakieś inne ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Panowie, doczytałem się w necie, że zamknęli filmmex.pl i kilka innych portali tego typu w związku z jakąś aferą. Gdzie teraz obejrzę za darmo nowości online ?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Cuber, takie pytanko. Gdzie w C7 pod maską jest tabliczka z numerem VIN? Kolega potrzebuje zrobić fotę do ubezpieczenia i znaleźć nie może.
-
AUDI A4 B8 3.2 FSI V6 QUATTRO CALA AVANT 2xS LINE
Zdrowy wypas
-
A6 C6 Ice silver avant by Jaguś
Wejdź tu: --> http://audiklub.org/ w zakładkę kody wyposażenia i spróbuj rozkodować BTW: Do autora wątku, autko jak to polift, bardzo ładna. Aczkolwiek mam wrażenie, że felgi wzór RS6 już nie pasuje tak bardzo jak do przedifta
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Myślisz, że to zadziała ? Pamiętam jak 2 lata temu złożyłem wypowiedzenie w T-Mobile. Zadzwonili wtedy i zaproponowali warunki na przedłużenie gorsze niż w PLAY na starcie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Bierz Rockwoola mniej pyli przy układaniu, miałem porównanie z Ursą. Jakie masz wysokie krokwie, dach deskowany ? Ja bym dał 15 cm między krokwie 0,39, plus na krokwie, w poprzek co najmniej 10 o lepszym współczynniku. Jeśli planujesz okna dachowe, to zainwestuj w jakieś trzy szybowe o dobrym współczynniku i koniecznie montaż z kołnierzem z wełny, bo to straszne mostki termiczne. Akurat pylenie to mnie nie przeraża tak bardzo. Krokwie 20 cm. Okna dachowe VELUX już zamontowane. Czyli razem 25cm wełny o dwóch współczynnikach powiadasz ? Ja myślałem o 20 cm jakieś solidnej. Ale to wszystko jest w trakcie "myślenia" Zastanawiają mnie tylko te różnice cenowe między producentami. Ja rozumiem, że są materiały lepsze i gorsze, ale żeby aż tak różne ceny ?
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Jako, że zbliża mi się koniec umowy w PLAY to odgrzewam kotleta Orientuje się ktoś jak teraz prezentują się oferty PLAY i innych ? Nie mam zwyczajnie czasu na przeglądanie ofert kilku operatorów i ich porównywanie. Jestem w PLAY od 2 lat, mam abonament jakieś 60 brutto na firmę, do tego mamy jeszcze 2 inne numery w rozliczeniu. Czego można się spodziewać w PLAY w ofercie na przedłużenie ? Chciałbym jakiś ciekawy telefon do abonamentu wziąć rzecz jasna... Obecnie mam 2 GB internet, ale przydałoby się odrobinę więcej, bo czasem nie wystarcza.... Będę wdzięczny za cenne informacje,
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowanie, mam do wykończenia całkiem spore poddasze użytkowe w nowo budowanym domu. Powierzchnia, którą muszę pokryć wełną mineralną to około 320m2. Macie jakieś doświadczenia w montażu i eksploatacji poddaszy/ domów ocieplanych wełną ? Tzn. zastanawiam się przede wszystkim nad: 1. producentem- jaką wełnę wybrać ? URSA, ROCKWOOL, ISOVER, KNAUF lub INNE ? 2. współczynnikiem lambda- czy warto wydawać istotnie większe pieniądze na współczynnik na poziomie 0,032 W/mK? Czy może okolice 0,035-0,037 będą wystarczające ? 3. Lepiej układać np. 15 cm + 5cm czy 1x 20cm ? Wełna w arkuszach raczej odpada, z rolki układa się łatwiej, zresztą chyba więcej jest producentów w chwili obecnej. BTW: Do tego będę potrzebował podobną ilość płyty G-K. Może macie atrakcyjnych cenowo dostawców takowych materiałów ? Bo rozpiętości na samym allegro, nie mówiąc o marketach budowlanych są ogromne.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mądrego zawsze dobrze posłuchać Ja jestem w Augustowie, ale uciekam na 2-3 dni w piatek. Może w następnym tygodniu byśmy coś skręcili ? Podobno ma się zrobić cieplej. Bo na razie jak słonce zachodzi to jest chłodno, a takich rarytasów jak parking podziemny w Plazie to u nas nie ma
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
W moich okolicach otworzył się nowy punkt wulkanizacji. Na razie ceny są bardzo konkurencyjne względem innych bo np. wymiana 4 kół, nawet ze zmianą opon i wyważeniem kosztuje 40 PLN brutto, ale to chyba ewenement. Bo normalnie biorą więcej.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale tym razem spot nie w BS tak dla odmiany hmmmmm?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzięki Łukasz i wzajemnie Odezwę się do Ciebie po świętach na tel to pogadamy dłużej
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zdrowych i rodzinnych świąt Panowie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A kto tam na tej Bukowinie pił alkohol?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ohoho panie sporo cie nie bylo Widzimy się w BT
-
Audicą do ślubu
dokładnie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, wyobraź sobie, że po zakupie i założeniu tematu na forum o tym aucie ludzie do mnie nawet na PW pisali "kolego, weź wrzuć tą boazerię do pieca". Jeden napisał nawet " kolego, poszukuję desek na taras, mogę odkupić Twój lakierowany parkiet" Pany, będę miał na sprzedaż VW Sharana 7 osobowego z 2012 roku. Może ktoś poszukuje tego typu rodzinnego VANa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-zamiana-CID5-ID5dGFD.html#7049e2c8b7 pamięta ktoś te auto ?