Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Hahaha. Na dystans dzisiaj to będzie próbował Haye wypunktować Kliczkę... Boshe Kliczki i walka na dystans
  2. Pfff... Norma Jeszcze z Gorzowem
  3. :gwizdanie:
  4. A więc. Nie traktuj wybiórczo danych. McLaren i wtedy i wcześniej i później zawsze był potęgą w F1. Prost w życiu by stamtąd nie odszedł, gdyby nie to, że nie potrafili się dogadać z Senną. (kilkanaście lat później sytuacja się powtórzyła pomiędzy Alonso i Hamiltonem) Kto stanowi Wielką Trójkę w F1? Tym razem definitywnie kończę dyskusję z Tobą, bo brak mi argumentów na taką ignorancję.
  5. No włąsnie drugim kierowcą, o ile dobrze pamiętam był Prost... w 1990 i 1991 kiedy zdobył tytuł prost jeździł w ferrari a Senna przeważnie miał pool position z senną jeździł bodajże Berger a 1988 i 1989 ?
  6. No włąsnie drugim kierowcą, o ile dobrze pamiętam był Prost...
  7. Ja jednak czekam na lekcję pokory
  8. Nie. tzn?
  9. Kiepskim bolidem jeździł w Tolemanie i tam zajął drugie miejsce w GP Monaco. Mocno padało... Czyżby jakaś analogia do Vettela?
  10. Jak tam nastroje przed sobotą?
  11. A które to niby bolidy były tymi słabymi, w których to Ayrton zdobywał tytuły Panie Samozwańczy Expercie? a skąd to możesz wiedzieć kiedy się dowiedziałem o istnieniu F1?To po pierwsze. Po drugie, nawet gdybym o jej istnieniu dowiedział się miesiąc temu, znaczyłoby to tylko o mojej sporej inteligencji, skoro w tak krótkim czasie zdobyłem wiedzę większą od tej, którą gromadziłeś przez te swoje 17 lat
  12. Stronę wcześniej Bartek napisał jak wyjąć sterownik. Pojeździć możesz, ale nikt Ci nie powie ile. Może być miesiąc, rok, a może paść jutro. pojedziesz po bułki do sklepu i nie wrócisz do domu, bi już Ci np. biegu nie wrzuci. Ja tak jeździłem jeszcze dwa tygodnie, potem auto pojechało do serwisu na diagnostykę skrzyni, wróciło do domu i juz nie wyjechał więcej z garażu
  13. Dokładnie jak napisał Tomek. Looknij na błędy. U mnie takie same objawy i był F125, czyt sterownik kaput.
  14. To żadne nerwy. To chłodna analiza zaistniałej sytuacji :gwizdanie:
  15. ...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit No... pewnie tak bedzie. HYHYHYCo zrobię, że nie mogę znieść chamstwa. Tak samo jakbym zaczął używać epitetów w stosunku do Ciebie, wcale Cie nie znając tylko dlatego, bo nie wiem... masz może lepsze auto ode mnie, albo tak po prostu, bo taki mam kaprys ale ch*** wie co jeszcze. Ktoś będzie wyzywał Vettel od krzywych ryjów, to sie będę z ni kłócił tak samo jak z kimś kto bedzie nazywał Robert wielkim kicholem... mam prawo mówić co chcę a tobie nic do tego Większość buców używa właśnie takiej argumentacji
  16. ...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit No... pewnie tak bedzie. HYHYHYCo zrobię, że nie mogę znieść chamstwa. Tak samo jakbym zaczął używać epitetów w stosunku do Ciebie, wcale Cie nie znając tylko dlatego, bo nie wiem... masz może lepsze auto ode mnie, albo tak po prostu, bo taki mam kaprys ale c**j wie co jeszcze. Ktoś będzie wyzywał Vettel od krzywych ryjów, to sie będę z ni kłócił tak samo jak z kimś kto bedzie nazywał Robert wielkim kicholem...
  17. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze. Kumpel ma w robocie sedana. Chyba go muszę zaprosic na kanał
  18. Przy całym szacunku i uwielbieniu dla Roberta, to w jakim punkcie kariery dzisiaj jest Vettel, Który zadebiutował po Robercie, a w jakim jest Kubica... Wcale nie chcę tu ujmować Robertowi. Broń Panie Boże. Nie mogę tylko zdzierżyć prostackiego wyzywania i "odbierania" talentu innym. Fakty jakie są wszyscy wiemy. Co z tego, skoro nie wszyscy potrafią je przyjąć do wiadomości.
  19. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zawias ten sam?
  20. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie dlatego chodzi mi to po głowie, bo za kasę jaką mi zaśpiewali za naprawę skrzynie moę kupić całą furę 2,5 TDI + manual + Q, ...Niestety, póki co znalazłem tylko sedana, ale rozglądam sie dalej. Zobaczymy, co wyjdzie po naprawie sterownika...
  21. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w B5 dłubał ten co se RSkę składa Nosb ?
  22. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogarniał juz ktoś przeróbkę automata na manuala? Póki co pytanie czysto teoretyczne, ale kto wie. Prawdopodobnie w cenie naprawy skrzyni bedę mógł kupić drugie B6, tyle, że w manualu i z Q. Nie wiem, czy sie nie pokusić, ale nie wiem, czy ogarnę.
  23. kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .
  24. No tak, ale to pole position nie zostało mu przydzielone. Musiał je wywalczyć. A co do faworyzowania, to każdy team faworyzuje któregoś ze swoich kierowców. Tam, gdzie jest rywalizacja inaczej się nie da... Co nie zmienia faktu, że gdyby umiejętności Vettela nie pozwalały mu na wygrywanie to i zespół by go nie wspierał
  25. Błędy zdarzają się każdemu. nie zapominajmy, że to jednak Vettel jest aktualnym mistrzem świata i póki co zapowiada się, że ten sukces powtórzy i w tym roku (oczywiście jeszcze wszystko jest możliwe). To raczej nie świadczy o słabych umiejętnościach. Sam nie jestem jakimś fanem Vettela, ale fakty mówią same za siebie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.