Treść opublikowana przez aramis
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki wszystkim za pamięć i życzenia. Pozdrawiam i życze spokojnych świąt.
-
Strefa Śmiechu
Trzeba mieć nieźle zrytą głowę żeby takie numery odwalać. :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: NIE OGLĄDAJCIE TEGOO !!!!! OBRZYDLISTWO !!!!
-
[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???
Zajmuję się montażem materiałów video z takich imprez i nie dawno widziałem fajnie przystrojony samochód, tylko nie wiem czy gdzieś znajdę w archiwum jakieś ujęcie. Poszukam, jak znajdę prześlę. Było to zrobione ze smakiem, bez nadmiaru wstążek balonów i innych takich. Wyglądało to tak jakby dwie nitki kwitnącej winorośli przebiegały przez samochód, od maski przez dach do klapy.
-
[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???
Pewnie by wolal ale skad takiego wytrzasnac UPS !!!!! Przepraszam że pominąłem. Pewnie WOLELIBYŚCIE razem. Ta by się chyba nadawała : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dzis_odebralem_rs4-t55201.0.html Szkoda że nie moja bo chętnie bym podwiózł.
-
[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???
Powaznie? A my chcemy jechac, którymś z naszych pazdzierzy :gwizdanie: A nie wolałbyś klubowym białym RS-em ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zawsze narzekał że cisza na forum, a to wystarczy rzucić odpowiedni temat
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gratuluję męskiej decyzji i co by nie było odwagi.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
AAAA "sprowadzasz" to jeszcze nie oznaczało że się żenisz . Przynajmniej ja tak zrozumiałem. W każdym razie: co ma Ci być lepiej jak innym.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SŁAWEK - Ty niegrzeczny :bicz3: takie plany a nie tak dawno zapierał się że nieee!! Że nic Mu nie wiadomo.
-
[B5 AEB] Podgrzewane dysze spryskiwaczy szyb.
Analizowałem kiedyś schemat i wg. mnie w B5 grzeją cały czas po odpaleniu.
-
[ALL B6] Rozsadzona tylna szyba
Ogrzewanie może mieć związek z posypaniem się szyby jeśli ktoś coś koło tego grzania grzebał. Jak coś było poprawiane lutowane, klejone, to może grzać punktowo mocniej i wtedy leci szyba.
-
[B5 ADR] prozba o analize logów
Nie wiem ja robię sam ale jeśli tak liczył jak ja to i tak chyba tanio
-
[B5 ADR] prozba o analize logów
Czyścić okresowo trzeba ale cena nie zła :gwizdanie: No ale pewnie policzył: 50zł diagnoza 50zł czyszczenie 50zł adaptacja
-
[B5 ADR] prozba o analize logów
Skasować pojeździć i sprawdzić, bo sporadyczny mógł kiedyś powstać w nienaturalnych warunkach (jakiś brak styku, wilgoć) a wszystko jest dobrze.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nooo to jednak czuwasz nad nami
-
[ALL B5] Czy będą pasowały takie listwy boczne ?
A ja postanowiłem swoje zregenerować i powiem da się. Dwie już zrobiłem i jest lux. Koszty za komplet: kształtownik aluminiowy 8x12mm 4mb -- 10zł klej do szyb samochodowych -- 20zł komplet nowych spinek z przesyłką -- 32zł Całość -- 62zł Moja robota się nie liczy Kiedyś na czasie zrobię foty i dam do działu zrób to sam. AAAA no i moje już nie zardzewieją
-
[B5 AGB] 2.7biT na gaz
Norma jest do 20% więcej gazu niż benzyny, inaczej to do regulacji. Oczywiście przy zachowaniu dynamiki jazdy
-
[B5 ABC] gdzie w wawie kupić części do inst. sirocco?
Tu jest hurtownia patronacka http://www.autogaz-jak.eu/firma.html ale nie wiem czy sprzedają wysyłkowo. A jeśli chodzi Ci tylko o czujnik do kalibracji to ja kupiłem podróbę na Allegro i działa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zaskoczyłeś wszystkich bo tendencja jest walczyć o władzę a nie ją oddawać. Byli tacy co się nawet obrazili bo nie dostali rangi moderatora.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Żenisz się czy co??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SŁAWKU dlaczego ????? Czy żeśmy zasłużyli?? Zostań z nami !!!!
-
[B5 AFN] Proszę o analizę, niby OK ale....
Wielkie dzięki, jestem spokojniejszy.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę, niby OK ale....
Ta druga jest bez gratisów, tylko sedan a ta jest avant, też logi kiedyś były robione i porównywałem. Zaniepokoiła mnie kolumna 3 z bloku 003 no i grupa 013.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę, niby OK ale....
Mamy dwie A4-ki do porównania z identycznym silnikiem i ta jest bardziej mulasta, więc chcieliśmy poznać jej stan.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę, niby OK ale....
Zrobiłem logi ojczulkowi i niby OK ale proszę o analizę fachowców, bo mnie parę rzeczy zastanawia. Np. co się dzieje z przepływką w bloku 003, jak 008 wydaje się być dobrze. No i czy wartości w bloku 013 nie są groźne?? Jeśli potrzeba dodatkowe dane to mam chyba komplet logów statycznych, BS, i dynamicznych.