Treść opublikowana przez sylwiasty
-
[ALL B5] Lampy poliftowe - ułamany dolny zaczep
Witam! Ja też musiałem ostatnio reznąć ten uchwyt przy zmianie lamp na poliftowe bixy. Zrobiłem to trochę inaczej. uchwyt zrobiłem na wzór oryginalnego, z blachy aluminiowej. Uchwyt przynitowałem do obudowy. Jako bolec ustalający wykorzystałem śrubkę fi 6, na którą założyłem kawałek gumowego wężyka o średnicy zewnętrznej zbliżonej do średnicy otworu w uchwycie przy chłodnicy. Poniżej fotki jak to wygląda. Wymiarów blaszki nie mam bo to robota jednorazowa. Wymiary brałem z drugiej lampy w której ten uchwyt był. Sorki za jakość ale robione telefonem. .
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wylukałem dzisiaj Ciebie na rondzie jak zjeżdżałeś w Bulwarową ok. 18:40 - prosto z trasy? Gdybym nie spieszył się do pracy to bym Ciebie złapał na bajerę. Mam nadzieję, że będziesz jutro na spocie.
-
[B5 AEB] Świece zapłonowe do gazu
Nie słuchaj gazownika - montuj takie jak fabryka przykazała.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek - kiedy będziesz w Suwałkach?
-
[ALL B5] Instalacja gazowa w 1.8T 180km AJL
WTRYSKIWACZ GAZU REG
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wstępna propozycja już padła - sobota 23 kwietnia, teraz jeszcze tylko ustalić godzinę i gra gitara.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ogólnie było spoko, niestety nie mogłem zostać do końca i urwałem się ok. 14:00.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Trochę fotek od kumpla: https://picasaweb.google.com/raven455/OtwarcieSezonuGrupaVAG2011?authkey=Gv1sRgCOKg4vjLxsLAnQE#
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Obserwuj wątek - wstępnie planowany jest w sobotę 23 kwietnia, godzina raczej popołudniowa a wiec 18-19. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja będę akurat w Białymstoku na zjeździe więc mam zamiar zajechać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ktoś ma ochotę na RS4'kę to jest fajny egzemplarz do kupienia: http://allegro.onet.pl/audi-rs4-b5-salon-polska-prywatnie-od-pasjonata-i1553893468.html Autko niejakiego "designer'a" z AKP, ładna i doinwestowana sztuka. Chyba zagram dzisiaj w totka.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na 32 bit powinno latać bez problemu, problem pojawia się na 64 bit - tu już potrzebny jest XP Mode. A ten nie ma wsparcia dla Home Premium - próbowałem i nie udało się zainstalować. Na Professional instaluje się bez problemu. Chciałem zainstalować jakiś program na win 7 i nie dało się, na XP Mode zainstalował się bez problemu. Opcja z lapkiem za 400 zeta do diagnostyki jest jak najbardziej słuszna, polecam tylko opcję z RS232 bo z usb to rożnie bywa.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tu masz linka do opisu co i jak: http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/install-and-use-windows-xp-mode-in-windows-7
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A ta 7 to Home czy Professional/Ultimate? Jeśli prof/ulti to możesz doinstalować virtual PC oraz XP Mode - będziesz miał win XP na 7. Poczytaj w sieci - jest trochę informacji. Niestety na Home nie chce się instalować (brak wsparcia).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niestety z fejsami na USB już tak czasem bywa, że nie chcą śmigać. Musisz pokombinować ze sterownikami. Spróbuj zainstalować 311 - z nią nigdy nie było problemu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja też nie moglem się połączyć z jego autem więc to raczej nie wina programu i fejsa. Łukasz - fejs na RS232 czy USB?
-
[B5 AEB] Duży spadek mocy na nowej instalacji sekwencyjnej.
Witam! Jak dla mnie to do poprawki montaż wtryskiwaczy oraz jak wyżej kolega napisał - butla do obrócenia o 180*. te wtryskiwacze niech Ci zamontują pojedynczo na bardzo krótkich przewodach. Będą wtedy w pozycji prawie pionowej co będzie dla nich zdrowsze a tym samym poprawi reakcję silnika na dodanie gazu. Nie podoba mi się też montaż sterownika gazowego - miejsce nie najlepsze. U mnie też zamontowali podobnie, kazałem przełożyć do skrzynki ze sterownikiem silnika i teraz pod maską praktycznie nic nie widać a sterownik nie jest narażony na zalanie. Po montażu w mojej 1.8T montowali kilka tygodni w drugiej 1.8T dla jakiejś kobiety i zrobili identycznie jak u mnie. Od tej pory wszystkie A4 tak puszczają. Nauka nie poszła w las. Co do sterownika zrobisz jak uważasz ale wtryskiwacze i butlę niech poprawią.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Może być sobota po południu bo w piątek mam nockę. Chyba, że zrobimy go w środku nocy u mnie na firmie. :> Siedzisz w tym 3-city, nic nie robisz tylko grzeszysz więc teraz pokutuj.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mnie pasuje!
-
[B5 AEB] Jakie wymiany zaraz po kupnie?
Witam! Przy wymianie rozrządu pamiętaj też o wymianie wszystkich uszczelniaczy (simeringów czy jak to się fachowo pisze). Koszt nie wielki a jak któryś potem zacznie puszczać to znowu cały rozrząd do demontażu łącznie z przodem. Polecam też wymianę wszystkich przewodów podciśnieniowych między kolektorem i zaworkiem N75, żebyś potem nie musiał szukać przyczyny braku mocy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko! Jutro mamy spota więc jak ktoś chętny to zapraszam, o 18:00 pod Lukasem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja - na szkołę. Mam akurat zjazd więc mam zamiar zaliczyć imprezę przy okazji.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mnie chyba też czeka przegląd zawiasu. Tylny prawy amortyzator też się chyba sypnął. Sprawdzałem ceny to 320 PLN/sztuka.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na opuszczonym bo inaczej pozrywasz tuleje gumowe w wahaczach. Karol - da radę, ciężko ale da się.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Nie miałem kiedy nawet go podłączyć ale spróbuję jutro w dzień. Jeśli będzie Tobie potrzebny to daj znać to podrzucę.