Treść opublikowana przez wektor2121
-
[B6 AWX] Poduszki silnika
tak jest na silniku są 2 poduchy
-
[B5 AFN] 4bieg 100km\h i tryb awaryjny
nie ma co wróżyć wag+ logi= sukces
-
[B5 AJM] Pokazał się olej w rurze IC - co do wymiany???
jak śladowe ilości to norma bez obaw
-
[ALL B6/B7] Podsufitka
wszystko to kwestia gustu jakoś na to nie zwracam uwagi może dlatego że patrzę przed siebie a nie w podsufitkę
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
super pomysł bardzo mi sie podoba
-
[B5 AJM] Dołożenie 15KM do silnika AJM
po wymianie pompek trzeba program nowy wgrywać
-
[B6 AWX] Olej w przepływomierzu..pomocy
o oleju w przepływie jeszcze nie słyszałem dziwna sprawa
-
[ALL TDI] SILNIKI 90 KM
bez waga i logów ani rusz tylko wyrzucenie kasy w błoto
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
dokładnie nie ma co oszczędzać na filtrach koszt znikomy
-
[B5 AHU] Brak oleju w silniku
dokładnie dolać min 0,5 l tyle jest od min do max pozdro
-
[ALL B6] Napinacz mechaniczny AVF, magiczny kołek
nie otwiera mi zdjęcia ale jeśli chodzi o taką blokadę przy napinaczu tez się głowiłem do czego ona jest i oświeciło mnie do prawidłowego nałożenia paska i to wszystko
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
ogólnie to zrobiłem możne z 5km szybko mi wciągnęło i sie przestraszyłem ze mi sie zapowietrzy gdyż właśnie ostro kręciłem na początku do 3 a później nawet do 4 ale jak zjechałem na bazę to na jałowym powrotem moment wróciła spora dawka "paliwa" na co trzeba zwrócić uwagę a nawet lepiej zainwestować w mocniejszy zasilający przewód gdyż mój całkowicie sie spłaszczył od wysokiej temp i bałem się ze zaraz moze sie przytkać a tak ogólnie bez problemowo tylko sporo czasu trzeba na to żeby to sie wypaliło i dzieki temu wiem ze wiatraki są sprawne :>
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
odnośnie palenia podczas jazdy nie bylem w stanie odczytać jechałem z przymkniętą maską ale łdanie zasysało gdy przyśpieszałem vaga podpiąć nie mogłem gdyż mam windowsa 7 jakoś tego nie ogarnąłem problemów nie miałem z pompkami całkowita profilaktyka preparat widocznie sie zabrudził ale zauważalne to było dopiero po upływie okolo 40 min z jazda całkowity czas to godzina fakty przewody miałem dosyć długie po 2m na powrocie zamontowałem filtr jak do komarka a przewody z baku połączyłem również za pomocą takiego filtru tzw obieg zamknięty ogólnie jestem zadowolony widać ze autko jest żywsze po wykręceniu filtru paliwowego i spuszczeniu paliwa było również zanieczyszczone filtr wymieniam co roku i tankuje na tej samej stacji i w zeszłym roku był o niebo lepszym stanie polecam ten zabieg
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
koledzy a jak się rozpatrujecie nad takim zabiegiem tylko podczas jazdy oczywiście z pomocą 2 osoby przewody pociągnę do wnętrza auta i jazda przy niedomkniętej masce oczywiście delikatnie bez wygłupów hehe ????[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 20:24_________________________________________________
-
[B6 AVF] Co ile wymiana filtrów ?
Tak kolego tylko ze ASO nie uwzględniło jakości naszego paliwa więc najlepiej co roku przed zimą i co 10 tyś filtry + olej
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
a moze wymiana na oryginalny filtr powietrza z ASO coś zmieni jest troszkę grubszy
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
koledzy z tym EGR coś jest na rzeczy niech sie wypowie osoba co go osunęła ciekawe czy występuje to cholerstwo dodam że u mnie delikatnie puszcza oliwę tymi dziurkami przy grzybku może ma to jakiś wpływ
-
[B6 AVF] Pocenie się z okolic korka wlewu oleju
kolejna sprawa tylko nie wiem czy kolega posiada obudowę silnika i czy po zdjęciu jej ukazała się owa plama jeśli tak to przyczyną może być nieumiejętne wlewanie , dolewanie oleju
-
[B6 AVF] Zgrzyt przy hamowaniu biegiem
proszę chyba o to koledze chodzi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0;highlight=niepokoj%B1cy+d%BCwi%EAk
-
[ALL B6] Auto po wymianie świec żarowych nadal ciężko pali na zimnym silniku
auto z 2004r fabryczny = 7lat w poprzednim tez miałem fabryczny i 9 lat wytrzymał
-
[ALL B6] Auto po wymianie świec żarowych nadal ciężko pali na zimnym silniku
cześć również mam podobne problemy z porannym odpalaniem tylko ze mój aku po nocy (12,2V) przy minusowych temp wskazuje od 11,7 do 12,2Vw zalezności ile czasu upłynęło od ostatniej jazdy(doładowania) przy włączonym zapłonie podczas grzania świec spada na 11,3V na rozruszniku nie sprawdzałem po prostu nie maiłem jak czy to już czas na niego ? ładowanie około 14,5 czyli okej świece filtr nowe czasami jak zapale światła przed rozruchem to delikatnie pomaga ale nie zawsze
-
[B6 AVF] Dziwna sprawa
te obroty wskazują mi na walnięty czujnik płynu miałem identycznie w AJM podepnij vaga
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
to jest takiej samej konstrukcji silnik który również posiada pompę w baku identycznie podłączasz jak wyżej tylko twój filtr jest z podgrzewaczem paliwa podpinasz pod zasilanie i powrót
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
jakie są procedury przy wymianie płynu poprzez odpowietrzanie vagiem na co trzeba zwrócić uwagę krok po kroku jak przeprowadzić tą operację ? po prostu zlewam płyn zalewam nowy podpinam vaga i co dalej :>
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
czyli odpowietrzamy w tradycyjny sposób i po tej operacji trzeba odpowietrzyć pompę za pomocą kompa dobrze to rozumiem ? bez dodatkowych procedur