Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Dzięki chłopaki za wspólne kibicowanko. Do następnego
  2. Daj spokój. Komedie to w kinie, a nie w ringu 16 października Vitalij vs Briggs
  3. Tak jak mówiłem. W sumie od 4 rundy to juz był show dla publiki. Kliczko jest wielki
  4. Masakra. Przecież Peter ledwo się na nogach trzyma
  5. Słabizna. Spodziewałem się, że bambus cos więcej pokaże. Atakuje jak w futbolu amerykańskim. Głowa w dół i napiera tłuszczem :gwizdanie:
  6. Końcówka rundy piękna
  7. Litość Kliczki nie zna granic
  8. ch***j tam. Koks już chaotycznie. Chyba z Adamkiem by wjebał :gwizdanie: Jak się nie zdarzy jakis cud, to juz po walce. Kliczko kompletnie wyluzowany robi już tylko show dla widzów, zeby za szybko negra nie skończyć.
  9. Władka Prawy jak zwykle za***isty
  10. Strasznie ciekawi mnie postawa koksa. Chciałbym go sobie wirtualnie przystawić do Adamka
  11. Stawiam na...wiadomo [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 23:04_________________________________________________KLICZKO
  12. Tu jest całkiem znośnie http://neptyktv.unl.pl/
  13. Ja własnie zwolniłem, bo jak tak dalej pójdzie, to do walki nie dotrwam
  14. ...Madas ja bym nie ogląda...browarki już są naszykowane ... Hehehe. Ja juz zacząłem pić ...to zdrówko truckmaniac... :beer1: :drinks:
  15. ...Madas ja bym nie ogląda...browarki już są naszykowane ... Hehehe. Ja juz zacząłem pić
  16. Powiem szczerze. Jestem mocno rozczarowany Nie oczekiwałem cudów, ale dzisiejsze kwalifikacje były sporo poniżej oczekiwań
  17. Ale ja tego nie napisałem, że tak uważasz Chodziło mi o to, że jakby był "przeciętnej inteligencji" bokserem, pewnie by bambusowi jebnął :gwizdanie:
  18. W Mam Talent spuszczając Wojewódzkiemu cięgi
  19. bez takich kąśliwych uwag - jechałem od wtorku ale dojechałem o własnych siłach Ups. Mój błąd. nie wiedziałem, że będziesz miał tyle wolnego
  20. Patrząc wciąż na plakat Foremki
  21. Nie zapominaj, że Kliczko nie jest jakimś typowym debilem. Ma bodajże 2 fakultety.Nie chciał tykać brudasa, żeby go nie skrzywdzić :gwizdanie:
  22. Mam tak samo. Nic nie poradzę, że teraz smród fajek strasznie mnie wk***ia
  23. Ciekawe ile Malik skasował od Mirona za wklejenie tych fotek Nie ma co się czarować. I tak nie nie uwierzy, że ten paździerz przejechał pół Polski na Zlot. Pewnie wynająłeś jakąś lawetę :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.