Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. witaj Zapraszam na spoty Pozańskie
  2. nie doczekasz się bo znowu zaśnie
  3. JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  4. Madas odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  5. JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  6. JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  7. JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  8. JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  9. http://www.zumi.pl/22183,Przedsiebiorstwo_Vitro-Term,Poznan,firma.html :?: nie nie to był taki koleś który sam robił w małym warsztacie
  10. JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  11. Zwracam honor, właśnie się dopatrzyłem, że trochę tych pań macie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926 :th: no widzisz
  12. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  13. ja robiłem na wołczyńskiej ....ale nie pamiętam nazy zakładu ....
  14. JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!
  15. A to macie jakieś panie?? oczywiście że tak i to zdecydowanie najwięcej na forum jest właśnie w naszym regionie
  16. No panowie i panie dalej :naughty:
  17. ooo kto to
  18. cześć gdzie Ty sie Nikuś wczoraj podziewałeś
  19. ja też między piwkiem a piwkiem
  20. no ja sobie przerwę zrobiłem na obiad
  21. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wpadnij wieczorem tutaj to wszystko będzie jasne Zapraszamy czasem do nas na bajerkę
  22. no Michał ja wolę taką pogodę jak jadę do pracy niż jak mi grzeje na maxa [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 09:09_________________________________________________spadam do pracy
  23. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    podobała bardzo .... przyzwyczajony z naszego Poznańskiego wątku .... :good:
  24. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka RFS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.