Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Uwielbiam takie posty.Co do pierwszego cytatu: Takie rzeczy, to tylko w ... Co do drugiego i trzeciego:
  2. mi nie działa... Mi też nie
  3. Zanim weźmiesz się za naprawę auta, skorzystaj z usług rzeczoznawcy (najlepiej sądowego), żebyś miał z czym iśc do sądu
  4. Tak tylko dla informacji. We Włoszech, na początku 2005 r. została przeprowadzona akcja serwisowa właśnie w celu dołożenia 7 tarczki. Wiadomośc od kierownika ASO w Veronie.
  5. No niestety w tej materii nic Ci nie podpowiem. Już trochę czasu minęło odkąd z kraju wyjechałem, a swoją "wiedzę" opieram na doświadczeniach z przed dobrych kilku lat. Mam nadzieję, że uda Ci się coś zdziałac
  6. Myślę, że w takim razie masz problem. O ile zabrałeś pojazd z miejsca zdarzenia, nie masz świadków, dokumentacji fotograficznej, ani notatki z Policji, to raczej u właściciela terenu nic nie wskórasz. Przed sądem chyba tez nie dasz rady ;(
  7. Jakoś śmiem w to wątpic. Wystarczy, że posadzisz 2 osoby z tyłu i tył siada na tyle, że bedziesz oślepiał, że nie wspomnę już o bagażach. kazdy kto byl oslepiony smie w to watpic wiec wiemy swoje No wiesz. Z racji mojego zawodu (nick wskazuje) mam dosyc często "przyjemnośc" bycia oślepianym, i to mimo tego, ze siedzę dużo wyżej w moim poscie przyznalem ci racje ale moze zle ujalem zdanie Nie, nie. Dokładnie tak to odebrałem. Postanowiłem tylko dopisac do ludzi, którzy myślą, że regulacja świateł to jakiś zbędny gadżet
  8. Napisz może, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy. Masz jakąś dokumentację? Zgłaszałeś to u właściciela terenu? nie ulega wątpliwości, że czas działa na twoją niekorzyśc.
  9. Ja do swojego dokupiłem obudowę, ale szczerze mówiąc, to troszkę załuję. Tą bez tempomatu można całkowicie łatwo dociąc.
  10. Jakoś śmiem w to wątpic. Wystarczy, że posadzisz 2 osoby z tyłu i tył siada na tyle, że bedziesz oślepiał, że nie wspomnę już o bagażach. kazdy kto byl oslepiony smie w to watpic wiec wiemy swoje No wiesz. Z racji mojego zawodu (nick wskazuje) mam dosyc często "przyjemnośc" bycia oślepianym, i to mimo tego, ze siedzę dużo wyżej
  11. Jakoś śmiem w to wątpic. Wystarczy, że posadzisz 2 osoby z tyłu i tył siada na tyle, że bedziesz oślepiał, że nie wspomnę już o bagażach.
  12. A więc. Sprawa nie jest prosta, gdyż nie jest to droga publiczna i faktycznie ustawodawca nie przewidział tutaj interwencji Policji jako, że jest to posesja prywatna. Ty, jako poszkodowany masz prawo domagac sie odszkodowania od właściciela terenu, a ten chcąc powetowac swoje straty, ma prawo prosic Policję o sprawdzenie tych numerów w związku ze szkodą , do której doszło na terenie jego posesji. Oczywiście Policja również nie będzie się paliła do tego, gdyż nic z tego nie ma. Dobrze jest posiada dokumentację fotograficzną z miejsca zajścia, świadków i generalnie wszystko, co tylko możliwe. Właściciel terenu też zechce się wykręci sianem, dlatego składasz zawiadomienie na piśmie w 2 egzemplarzach, z których jeden zostawiasz, a drugi podbija sekretariat pieczątką "za zgodnośc z oryginałem" i "wpłynęło..." Teraz czekasz na reakcję właściciela terenu. Niestety nie pamietam terminów ustawowych. Jeżeli brak jest reakcji pozywasz właściciela terenu do sądu na drodze cywilnej.
  13. A co chcesz skopac?? Jakby cos mogło by nie tak, to najwyżej nie odczytałoby płyty i byś ją wyjął. Mówię. Sam RNS-E jeszcze nie mam. W trucku uzywam Palmtopa z mapami na SD. Wcześniej w Beckerze płyty wsadzałem w miejsce płyt CD. Uważam, że zapewne tu jest tak samo.
  14. Kiedys w ciężarówce miałem Beckera i tam sie płyty wkładało do czytnika CD. A to , co pokazałeś w linku to najprawdopodobniej "mała" navi, która nie ma wyświetlacza LCD, tylko masz ja na FISie.
  15. Kilka lat temu jeździłem Passatem. Zdecydowanie było to moje ostatnie spotkanie z Volks... Faktem jest. mechanicznie nie zawiódł mnie nigdy. Pakowny (jak to auto dla ludu). Ale jakośc, do Audi nie ma polotu. No i zdecydowanie najbardziej wk... trzeszczące plastiki I tak na koniec , wracając do pierwszego posta. Audi A4 nie może byc robione na płycie Golfa IV, gdyż ten swą historię rozpoczął znacznie później niż A4
  16. Sam navi jeszcze nie mam, ale raczej powinieneś ja włożyc w miejsce CD
  17. No co Ty?? Za tą cene możesz mie RNS-E http://www.allegro.pl/item546795111_audi_rns_e_a4_rns_lubuskie_polskie_menu_montaz.html
  18. To znaczy, że masz walniety kluczyk :gwizdanie: Immo będzie szuka kluczyka za każdym razem przy włączeniu zapłonu w celu identyfikacji. Jeżeli kluczyk jest dead, to za każdym razem bedzie Ci tem błąd wywalac. Musisz usuną przyczyne, a nie tylko skutek
  19. Dokładnie. Tyle, że Policja tego nie zrobi na Twój wniosek, ale na wniosek właściciela terenu.
  20. Trzeba było zgłosi zdarzenie u kierownictwa wspomnianego marketu, a w przypadku problemów ściąga policję w celu potwierdzenia. Dalej niestety mieli rację. Musisz dochodzic swoich praw od właściciela terenu. Zapewne bez sądu sie nie obejdzie. Takie niestety polskie prawo
  21. No no. Gratulacje samozaparcia. Już dodałem temat do zakładek i będzie co robic
  22. No wiesz. To zależy jak na to spojrzec. Może sam bixenon to wart tych kosztów nie jest, ale wartośc rezanka i satysfakcja...BEZCENNE :gwizdanie:
  23. samopoziom
  24. Niekoniecznie. Ja zakupiłem bi xenony, a teraz przymierzam sie do tego: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p318_Auto-Leveling-Headlights---Retrofit--Audi-A4-B6-8E.html Chciałem wyrezac ori samopoziomowanie, ale nikt jeszcze tego nie robił, więc nie bardzo wiem jak się za to zabrac. To jest gotowy kit i kosztuje połowę :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.