Treść opublikowana przez filip1001
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Moja na sprzedaż why?- [ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
jak QUATTRO nie ma czyli dekory wewnątrz zmieniane , bo ze znaczkiem QUATTRO, szkoda, ze czerwony FIS, wymień sobie dywanik u kierowcy bo dziura szpeci poza tym wiadomo, fotele i reszta MEGA pokaż zewnątrz- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja byłem, dość pozytywnie zaskoczony, dobre ceny, i obiekt całkiem spoko. W zimę czynne są tylko 2 z 4 zjeżdżalni, ale mi to nie przeszkadzało. :gwizdanie:- [B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
racja, znaczki out, a wydech przesadzony przynajmniej dla mnie :gwizdanie: pokaż środek- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie szukaj guza tylko sie szykuj i jedziemy do BT w marcu- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
To była kiedyś fajna tradycja :gwizdanie: Kto był w BT I na pewno dobrze wspomina przejazd Również mam nadzieję iż w tym roku wrócimy do starego dobrego fajnie byłoby filmik nakręcić z przejazdu :gwizdanie: przecież jest ale nie ze zlotu 2011- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz, tyle, że każdy klubowicz, VIP, moderator i inni płaci składki na rzecz klubu w wysokości 50 PLN co roku, stąd ta zniżka.- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
To była kiedyś fajna tradycja :gwizdanie: Kto był w BT I na pewno dobrze wspomina przejazd Również mam nadzieję iż w tym roku wrócimy do starego dobrego fajnie byłoby filmik nakręcić z przejazdu :gwizdanie:- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Oj tam oj tam- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a no, zapomniałem, że co niektórzy trzeźwieli przez 3 kolejne dni po zlocie :gwizdanie:- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
taaa.. jedzonka było i dużo i smaczne w dodatku nie trzeba w każdym razie było pizzy na telefon zamawiać- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja poprzednim razem zmyłem się szybciej, bo do domu mam nie 600 a 800 km, od siebie mogę zaproponować wspólny przejazd trochę szybciej niż o 12 jak to chyba w zeszłym roku było, wtedy myślę też, ze byłaby większa frekwencja pod krokwią ale tych co do domu mają 200-300 km zupełnie nie rozumiem, czemu nie pojechali- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
oj zdziwiłbyś się ... wiesz co się na Śląskich dzieje :gwizdanie: potwierdzam Uploaded with ImageShack.us no faktycznie ostro tam spamujecie- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany, może chciałby się ktoś wybrać na ogólnopolski zlot do Bukowiny T. ?? Jest jeszcze sporo czasu, można spokojnie 1 dzień zarezerwować ( ew. + sobota), kaskę uszykować i jechać. Bo ja mam zamiar się wybrać, jakby ktoś reflektował to można jednym autem jechać i wtedy koszt przejazdu po połowie. A impreza naprawdę super. A znajomość, atmosfera i możliwość pogadania z niektórymi ludźmi z forum bezcenna. :good:- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
aktywność w wątku jak nigdzie indziej, gdyby do BT utrzymało się takie tempo powstawania nowych odpowiedzi przed zlotem w temacie byłoby ponad 13 000 odpowiedziNawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Nowicjusz - wątek powitalny