Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B5] Jakie CB, antena i podłokietnik do mojej A4
Uwielbiam takie posty.Co do pierwszego cytatu: Takie rzeczy, to tylko w ... Co do drugiego i trzeciego:
-
Montaż LED zamiast postojówek
mi nie działa... Mi też nie
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
Zanim weźmiesz się za naprawę auta, skorzystaj z usług rzeczoznawcy (najlepiej sądowego), żebyś miał z czym iśc do sądu
-
[B6 AVF] Szarpanie przy hamowaniu w Multitronic
Tak tylko dla informacji. We Włoszech, na początku 2005 r. została przeprowadzona akcja serwisowa właśnie w celu dołożenia 7 tarczki. Wiadomośc od kierownika ASO w Veronie.
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
No niestety w tej materii nic Ci nie podpowiem. Już trochę czasu minęło odkąd z kraju wyjechałem, a swoją "wiedzę" opieram na doświadczeniach z przed dobrych kilku lat. Mam nadzieję, że uda Ci się coś zdziałac
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
Myślę, że w takim razie masz problem. O ile zabrałeś pojazd z miejsca zdarzenia, nie masz świadków, dokumentacji fotograficznej, ani notatki z Policji, to raczej u właściciela terenu nic nie wskórasz. Przed sądem chyba tez nie dasz rady ;(
-
Bixenon Xenon od A do Z
Jakoś śmiem w to wątpic. Wystarczy, że posadzisz 2 osoby z tyłu i tył siada na tyle, że bedziesz oślepiał, że nie wspomnę już o bagażach. kazdy kto byl oslepiony smie w to watpic wiec wiemy swoje No wiesz. Z racji mojego zawodu (nick wskazuje) mam dosyc często "przyjemnośc" bycia oślepianym, i to mimo tego, ze siedzę dużo wyżej w moim poscie przyznalem ci racje ale moze zle ujalem zdanie Nie, nie. Dokładnie tak to odebrałem. Postanowiłem tylko dopisac do ludzi, którzy myślą, że regulacja świateł to jakiś zbędny gadżet
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
Napisz może, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy. Masz jakąś dokumentację? Zgłaszałeś to u właściciela terenu? nie ulega wątpliwości, że czas działa na twoją niekorzyśc.
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Ja do swojego dokupiłem obudowę, ale szczerze mówiąc, to troszkę załuję. Tą bez tempomatu można całkowicie łatwo dociąc.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Jakoś śmiem w to wątpic. Wystarczy, że posadzisz 2 osoby z tyłu i tył siada na tyle, że bedziesz oślepiał, że nie wspomnę już o bagażach. kazdy kto byl oslepiony smie w to watpic wiec wiemy swoje No wiesz. Z racji mojego zawodu (nick wskazuje) mam dosyc często "przyjemnośc" bycia oślepianym, i to mimo tego, ze siedzę dużo wyżej
-
Bixenon Xenon od A do Z
Jakoś śmiem w to wątpic. Wystarczy, że posadzisz 2 osoby z tyłu i tył siada na tyle, że bedziesz oślepiał, że nie wspomnę już o bagażach.
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
A więc. Sprawa nie jest prosta, gdyż nie jest to droga publiczna i faktycznie ustawodawca nie przewidział tutaj interwencji Policji jako, że jest to posesja prywatna. Ty, jako poszkodowany masz prawo domagac sie odszkodowania od właściciela terenu, a ten chcąc powetowac swoje straty, ma prawo prosic Policję o sprawdzenie tych numerów w związku ze szkodą , do której doszło na terenie jego posesji. Oczywiście Policja również nie będzie się paliła do tego, gdyż nic z tego nie ma. Dobrze jest posiada dokumentację fotograficzną z miejsca zajścia, świadków i generalnie wszystko, co tylko możliwe. Właściciel terenu też zechce się wykręci sianem, dlatego składasz zawiadomienie na piśmie w 2 egzemplarzach, z których jeden zostawiasz, a drugi podbija sekretariat pieczątką "za zgodnośc z oryginałem" i "wpłynęło..." Teraz czekasz na reakcję właściciela terenu. Niestety nie pamietam terminów ustawowych. Jeżeli brak jest reakcji pozywasz właściciela terenu do sądu na drodze cywilnej.
-
[B7 BLB] Czy włożyć płytę do nawigacji ?
A co chcesz skopac?? Jakby cos mogło by nie tak, to najwyżej nie odczytałoby płyty i byś ją wyjął. Mówię. Sam RNS-E jeszcze nie mam. W trucku uzywam Palmtopa z mapami na SD. Wcześniej w Beckerze płyty wsadzałem w miejsce płyt CD. Uważam, że zapewne tu jest tak samo.
-
[B7 BLB] Czy włożyć płytę do nawigacji ?
Kiedys w ciężarówce miałem Beckera i tam sie płyty wkładało do czytnika CD. A to , co pokazałeś w linku to najprawdopodobniej "mała" navi, która nie ma wyświetlacza LCD, tylko masz ja na FISie.
-
[ALL B5] Na jakiej płycie podłogowej jest A4 B5 ?
Kilka lat temu jeździłem Passatem. Zdecydowanie było to moje ostatnie spotkanie z Volks... Faktem jest. mechanicznie nie zawiódł mnie nigdy. Pakowny (jak to auto dla ludu). Ale jakośc, do Audi nie ma polotu. No i zdecydowanie najbardziej wk... trzeszczące plastiki I tak na koniec , wracając do pierwszego posta. Audi A4 nie może byc robione na płycie Golfa IV, gdyż ten swą historię rozpoczął znacznie później niż A4
-
[B7 BLB] Czy włożyć płytę do nawigacji ?
Sam navi jeszcze nie mam, ale raczej powinieneś ja włożyc w miejsce CD
-
[B5 AFN] Navi Plus DX - czy się opłaca ?
No co Ty?? Za tą cene możesz mie RNS-E http://www.allegro.pl/item546795111_audi_rns_e_a4_rns_lubuskie_polskie_menu_montaz.html
-
[ALL B5] Błąd 01176 - czy to usterka kluczyka ?
To znaczy, że masz walniety kluczyk :gwizdanie: Immo będzie szuka kluczyka za każdym razem przy włączeniu zapłonu w celu identyfikacji. Jeżeli kluczyk jest dead, to za każdym razem bedzie Ci tem błąd wywalac. Musisz usuną przyczyne, a nie tylko skutek
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
Dokładnie. Tyle, że Policja tego nie zrobi na Twój wniosek, ale na wniosek właściciela terenu.
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
Trzeba było zgłosi zdarzenie u kierownictwa wspomnianego marketu, a w przypadku problemów ściąga policję w celu potwierdzenia. Dalej niestety mieli rację. Musisz dochodzic swoich praw od właściciela terenu. Zapewne bez sądu sie nie obejdzie. Takie niestety polskie prawo
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Nic dodac, nic ując
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
No no. Gratulacje samozaparcia. Już dodałem temat do zakładek i będzie co robic
-
Bixenon Xenon od A do Z
No wiesz. To zależy jak na to spojrzec. Może sam bixenon to wart tych kosztów nie jest, ale wartośc rezanka i satysfakcja...BEZCENNE :gwizdanie:
-
Bixenon Xenon od A do Z
samopoziom
-
Bixenon Xenon od A do Z
Niekoniecznie. Ja zakupiłem bi xenony, a teraz przymierzam sie do tego: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p318_Auto-Leveling-Headlights---Retrofit--Audi-A4-B6-8E.html Chciałem wyrezac ori samopoziomowanie, ale nikt jeszcze tego nie robił, więc nie bardzo wiem jak się za to zabrac. To jest gotowy kit i kosztuje połowę :gwizdanie: